Proč Rusku zaútočilo na Krym?

Od: Datum: 30.03.14 14:26 odpovědí: 19 změna: 30.03.14 22:06

Ahoj, nevíte jaký byl důvod útoku Ruska na Krym?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.03.14 15:16

Protože to jsou idioti :)

Krym kdysi patřil Rusku a pote jak ho ziskala Ukrajina,tak tam dodělala elektřinu a vše potřebné k existovani.

Ted ty lidi, kteři rozuměji tomu co se děje řikaji, že Rusko udělalo chybu... ale to je na dlouhe povidani.

Bohužel rusaci jsou pod diktatorem Putinem , ktery jim od malička vnucuje,že RUSKO je to nejlepší co kdy vubec existovalo a existovat bude.
Třeba lidi, které se narodili v Kazachstanu nebo někde jinde (časem ziskavaji ruské občanství ,ale i to neni podminkou) furt tvrději - jsme rusové, jsme nejlepší! Ja jim pokladam otazku - proč jste v ČR když tam je tak krasně? Jsou to dobré lide, ale bohužel maji vnuceno takové myšlení.

Taky kdybyste viděli co jim ukazovali v televizi ohledně demonstraci na UKR. video - všichnii jsou v maskach - takže to znamena zloději atd... Ale lidem byla pouze zima, proto se takto oblekli.

To, že se tam děl bordel - ano, ale zlata země jmenovana RUSKEM by naopak měla pomoct svym sousedum a ne dělat opak a malem začit valku.

Jsem trochu mimo otazku, ale někomu jsem to řict musel, trochu mi nabolelo jejich chovani :)

doplněno 30.03.14 15:18:

jo a odpověď spočiva v tom, že Putin nabizel Ukrajině vstoupit do EU - aby politicky se dalo lepe prodavat - prostě chtěl krast ještě vic peněz.

Ukrajina odpověděla zaporem a tim se Putin urazil jak male dětsko a musel nějak odpovědět.

Proto zautočil na Krym, ktery UKR dobrovolně vzdala, protože tam kromě hor nic neni :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.03.14 15:36

Odvážné tvrzení gubaxane, většina demonstrujích byli gauneři, šéfoval jim člověk, který mučil a vraždil ruské vojáky v Čečensku. Spousta demonstrantů byli fanoušci Dynama Kyjev, kteří si chtěli zabojovat. Když jsem našel na netu zprávu, jak čeští rowdies vybírali peníze na Ukrajinu a pak je tam dva odvezli s tím, že si jeli též zabojovat, tak to jen utvrdilo můj názor na celou problematiku. A jestli je někomu zima, tak si nekryje tvář, to je zbabělost a ztížení identifikace útočníka...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 30.03.14 15:37
avatar

Zase když by neobsadil Putin, tak by do měsíce obsadilo NATO v čele s USA jako strategické místo v režimu "míru". Navíc se řiká, že pokud by situace nedopadla jak je, že by tam ve válečném konfliktu padlo několik tisícovek obyvatel na obou stranách, takže zase nesmíme Putimův krok tak odsuzovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.03.14 15:46

Je to každyho nazor,ale to nejduležitější je , že my obyčejní lide se nikdy nedozvime co a jak! Dukazem je to, že každa televize ukazuje něco jineho (tim myslim - Ruska, Ukrajinska, Česka,atd...)

My mužeme pouze hadat a soudit podle nějakych přispěvku, ktere byly vytvořene z posouzeni toho co viděli - ale viděli vubec pravdu?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: peterx
Datum: 30.03.14 16:08

Nevšimol som si, že by Rusko zaútočilo na Krym. Zato Krym sa prihlásil k Rusku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.03.14 16:22
avatar

Otázka nedává smysl, Rusko na Krym nezaútočilo. Ruští vojáci na Krymu jsou dávno, podle smlouvy s Ukrajinou jich tam mohli mít až 30 tisíc a tento počet dosud nebyl překročen. Takže se žádný útok nekonal.

Problém je v tom, že na Ukrajině proběhl ozbrojený státní převrat. Momentálně tam vládnou lidé, kteří nebyli zvoleni ve svobodných volbách. K moci se jim podařilo dostat pomocí zbraní z vykradených muničních skladů a svrhli s nimi demokraticky zvolenou vládu. A to, že byla svržená ukrajinská vláda zvolená demokraticky, nikdo nepopírá ať už se nám líbila nebo ne.

Rusko nemělo na výběr - nemohlo si dovolit přijít o základnu na Krymu a byla zde velká pravděpodobnost, že lidé, kteří teď na Ukrajině vládnou jednostranně vypoví smlouvu s Ruskem a že se tam nastěhuje NATO. Je zde i jiná rovina - obyvatelé Krymu se sami v referendu rozhodli, že raději budou součástí relativně bohatého Ruska než předlužené Ukrajiny, kde se ujali vlády defakto ozbrojení zločinci.

Osobně mě zaráží, že EU podepisuje tak důležité dohody s těmito samozvanými vládci, když nemají mandát od voličů. Neměla by EU spíš počkat, až na Ukrajině proběhnou demokratické volby a jednat s lidmi, kteří z takových voleb vyjdou jako vítězové?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 30.03.14 16:29

Lidi se sami rozhodli, že se přidaji k "bohatemu" Rusku? :D Věřiš tomu co pišeš?
1. určitě se sami nerozhodli takto, a někdo je podplatil anebo donutil (když vubec ty hlasy nebyly zařizené ruskem)

2. Bohate Rusko? tak pro upřesnění - Rusko - to jsou 2-3 města jako Moskva a Sankt Pitěrburg, ale i tam už vladnou ty ajzerbajžanci, kavkazci a podobné.

Proč ma Ukrajina dluhy? Protože Putin nasadil svého kriminalního prezidenta za vladny stul - Janukovič!
Pochybuji, že by lide sami zvolili toho, kdo seděl ve vjezeni,kradl ,... ikdyž to mohli předvest tak, že on za to nemohl - ale jde o to, že Putin tomu pomohl a ted je za chudačka. Ale to on neni, nedavno někde ukradl penize a předvedli to tak, že sam prezident z nudy se někde potapěl a najednou našel několik milionu pod vodou... Je to ... !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.03.14 16:49
avatar

Nemá cenu se nechat ovlivnit současnou protiruskou propagandou, důležitá jsou fakta.

1. Referendum bylo podle pravidel, nikdo nestál u urny se samopalem. Ano, skutečně byli hlasující svým způsobem "podplaceni" - zatímco ukrajinská vláda zakázala na Ukrajině Ruštinu jako úřední jazyk, Rusko dalo jasně najevo, že bude na Krymu investovat miliardy. Nedovedete si představit, v jaké bídě žijí lidé na Krymu - vládu v Kyjevě nezajímají. Obyvatelé Krymu se svobodně rozhodli pro Rusko, protože tam mají alespoň malou naději, že se jim začne žít líp.

2. Rusko je ve srovnání třeba s Německem chudé, ale ve srovnání s Ukrajinou velmi bohaté hlavně díky zdrojům nerostných surovin. Ukrajina je na pokraji ekonomického kolapsu před kterým ji zatím chránilo Rusko mnoha půjčkami. Doporučuji Vám si zjistit, proč Janukovič odmítl podepsat dohodu s EU - ani on nebyl takový blázen. Ty podmínky které EU nabídla znamenají pro Ukrajinu defakto ztrátu státní suverenity (rozhodování v některých oblastech přejdou na Brusel) a ekonomickou sebevraždu.

Pokud vím, kradla Tymošenková a taky za to seděla. Putin nikoho nikam nedosadil, na Ukrajině proběhly svobodné volby a vítězem se stal Janukovič. Podle Vaší zvrácené logiky je také náš prezident dosazený Ruskem?

Dokud si nenastudujete veřejně dostupná fakta a budete vycházet jen ze svých nepodložených pocitů, debata s Vámi postrádá smysl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.03.14 17:32

Tymošenko dali do vjezeni jen proto, že se ji začali bat. To same zkoušeli i na Jušenko - když se ho pokusili otravit.

Jakmile Tymošenkovou pustili, tak hned Janukovič se najednou ztratil, někteři začali sedět.
Mam zname na UKR a ty lidi to viděj a nečtou nějaka fakta neznamo kym psana.
Takže si stojim za svym a nestojim si s vama o debata.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.03.14 17:45
avatar


rel="nofollow nofollow" target="_blank">


Ohodnoceno: 0x
 
Od: clanek
Datum: 30.03.14 17:53

článek na novinky.cz - Putin bude chtít k Rusku připojit i Finsko a Pobaltí, tvrdí jeho bývalý spolupracovník

http://www.novinky.cz/zahrani…ho-byvaly-spolupracovnik.html

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.03.14 19:17
avatar
Připadám si tady jako na Novinkách. . . samá proRuská propaganda. Pravda je že Rusáci neměli žádný právo zabrat cizí území. Schvalovat to je stejně hloupé jako schvalovat to, že Mnichovská dohoda dala Sudety Hitlerovi.
Tam šlo totiž tenkrát o naprosto stejný problém. Němci tvořili na zabraném území taky většinou víc jak 80% obyvatelstva.
Já zastávám názor - když někdo volá Heim ins Reich tak ať si sbalí raneček a táhne. A je úplně jedno jestli to huláká německy nebo u toho skanduje Rasíjaaa rasíja.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.03.14 19:21

Rusko útočilo na Krym? A kdy?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.03.14 19:34
avatar

http://gloria.tv/?media=540709

Ne, že bych věřila všemu, co mi příjde jako nevyžádaná pošta.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.03.14 19:50

Když hodím zápalnou láhev na dům a nikdo nezemře, budu vrah.

Když hodím zápalnou láhev na neozbrojeného člověka a on zemře, budu demokrat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 30.03.14 20:31

100% souhlasim s timto videem!
lide začali demenstrace,ale nezačali valku, kterou vyprovokovali ti, kteří tam schvalně byli dovezeni.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stir
Datum: 30.03.14 21:37

Můj Bože, můj Bože,...

To je pro naše poučení. A naše vláda "dobrovolně" rozhoduje, jak, to víme. A za poslušnost jsme odměněni tak, že nás cizí nemlátí, veřejně. Děkuji naší vládě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.03.14 21:42

Ahoj. Někdy si myslím, že když někdo chce demonstrovat, divoce fandit, tak ať si to dělá. Ale v momentě, když si navlíkne nějakou kuklu a začne páchat násilí na věcech a životech někoho jiného, měl by takový darebák, co už není demonstrant, nebo fanoušek čehokoliv být odstřelen jako škodná. Jsou to jen obyčejní bojůvkáři. Oni, by začali jednou ubývat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.03.14 22:06

Souhlas ! Střelit 2-3 no prostě do te doby než by ostatni pochopili a byl by klid

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.