Bojím se poznat sám sebe

Od: Datum: 12.02.13 18:47 odpovědí: 10 změna: 12.02.13 22:46

Ahoj prosím vás zde na poradte.cz mám takový problém je mi tepreve 15 let a ve škole dělám docela problémy možná je to kvůli něčeho jiného ale nevím čeho bojím se poznat sám sebe a mám ze sebe trochu strach nebo spíše z toho co bych zjitil neznáte někdo nějakého dobrého psycho terapeuta.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jirinda77*
Datum: 12.02.13 18:52

Ano znám, je to metodička prevence, a umí řešit problemy hlavně s dětmy, ukáže ti co je to dnešní doba, umí se k problemu postavit v čele.. je chytrá a určitě ti pomůže..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavelirk*
Datum: 12.02.13 18:59

Jejda děkuji tak rychlou odpověd jsem nečekal. Máte s tou paní nějaké zkušenosti dost by mi to pomohlo napište jestli je kvalitní vyzná se v dětech a jejich problémech nebo prostě bych potřeboval jestli by mi s tím pomohla, trošku to rozvďte přece nebudu z jedné věty hned věřit že je perfektní ale jinak děkuji za rychlu odpověď a těším se na další.

Od: jirinda77*
Datum: 12.02.13 19:08

Ano je kvalitni vyzná se v dětech, svoji práci odvádi kvalitně, rozumí si s nima a maji k ní respekt a uctu, neboji se ji s čimkoliv svěřit a ona se to pokusí nějak vyřešit, zkušenosti mam takove že se jí svěřím s osobnim problemem a ona i když se jí to vůbec netíka tak ho vyřeší a s radostí, je citliva empaticka žena..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavelirk*
Datum: 12.02.13 19:20

Podle tvého (budu ti tykat vysvětlím) podle tvého ´´vůbec netíká,, soudím že budeš asi taky žák takže s ní máš podobné zkušenosti se kterými bych já potřeboval poradit? Popř.. její jméno jestli by jsi zde nezmínil díky.

Od: jirinda77*
Datum: 12.02.13 19:22

Ona je kvalita sama o sobě, nechci to tu řešit jen ti vysvětluju že ti s čímkoliv pomůže je na to dobrá

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavelirk*
Datum: 12.02.13 19:25

A řekl by si její jméno abych jí mohl nějak kontaktovat snad mi pomůže

Datum: 12.02.13 19:27
avatar

Jaké problémy děláš ve škole? Proč si myslíš, že je potřeba školní problémy řešit s psychoterapeutem?

doplněno 13.02.13 06:04:

Já ti nechci moc vymlouvat, protože je dobře, že chceš problém řešit, ale nemyslím si, že by rušení bylo důvodem k návštěvě psychoterapeuta.

A pokud o sobě někdy nevíš, viděla bych to spíše na zdravotní problém (psychoterapeut není lékař) ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavelirk*
Datum: 12.02.13 19:36

No většinou vyrušuju a provokuju učitelé konkrétně nebudu to říkat a myslím si že je to třeba probrat s psychoterapeutem protože někdy o sobě vůbec nevím

Datum: 12.02.13 20:20
avatar

Vtip je v tom, že nepíšeš, odkud jsi. Když Ti poradí někdo dobrého terapeuta z Brna, a Ty bydlíš v Aši, tak Ti to bude asi houby platné...

Jinak k Tvému věku bych spíš volila psychologicko-pedagogickou poradnu v místě bydliště, která spolupracuje s Tvou školou, takže by mohla pro Tvou školu vyhotovit zprávu, aby ve škole třeba brali v něčem na Tebe ohled...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: senior
Datum: 12.02.13 22:46

Pavle v tvym věku provází člověka fakt velký bouřlivý a nečekaný změny neboj se jich, neboj se nakouknout sám do sebe. Každý je ojedinělý a každy máme v sobě nějakou tu negativní vlastnost z toho si nic nedělej ale je potřeba je zvládnout to je druhá otázka no.. Taky si pamatuju že jsem se v sobě nevyznal. Vem to tak že na rozdíl třeba od jiných máš snahu být lwpší a už to je signál silný osobnosti, charakteru, neboj se ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.