Nemám żádné záliby

Od: Datum: 16.10.15 19:47 odpovědí: 5 změna: 17.10.15 02:44
Hezký večer, potřebuju pomoc. Nemám žádné záliby. Prostě jen chodím do školy, občas se učím doma, uklízím a jsem na mobilu. Někdy dostanu chuť si přečíst knížku nebo se jít projít, cvičit ale to je málo kdy. Chtěla bych něco umět nebo mít prostě jen nějakou zálibu. Ven s kamarády nechodím skoro vůbec. Zatím jsem si nenašla žádnou partu ve které by mi bylo fajn. Mládež v mém okolí jen pije a kouří. Nejsem žádný svatoušek taky jsem se už párkrát opila ale nebaví mě to 2-3 za týden. Baví mě něco podnikat a tak... Jsem spíš samotářský typ a trvá mi trochu déle se s někým seznámit. Baví mě něco vyrábět, přemýšlet a cestování. Ráda si čtu enciklopedie a sleduju různé dokumenty o zvířatech, vesmíru, zemích... Poraďte pls něco co by mě bavilo.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kolobeh
Datum: 16.10.15 19:56

Ahoj, odkud jsi? Určitě by jsme si rozuměli *smich*

Datum: 16.10.15 20:31

Moje řeč. Napište mi na solenza@centrum.cz

Od: do®
Datum: 16.10.15 20:50

Zkus se zamyslet nad tím, co tě bavilo jako malou :)

To hodně prozradí, protože dítě jedná velmi upřímně. Pokud Tě jako malou bavilo malovat- máš pro to vlohy, pokud třeba zpívat, tak pro zpívání. A nemusíš o tom talentu ani momentálně vědět :)

Datum: 17.10.15 01:13

- já taky ne, ale mně ta "nuda" za chvíli skončí - ale Ty máš život před sebou, tak se trochu namáhej - třeba choď do "karate" - to se Ti může dneska všude hodit - navíc se tam seznámíš s klukama - a nuda Tě hned přejde. Já jsem v mládí chodila do šermu, juda a do loutkárny - všude byli fajn lidi a zábava.

Od: bmbx®
Datum: 17.10.15 02:44

Panebože, svět je opravdu na ruby. Ptát se na internetu lidí co by mě bavilo, to už je opravdu moc *zed*

Už aby to vzali do rukou na celém světě muslimové a skoncovali s tímhle blázincem...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.