Iveta Bartošová VS zaprodanci bulváru

Od: Datum: 29.04.14 13:29 odpovědí: 37 změna: 07.05.14 13:31
avatar

Myslíte, že mají zaprodanci bulváru čisté svědomí ohledně Ivety? Nejsem žádný velký fanoušek a hltač bulváru a celé této ságy, ale znal jsem Ivetu za mlada a rozhodně mě její smrt nenechává klidného. Napište svůj názor.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: au1
Datum: 29.04.14 13:31

tohle mluví za vše...

Na Bartošové budeme parazitovat, až ji zabijeme

http://revue.idnes.cz/pavel-n…?c=A130722_151128_lidicky_zar

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.04.14 14:08

je to odporné co dokáží- fuj

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.04.14 14:12
avatar

Smrt jsem jí nepřála, už vypadala docela dobře, chudina:(.

A ten kretén Novotných - nečtu, nevidím, nezájem. Je to trapný a tlustý chudák, co si zvedá ego na jiných. A podobní vymaštěnci mu to čtou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.04.14 14:13
avatar

tohle je k tématu a je vidět jak moc se snaží, aby naposled kápnulo: https://www.poradte.cz/volna-…ak-poznat-zoufaly-server.html

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.04.14 14:19
avatar

Její smrt mě nechává klidnou, byla to jen cizí zpěvačka a svých problémů, za které nemůžu, mám víc než dost. Ona si za všechny mohla sama a bulváru se svěřovala ráda aby se o ni psalo. Jestli mi má být někoho líto, je to její syn ale snad už je ve věku kdy ochopil, že ne vždy je matka ta správná a přišel na to, že jeho otec není jak tvrdila maminka ten nejhorší. Nezabil ji bulvár ale to, že nevyhledala pomoc psychiatra a neléčila se. Její poslední zpověď v TV do které ji rozhodně nikdo nenutil, kde nemohla souvisle mluvit, mě v tom, že je nemocná utvrdila.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.04.14 15:49
avatar

Liduško, naprosto s vámi souhlasím...*palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.04.14 16:32
avatar

Souhlasím s Vámi kromě jedné věci - za pschickou labilitu a sklony k depresím/sebevraždě si člověk většinou sám nemůže. S tím už se narodí, myšleno s tou labilitou, která to všechno táhne dolů.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.05.14 17:32
avatar

Liduško,

Vy jste psychicky silná a velmi schopná a odvážná žena, alespoň podle toho, co o Vás z této poradny vím.

Takže si možná nedovedete představit, že by člověk s jinou psychikou řešil své problémy podobným způsobem jako IB. Ona navíc žila v prostředí, které ji k takovému řešení přímo vybízelo. A už si patrně vůbec nedovedete představit, jak je snadné v různých nepříznivých životních situacích sáhnout po sklence a práškách. Zažilo to mnoho slavných lidí, někdo se z toho vyhrabal, někdo ne.

No jen vzpomínka - moje sestřenice byla od mládí dost labilní, byla to obyčejná holka, žádná hvězda, na psychiatrii se řádně léčila ale nakonec stejně spáchala sebevraždu oběšením. Spíše bych vyslovila pochybnost o účinnosti psychiatrické péče - žádná spása to pro opravdu těžké případy asi není.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.05.14 17:57
avatar

Marcelko, jestli si myslíte, že nemám deprese, mýlíte se. Jestli si myslíte, že můj život je procházka růžovou zahradou, mýlíte se. Jestli si myslíte, že mě nikdy nenapadlo z tohoto světa zmizet, mýlíte se. Život je boj a vždycky máte na vybranou jestli "skočíte pod vlak" nebo se s tím poperete. Viděla jsem dost nešťastných lidí i těch co museli vyhledat psychiatra. Nikdy mě nenapadlo hledat pomoc v alkoholu a lécích. Ona žila jak princezna a s darem od Boha (zpěv) to, že si život kazila byla jen a jen její zásluha, měla syna a jemu se měla věnovat. Skočila pod vlak, její volba, nemám proč plakat, jak jsem psala je dost mrtvých v naši rodině, ty jsem znala a pro ty můžu tesknit (i když nejsou dva dny v TV).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cuca®
Datum: 29.04.14 15:19
avatar

Teda, jelikož v práci nemame radio, dozvedela jsem se to ted z poraďte dřív než z bulváru.

Chladnou me nenechává zadna smrt, tohle bych nečekala.

To ze je "vyřízená" po vsech strankach víme všichni, ale takovyto konec me nikdy nenapadl.

No život jde dál.?.hodně zdraví všem radcum...žádný blbosti tohoto typu...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ivik®
Datum: 29.04.14 15:31
avatar

Když si člověk vezme sám život,musí to být už to nej..,co se mu děje v hlavě.

Když jsme se to dozvěděli v práci,tak jedna spolupracovnice,primitivní ženská,to okomentovala:" Že už by se jí konečně něco stalo?

"My Češi jsme asi fakt takový hnusný zrůdičky...

Myslím na to,co řekla, celé odpoledne a je mi zle z lidí, se kterými musím být v práci denně 8 hodin.Paradoxně se té spolupracovnici před 2 lety oběsil syn ve věku 25 let...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.04.14 16:17

Mě je líto že Iveta takhle dopadla.Jestli vlastní vinou nebo cizí vinou ,je škoda že takhle dopadla.Krásně sívala a její zpěv nám bude připomínat že tenhlesvět neunesla

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.04.14 16:48
avatar

Já se už hodně dlouho divím, jak si žena může život motat, zamotávat a jak si neváží sebe, své rodiny, své práce svých úspěchů, svého života. Jak většinu života dělá všechno pro to, aby se zničila. To všechno jen proto, že má stále málo slávy, málo úspěchu. A potřebuje se dostat na ještě prosluněnější místo. Větší část jejího života vypadal jako sebevražda bez lokomotivy. Teď už třeba konečně našla klid. Ať je jí země lehká.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.04.14 17:46
avatar

Kolik zvás kupuje bulvární časopisy? Jste lační po jakém koliv drbu byť i napravdivém.A toto je důsledek. Kdyby lidi nekupovali ty elaboráty tak třeba mohla ještě žít.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: alik®
Datum: 29.04.14 18:32

Bulvár nečtu, dát za takové noviny peníze je škoda. Yveta svého času hezky zpívala, ale zamotala si život a prostě to nezvládla. Ať je jí země lehká a lidé na ni vzpomínají v dobrém.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rv
Datum: 29.04.14 18:50

Bulvár potřebuje různé šašky a komedianty a oni zase potřebují bulvár, který o nich píše.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.04.14 19:02
avatar
Ta holka trpěla úzkostí a depresí. Psychiatři ji nepomohli, i když se v nefunkčních antidepresivech točí velký prachy. Řešila to alkoholem. Prostě neměla už sílu žít v té bolesti a našla obrovskou odvahu to ukončit. Bulvár je takovej jakej lidi chtěj.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.04.14 20:38

Pokud by ovčané nekupovali bulvár zkrachoval by, pokud by ovčan pán tvorstva nechodil do bordelu zkrachovali by, pokud by ovčané nekupovali šmejdy u rákosníku pomalu by veteš zavřeli a.t.d.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.04.14 23:27
avatar

Já občas bulvár čtu, protože mně baví příběhy i starosti známých lidí. Jenže číst o I. Bartošové, to se opravdu nedalo. Podle mně to byla už hodně dlouho (minimálně od doby, kdy ji "unesl" jistý Tříska) nemocná osoba, která nutně potřebovala pomoc. Bohužel, zřejmě to nikdo nebral dost vážně, ona už vůbec ne. Možná jí právě bulvár vždy znova vracel iluzi, že je vše vlastně OK, ale realita byla jistě zoufalá. Nemohlo to skončit jinak, je mi jí moc líto. Obdivuji jejího syna Artura, myslím, že má vzácnou povahu, a přeji mu jen to nejlepší.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.04.14 06:59
Zdravím. Co a v jaké míře psal bulvár o Ivetě nevím, proto nemůžu přímo odpovědět.
Praní prádla Bartošové bylo a je součástí i jiných médií (těch "solidních"). Když včera říkali v TV, že na TNCZ je umístěno nevystřihané video nahrané mobilem, které natočil někdo z onoho vlaku, zvedl se mi žaludek.
Kdyby nebyla poptávka po drbech, nemusel by bulvár vůbec existovat.
Iveta, podle mého názoru, chtěla pozornost médií za každou cenu. Nejspíš v tom hrála roli její nemoc v kombinaci s jistou dávkou exhibicionismu.
Má poslední myšlenka se týká Rychtáře. Ten člověk je divný, chová se zvláštně a já osobně mu nevěřím ani pozdravení. Jaký pocit z něho máte vy? M
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.04.14 09:37
avatar
Hledat viníka v bulváru je jednoduché. Na někoho se to hodit musí. Nebylo by jednodušší si přiznat že ta paní si za svůj konec může sama? Na deprese trpí celá řada lidí z uměleckých kruhů a přes to nejsou každý den v novinách. Iveta, když se o ní dva dny nemluvilo si je na sebe sama zavolala. Měla strach že když se o ní nebude psát tak po ní za rok pes neštěkne. Takže pokud si někdo myslí že na ni lidi budou vzpomínat v dobrém, tak je naiva. Poslední dva roky skandálů všechno dobré co kdy udělala spolehlivě spláchly do kanálu.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.04.14 21:52
avatar

Miklouši, můj pocit z Rychtáře je naprosto negativní, mluvím ovšem jen a jen za sebe, ale právě je mi nepochopitelné, jak mohla I. B. vedle sebe snést tak odpudivou osobu, bez špetky jakéhokoliv pozitivního dojmu. Napadá mně jen poněkud fantaskní vysvětlení, že třeba byl ochoten hrát s ní divadlo pro bulvár a přiživit se na tom, kdo ví...

doplněno 30.04.14 21:58:

Ještě ke vztahu I.B.a bulváru, z její strany to zřejmě byla závislost zcela bez kontroly...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stir
Datum: 30.04.14 10:46

Ti kteří se k ní dostali, jí nepomohli. Je přece dosti silná, nebo, ať si sní, co si navařila. Kdo chtěl pomoci, a určitě takoví byli, ten se přes hlídače nedostal. Dívám se na to tak, že kaprovi vypustila rybník. Za sebevraždu není vyplaceno pojištění. Nevím jistě. A o to jí třeba šlo. Aby neměla nehodu. Pláču. Je mi líto odchodu každého slušného, potřebného člověka. Byla laskavou maminkou, nikoho nepodvedla, neokradla, nezabila. Svým zpíváním mi dělala radost. Bulvární časopis, nebo něco podobného, s čistým svědomím můžu napsat, jsem si nikdy nekoupila.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 30.04.14 22:29
avatar

Co se týká Ivety zaživa - měl jsem ji rád, když ještě zpívala se Sepéšim, alke odepsala se u mne v jednom rozhovoru, kdy H. Vondráčková vyhrála Slavíka a "Ivetka" v TV prohlásila, že o sobě ví, že je stejně nejlepší zpěvačka...

Co se týká Ivety v posledních měsících a týdnech jejího života, někde jsem slyšel, že je spolumajitelkou nebo akcionářkou jistého významného bulvárního plátku, a že všechny své aféry vyvolává záměrně z finančních důvodů. Nevím, co je na tom pravdy a byl bych rád, kdyby zde někdo uvedl ověřenou informaci o této teorii.

No a co se týká její smrti, tak neodsuzuji její rozhodnutí o sebevraždě, podle mne by o svém žití či nežití měl mít právo rozhodnout každý rozumný člověk. Ale způsob, jakým ukončila svůj život, byl vrcholně neestetický a sobecký, zasáhla tím do života mnoha nezúčastněných lidí, a i to vypovídá o jejím celkovém IQ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jofa®
Datum: 01.05.14 08:04

Někteří zde stejní, jako bulvár...říkalo se...prý...slyšel jsem někde...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.05.14 18:02

Jen tak ...také budete vést obdobné řeči na Brodského ,Svobodu a řady jiných,?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.05.14 18:21

Škodoradosť najväčšia radosť.

Čtenáře bulváru, tedy zakomplexovaného nýmanda, pohladí po duši, když se dočte, že i někdo jiný je v řiti, jako on.

A pokud je v ní kdosi kdysi úspěšný nebo aspoň "úspěšný", pak je to mocnější, než opium. Třese se na další a další pokračování.

Z úspěšných se mohou stát "úspěšní", pokud se na ně zapomene. A z "úspěšných" může být "".

Proto mnozí z nich rádi přihrají bulváru i nějaký ten neúspěch či problém.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ramona
Datum: 02.05.14 00:07

Odešla z domova velmi mladinká a to do světa "šoubiznysu" a tím to bylo ...nikdo ji neměl rád,jen se každý na jejím talentu přiživoval ...vinu dávám i p.Štajdlovi otci jejího syna,kterému nestála ani zato,aby se rozvedl a zůstal s ní jako rodina.A pak sama ve svém domě v Uhříněvsi nenašla už asi pravou lásku.Je mi jí moc líto.Rozdávala lidem radost a sama sklízela samotu...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.05.14 14:30
avatar

Jj, ramona, souhlas.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ela*
Datum: 02.05.14 00:12

Můj názor je,že Iveta začala trpět fobii z bulváru a z té honičky co se kolem ní dělo.Myslím si ,že je to příčina,jejích posledních depresí a další problém pravděpodobně nastal po stomatologické operaci,což lékaři podcenili "kdy musela začít brát utišující léky a tím u ní nastala "recidiva"Byla více hlídána medii a vždy se čekalo ,jak" Iveta" bude vypadat a jak bude komunikativní. Od té doby ,ať udělala cokoliv vše vyznělo v její neprospěch. A potom jsou zde názory všech těch chytrých "kteří s nimi žili ve splečné domácnost". Vážení, kteří píšete tak vyhraněné názory na viníka/viníky /sebevraždy Ivety "prosím "pochopte,že nikdy v žádném případě nemůžete ,nikoho odvézt do léčebny,když s tím dotyčný nesouhlasí.Můžete ho milovat sebevíc a hlídat::dokud si tento člověk sám neuvědomí,že potřebuje pomoc,nikdo s tím nic nezmůže .Tito osobnosti si většinou myslí ,že jsou v"poho" a jenom Ti ostatní to vidí jinak .Jenom prosím nebuďme "hyeny" .Vzpomínám nehezky na sebevraždu p.Svobody a ten útok "na paní Vendulu",je to úplně stejné ! Zažil ,jste někdo soužití s člověkem,kterému chcete pomoci, milujete ho a aby mohl fungovat a vy jste mu zabránili v jeho závislosti musíte ho hlídat 24 hod.denně.Ten ,kdo nezažil nepochopí ,že je to boj ,jak nemocného ,tak i toho kdo mu chce pomoci.Eva

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavlina*
Datum: 06.05.14 10:08

Souhlasím s vámi, že soužití s člověkem, který je závislí na lécích nebo alkoholu, je hrozné právě v tom ,když mu chcete pomoci, ale on nechce.Ale jinak si myslím, že tohle není případ Ivety Bartošové. Já si myslím, že byla pod negativním vlivem Rychtáře, který jí dostal, tam kam potřeboval, on nechtěl,aby se léčila a ona se ho šíleně bála. To co teď slyším kolem sebe, tak vidím , že je daleko více lidí, kteří nic neudělali i když třeba mohli. Např. její maminka, sourozenci,kamarádky,kamarádi, atd. proč se o ní nepostarali, když se na to všechno koukali v televizi a v novinách , když jim Iveta psala, a volala. Všichni měli šanci jí pomoci do té doby , než si Rychtáře vzala za manžela.Já bych nikdy nedopustila, aby moje dítě takhle trpělo.Je mi Ivety strašně líto a doufám , že Artur je rozumný muž, který to chápe, čím vším si musela jeho maminka projít a že bude mít v jeho srdci vždycky místo, protože ona ho milovala.Souhlasím i s tím, že bulvár má také určitou vinu na jejím psychickém stavu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavlina*
Datum: 06.05.14 10:13

Omlouván se, za chybu ve slově závislí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.05.14 10:33

pavlíno. není proč se omlouvat za jednu chybu...když jich tam máte daleko více. Nakonec i v té omluvě opět máte chybu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: cuca®
Datum: 07.05.14 12:59
avatar

:(


doplněno 07.05.14 13:02:

Ten je pro Vás, Sebod, uz me ty opravy češtiny jakýmikoliv rádci začínají štvát.

Stejne jako každodenní zprávy a kolotoč kolem smrti Ivety Bartosove, abych neodporovala zdejším pravidlům.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.05.14 13:31

cuca. Většinou na chyby nijak nereaguji. Kdyby se "pavlina" neomlouvala za jednu chybu, tak bych nic nepsala. Takto mi to přišlo tak, že pisatelce vadí její chyby, proto jsem ji upozornila na to, že jich tam má povícero.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kuku
Datum: 04.05.14 00:07

Dobrý večer, uplně s Vámi sdílím tento názor ,a jsem přesvědčena ,že honba bulváru k tomuto neštěstí dopomohla.Iveta moc potřebovala pomoc lékařů .ale jestliže sama k tomu nedá souhlas ,je vše marné,za to nikdo nikoho nemůže obvińovat. Bulvár ji neustále "pronásledoval ",hlavně přičiněním ,těch dvou" bláznů". Ať ,udělala ,cokoliv , ze všeho media udělali senzaci ,ale málokdy v její prospěch. Myslím si ,že poslední mediální "kapka "byla od bývalého Ivetina manažera Gotliba,kdy jí obvinil ,že cca před 30 lety měla sexuálně obtěžovat jeho syna . Myslím si ,že tento člověk je ten,který jí hrozně moc ublížil na duši v jejím poslední dobou chatrném zdraví. Media měla opět o čem psát ,ale Iveta už se tomuto "velice ubohému obvinění" neuměla bránit . A kdo z nás ,ač zdravý a ani nemusí být "populární",by se uměl ,takovému ubohému nařčení bránit? Eva

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.05.14 18:03
avatar

Evo, omlouvám se, ale nedá mi to, děláte špatně čárky, "přesvědčena ,že honba" správně slovo, čárka mezera a slovo..

přesvědčena, že honba...

Že Vám to nevadí, že to připomínám?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.