Jak na Nový rok? Platí to?

Od: Datum: 23.05.14 21:34 odpovědí: 5 změna: 24.05.14 06:42

Ahoj. Je takové rčení. Jak na Nový rok, tak po celý rok. Jednou jsem si dal speciálně záležet, a pohlídal jsem si to v rámci sexuálních aktivit. A dokonce s vlastní ženou. A nějak to nenaplnilo moje představy. V čem se vloudila chybka? Neplatí to rčení, nebo to mělo být s nějakou jinou ženou? Co si o tom myslíte?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: tercii*
Datum: 23.05.14 21:54

No nevím teda *smich* , ale takhle to nefunguje *smich*

Člověk by neměl spoléhat jen na rčení, kde bychom pak všichni byli? *smich*

A podle mě tohle rčení stejně nějak moc nefunguje, nevidím v tom smysl. Takže tak :-D

Datum: 23.05.14 22:02

Díky Bohu že to nefunguje... to by se plno lidí po celý rok probouzelo s nevyspaných a s kocovinou, navíc často mimo domov *smich*

Datum: 23.05.14 22:20

Cha cha... na to jsem naposledy naletěla jako úplně malé děcko. Nemohla jsem se dočkat Nového roku a od časného rána jsem byla děsně vzorná s nadějí, že od zítřka už to tak půjde samo. Nešlo to. To bylo pro mě jedno z největších životních zklamání. A co teprve tvoje zkušenost, to už je na špagát *smich* *haha*

Datum: 23.05.14 22:46

Ahoj Inžo. Až takhle jsem to nikdy nehrotil. Ke špagátům se nic nikdy ani nepřiblížilo. Když to nešlo samo, tak se tomu muselo trochu pomoct. Nakonec se věci na tohle téma stejně pokazily a bylo nutno je řešit náhradním způsobem. Někdy se nad těma rčeníma člověk ani moc nezastavoval. Jako do detajlů. Ale jsou asi lidi, kteří tyhle věci berou dost vážně.

Datum: 24.05.14 06:42

Kdysi jsem slyšela, že kdyby skutečně platilo: Jak na Nový rok, tak po celý rok, bylo by všem lidem po celý rok zle. *smich*

Neberu to tak, např. my nepijící si na Silvestra dáváme dobré ovocné džusíky, takže to určitě neplatí pro každého.

Ani v sexu. Nemyslete na to, kdyby to tak fungovalo každý den v roce, byla by z Vás sexuální mašina. A je možné, že by i manželka byla časem otrávená - když je něčeho moc...

Nechte si to třeba jednou, dvakrát za týden, až budete oba naladěni na to stejné, uvidíte, že to paní příjemně překvapí. Ne do toho bušit každý den, protože tak to bylo na Nový rok a tak to musí být furt! *haha* Jaga.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.