Keramická pánev

Od: Datum: 10.05.14 12:32 odpovědí: 9 změna: 23.10.14 20:47

Všude čtu, že keramická pánev nepřipaluje a je téměř dokonalá. Já mám jinou zkušenost - připaluje a pořád, na plynu, el. sporáku..., a to si na to dávám velký pozor a stejně nemám šanci. Zlatý teflon. Má někdo podobnou zkušenost? :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: betaraybill*
Datum: 10.05.14 12:38

A jakou pánev (značku) máte? Pokud něco s cenou za dvě kila ani se nedivím. Já jsem dom koupil keramickou pánev za skoro litr a pohoda a krása

Datum: 10.05.14 12:52

Mám malou keramickou pánev se silným dnem za 3 stovky. Smažím na tom steaky a nic se nepřipaluje.

Od: astik
Datum: 11.05.14 10:29

Mám malou i velkou pánev od Tescomy a zlobí obě :( a levné rozhodně nebyli! Našla jsem tohle:

http://hobby.idnes.cz/keramic…131014_145031_hobby-domov_bma

takže už mám jasno a už si je nekoupím - opravdu jsem zklamaná. :(

Teflonka to jistí. *smich*

Od: bmbx®
Datum: 11.05.14 11:55

On ten keramický povrch je hodně podobný smaltovanému, takže co by jste od toho mohli čekat? Teflon, je opravdu teflon.

Od: monna
Datum: 23.10.14 20:47

Taky jsem měla pánev od tescomy, ze začátku bez problému, ale pak se mi začali věci hodně připalovat a povrch se mi zbarvil do hněda :( Nevím co bylo špatně, ale s pánví jsem se rozloučila a šla do koše :( Ten mám nově pánev od Astonu, jestli někdo znáte, z jejich série s odnímatelnými rukojeťmi (doufám že je to gramaticky správně, ale jistá si nejsem :-D), zatím se nic nepřipaluje, uvidíme, ale prozatím spokojenost.

Datum: 11.05.14 12:49

Pánví s různým povrchem mám několik. Ale jediná, která je naprosto spolehlivá, je pánev z Mechaniky Praha. Bez problémů a bez jakéhokoli náznaku poškození potahu funguje už cca 30 let. A to byla kupovaná jako kazová za poloviční cenu.

Od: astik
Datum: 11.05.14 15:42

O věcech staršího data se raději nemá cenu ani zmiňovat - byla to vesměs kvalita! Dneska jsou to všechno "šunty" - drahé či levné..., a co mě štve nejvíc, jak do nás neustále hučí - "buďte ekologičtí", ale přitom se vše dělá pro to, aby to tak nebylo. Smutné. Hlavně, že máme jasno. ;)

Datum: 11.05.14 15:50

Já jasno nemám. Vždy se mi na pánvích vše připalovalo dokud sem nezačal používat keramickou. Paráda! A jak se to krásně umývá. Ale značku po mě nechtějte.

Od: moula*
Datum: 11.05.14 16:09

Nepřipaluje pánev, ale kuchař !

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.