Plnení obalek,kompletace propisek,

Od: Datum: 24.04.14 21:11 odpovědí: 5 změna: 26.05.14 18:08

Dobrý den.Chtel bych si privydelat.Nevite nekdo o nejake overene firme?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.04.14 21:16

Žádná není. Všechny jsou ksindl.

Od: lennys*
Datum: 13.05.14 13:45

Souhlasím...je to podvod na slušné lidi, co si práci hledají...a pár vy...ku na jejich neštěstí profituje. A nikde není dovolání. Můžete na ně podat trestní oznámení, soudit se.Ale máte na to, když jste třeba bez práce, utrácet peníze za advokáty. No, hlavně, že všichni žijeme v právním státě...

Pěkně nám to ti politici zařídili, zákony pro gaunery...

Sama jsem poslala poplatek 400,- Kč. Údajně za náklady spojené s prací. Došlo mi z adresy: Tomáš Vencl, POBox 16, Šumperk (IČO:74855085-tohle jsem nikde nedohledala) pár nakopírovaných "cárů" papíru. Byly to objednávky pro agenturu Fox na Slovensku (zde figuruje jméno pana Miroslava Sýkory). Ale já úplně na začátku reagovala na mail adresu www.manualni-prace.cz. Chtěla jsem potvrzení o připsání o platbě na jejich účet. Na to mi odpověděli -a zase jiná mail adresa domprace.cz@email.cz. Konkrétní člověk se zde nepodepisuje pouze jen jako Tým administrace domprace.cz.

Možná to co píšu, je pro někoho nesrozumitelné, ale takto chaoticky vystupují i "oni". Apeluji na všechny, kdo by chtěli toto podstoupit jako já...nikam nic neposílejte. Jsou to gauneři a podvodníci a nemají ani odvahu veřejně vystoupit. Opravdu obírají jen poctivé lidi.

Snad adresy a jména zde uvedené někomu něco napoví. Když mi odpovíte a podělíte se se svými zkušenostmi, budu ráda.

Datum: 24.04.14 22:09

Nic takového není, existují jenom vypočítaví prodejci katalogů s podobnými "nabídkami".

Od: betaraybill*
Datum: 24.04.14 23:57

tak tak jen podvodníci. Taky jsem hledal a všude je to stejné. To už je spíš zajímavější třeba roznos letáků. Ti aspoň platí

Datum: 26.05.14 18:08

Existuje,ale domácím plněním obálek si nevyděláte,prostě bylo zo na paličku !Manželka zkoušela,dělala to celý dobu co na to měla a v závěru jsem ji pomáhal i já asi 5h a potom ještě známá s manželem aby splnila!A protože to jen chtěl zkusit (beze smlouvy) tak jsme museli ještě odvézt do firmy a výdělak činil po odečtu za PHM asi 5kč.Jiank nevím jak se jmenují ale sídlo (část firmy?nwn) je v Nové Bystřici a plní se obálky pro "A".

doplněno 26.05.14 18:13:

Zapomněl jsem dodat-žádný předchozí poplatek nebyl jen že musali jsme materiál "nafasovat" a po kompletaci zase dovézt .Výdělak byl tuším 500-náklady na cestu z JH do Bystřice a z5 a potom ještě jednou.což je skoro 4l N95 tak výdělaek sice nebyl 5kč ale vzhledem k strávenému času...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.