Nedůvěryhodná adresa co se stalo?

Od: Datum: 31.05.14 19:02 odpovědí: 5 změna: 01.06.14 08:38

Vaše adresa byla zařazena mezi nedůvěryhodné, proto bude Váš příspěvek uložen a bude čekat na schválení moderátorem, nevkládejte jej vícekrát. Schválení probíhá v rozmezí několika minut až po pár hodin v závislosti na denní době. Nemůžete vložit obrázek ani anketu. Děkujeme za pochopení. Co to je za prohlášení , po letech na poradňe se mi tam dnes u vkládání otázky objevil tento odkaz . Jaktože je po 3 letech adresa neduvěryhodná?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.05.14 19:03
Zpytuj svědomí, kdo na 20 otázek o škodě Favorit a Felicia odpověděl, ať to hodí ze skály...
Od: olaf71*
Datum: 31.05.14 19:10

to se divím, že mám stále důvěru

Datum: 01.06.14 08:38

Děkuji za vysvětlení a již jsem podnikl kroky ,aby se toto již neopakovalo a děkuji za kladné vyřízení. Nerad bych kvůli něčí hlouposti přišel o důvěru na této poradně a o poradnu samou . S pozdravem Luděk

Od: ben®
Datum: 31.05.14 19:16

Dobrý den, buďte rád, že se Vám to stalo jenom na poradně. Ztráta důvěry by byla horší např. za minulého režimu pro člena KSČ . Zkuste napsat stokrát "Já už to neudělám." a pošlete to na adresu ředitelství této poradny. Jistě budete omilostněn. Zdravím!

doplněno 31.05.14 19:30:

A vidíte - já jsem nyní zjistil, že už nemohu hodnotit odpovědi, protože jsem vyčerpal celou kapacitu na 24 hodin. No, tak si počkám.

Datum: 31.05.14 22:01

Nevím, ale stalo se mi to, když jsem se přihlásil svým jménem z jiné než bežné IP adresy. Shodil jsem to a přihlásil se znovu a bylo to OK.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.