Jak získat přízeň ex

Od: Datum: 26.02.14 16:50 odpovědí: 25 změna: 27.02.14 14:47

Zdravím Vás,

Rád bych se na Vás obrátil s prosbou o pomoc.

Zhruba před měsícem se semnou rozešla přítelkyně (já 31 ona 23let) se slovy, že to není ono a, že už mě nemiluje. Od té doby spolu spíš nekomunikujeme,

Problém je v tom, že já ji pořád miluju a chtěl bych ji někal dokázat, že je pro mě výjmečná a důležitá, že mi na ní záleží.

Oba máme časově náročná povolání, pořád někde po světě.. Ona je do své práce 100% zapalená, já žil ve vztahu jen pro ní.

Nerad bych ji uháněl po sms nebo emailech. Napadlo mě, že zavolám do hotelu kde se právě nachází a pošlu ji květiny na pokoj, co myslíte mohou podobné činy zabrat?

Vážím si vašich odpovědí.

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.02.14 16:54
avatar

Na některou možná jo, ale na inteligentní ženu asi ne. Pokud vám řekla že vás nemiluje, moc šancí tomu nedávám. Snad jen si promluvit a vyříkat si v čem byl problém.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.02.14 16:56
avatar

Važte si její upřímnosti, je zbytečné ji uhánět, ztratíte akorát v jejích očích úroveň.

doplněno 26.02.14 17:09:

Obávám se, že jste v tomto směru (ač jste starší) podstatně méně vyzrálý než Vaše tzv. ex... a ona to již postřehla. Neshazujte se!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: allin*
Datum: 26.02.14 16:59

ve finale už je to pak asi jedno ne? Buď vše nebo nic..

díky za Vaší reakci

Od: allin*
Datum: 26.02.14 17:30

tohle mě vůbec nenapadlo.. asi máte pravdu.

Od: allin*
Datum: 26.02.14 16:58

díky za odpověď.

Také si to myslím a kdyby tomu rozchodu předcházel nějaký problém nebo něco, neřešil bych to. Ale ono bylo vše fajn, byla štastná, to vím.. a ze dne na den tohle, proto se mi od toho nechce pryč.

Díky

Od: uskaŽ
Datum: 26.02.14 17:01

Pořád to budete nosit v hlavě ...udělat něco ... neudělat ... udělat ... Kyticí pouze se svojí jmenovkou toho moc pokazit nemůžete, žádné dopisy atd. Co se může stát? Buď kytici hodí do koše a nebo zvedne telefon a poděkuje. Šance zde pořád je. Když se vám neozve, máte to vyřešený.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: allin*
Datum: 26.02.14 17:04

děkuji za Vᚠnázor.

Myslím si, že ví, že ji miluji, jen bych to rád podpořil.. chápete..

Od: cucaŽ
Datum: 26.02.14 16:59
avatar

Rozhodne ji neuhanejte kvetinami, sms ani jinak.chapu, ze ji milujete, ona vas ne.

maximalne pokud ma v blizke dobe svatek ci narozeniny, zkusit tu kvetinu zaslat.jak zareaguje.ale nevnucovat se

.pokud by prisla na to, ze ji prece jenom schazite, ozve se.

doplněno 26.02.14 17:10:

Ano.kdyz se do toho vcitim ... pošlete ji kytici az bude doma, velkou s napisem miluji te.chybis mi.

A nic vic, zadne obtezovani sms, 100 hovoru denne.zachovejte si tvar a důstojnost.

Budto se ozve nebo ne.ta situace je pro vas narocna, ale city se vynutit nedají, takze pokud ona si to jeste nerozmysli, nic s tim neudelate. Je to klišé, ale prejde to.zamilujete se...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: allin*
Datum: 26.02.14 17:03

jo, tohle taky chápu, budu upřimný, kdo to má vydržet, je pro mě vším. právě, že se nechci vnucovat, ale musí existovat možnost jak ji ukázat, že za to "stojím"

Díky za vaši odpověď

Datum: 26.02.14 17:06
avatar

Co myslíte, za co budete stát dívce, která Vás už nemiluje, a kterou sice nechcete uhánět, ale uhánět se ji snažíte?

Nechte to být!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: allin*
Datum: 26.02.14 17:10

to záleží na ní, z rozchodu nebyla nijak odvázaná, také ji to mrzelo.. brala vinu na sebe, že neví co se s ní děje. Ráda mě má pořád, ríkala..

Jen se snažím o lehké postrčení, nebo připomení.. " jsem tu a miluju tě" buď kytku zahodí, nebo o tom bude přemýšlet...

Děkuji za radu, pomohla mi

Datum: 26.02.14 19:30
avatar

Dívka Vám řekla, že už Vás nemiluje. Pozvání SMSkou a následně osobní, sledovat, kde bydlí a poslat kytku považujete za lehké popostrčení? Podle mne jde o obtěžování a uhánění.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: allin*
Datum: 26.02.14 17:17

ano, tak nějak jsem to myslel. děkuji za podporu.

Teď se naskýtá otázka.. Je doma a já shodou okolností také. Včera jsem ji večer poslal sms zda nepřjme pozvání na kávu.Odpověď nedorazila, nicméně dnes sem ji nečekaně potkal, navázal sem komunikaci, jak se mᚠatd.. pogratuloval sem ji k prac.úspěchům atd.. Ona, že měla včera moc práce a že mi nestihla odepsat.. že toho má moc atd.. ale že na tu kávu pak zajdeme.. co tedy tď s tou květinou? budu doma do pondělí pak až na konci března.

Od: vlasatec*
Datum: 26.02.14 17:21
Pozvání dostala teď je míč na její straně. Tu kytku ji pošlete až za měsíc.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: allin*
Datum: 26.02.14 17:23

v tom máte pravdu.

díky vážím si vaší rady

Datum: 27.02.14 14:47
avatar

To, že jste jí poslal sms, následně náhodně potkal... Ona s vámi velmi diplomaticky mluvila a rozhodně nebylo jejím cílem vás nijak zraňovat. Její odpovědi "měla jsem moc práce, nebo ...na tu kávu pak zajdeme", jsou více jak jasné, že nechce zranit,ale taktně se snažila zaobaleně odpovídat NE ! Jen vám to NE nechtěla vpálit naplno.

Na vašem místě bych to vše nechala být, začněte se věnovat víc sobě, rozvrhněte si program, práci, kamarády.Teď vás rozchod bolí, ale nebojte, přebolí, chce to čas a né nadarmo se říká, nevstupovat dvakrát do stejné řeky.

Všeobecně myslím, že není dobré, když ve vztahu jeden druhého partnera uhání, ve vztahu majetnicky hlídá, kontroluje, sleduje, to musí zákonitě rozeštvat i nejzamilovanější páry.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 26.02.14 17:13

já bych se nevracela do vztahu- zvláště když byl rozchod z její stany - udělejte tlustou čáru a žijte dál svůj život

doplněno 26.02.14 17:24:

sledovat ji kde je ubytovaná to nevidím jako dobrý tah a tam jí posílat květiny

oprava ne stany ale strany

Ohodnoceno: 0x
 
Od: allin*
Datum: 26.02.14 17:18

díky za Vaší reakci.

To mi příjde jako nejjednoduší řešení a jde udělat kdykoliv.. Opravdu mi stojí za to o ní "bojovat"

Od: allin*
Datum: 26.02.14 17:32

jo v tom máte naprostou pravdu.. díky moc

Od: neonŽ
Datum: 26.02.14 17:38
avatar

Neporadím, jen ti popěřuje hrozně moc štěstí. Já ho neměl. Už 5 měsíců se nemůžu dostat z rozchodu. Mě bylo věkově trochu podobně - já 33, ona 24. Taky řekla, že už to tam necítí, že neví proč. Prostě chce zkusit jiný vztah. U té mojí to bylo podle mě dost dané tím, že jsem byl její jediný partner zatím. A protože nᚠvztah nebyl ideální, tak logicky bude chtít srovnat. Já jen nedokážu pochopit, jak kruté pocity na mě pořád chodí po takové době. Nevím jak na tom budeš ty. Ale obecně, když holka odejde a říká, že už to tam necítí a nezná důvod, tak to je naprd. To pak není na čem pracovat z tvojí strany, prostě jí to fakt přešlo. Mě přijde, že v těch letech jako mají ty naše holky, jsme všichni tak nějak obecně potřebovali změnu. Mě přijde, že ony prostě chtějí něco nového, i kdybysme byli super. Je to smutné na jednu stranu, na druhou stranu, já byl stejný v tom věku. Opustil jsem holky, které mě chtěly. Mě to přijde jak karma. Teď si to vyžírám z té druhé strany a poprvé poznávám jak děsné to je. Ta bezmoc cokoli udělat, abys ji dostal. Ono, když člověk ještě něco dělat může, nebo si to aspoň myslí a doufá a něco zkouší a věří, tak je hej.. ale drsné je pak, když musíš přijat, že absolutně nic nezmůžeš, žádným trikem. To je pak peklo, aspoň pro mě. Ale asi i proto, že mám tak velké ego, že bych ji tak moc chtěl a neumím ji pustit z hlavy. No nic.. sem se vykecal a přeju ti fakt moc štěstí. Jen ze zvědavosti. Už tě holka někdy předtím opustila, taková, kterou jsi moc chtěl jako tuto? Nebo jsi spíš opouštěl doteď ty?

doplněno 26.02.14 17:39:

OMG, co jsem to tam napsal... "popřeju" samozřejmě :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: allin*
Datum: 26.02.14 19:05

jo, úplně tě chápu. právě, že už se mi tohle jednou stalo.. A o tuhle už nechci přijít.

Díky

Od: lotus*
Datum: 26.02.14 19:15

Mě se ta kytice zdá jako dobrý nápad. Určitě bych ji nějak neuháněla SMS či emaily, ale takové milé překvapení může probudit srdce, vždy na začátku se také lidé nemilují, ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.02.14 20:04
avatar

Allin, chcete slyšet pravdu? Jestli ano, tak radím nic nekupovat, nic neposílat. prostě začít se ubírat jiným směrem. Lehké to nebude, ale tady nic už nedokážete. Jako holka mám tohle za sebou. Lezlo mi na nervy, když se odmítnutý muž neustále vnucoval. Jak píšete, řekla Vám jasně, že už Vás nemiluje. To kyticí růží a ani ničím jiným nezměníte. Nechte ji být.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikcŽ
Datum: 27.02.14 12:29

Vykašlete se na ní. Bude lepší. Když něco skončí, pak něco hezkého začne. Mě taky pár chlapíků nechtělo, které jsem chtěla a nechala jsem to být, protože když nechce, tak s tím nic neuděláte. Akorát byste se ponižoval.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.02.14 12:45
avatar

Jak tu radi ostatni radci. Ona o Vas porad vi, takze se pripominat je zbytecne. Bud prijde snaha z jeji strany, kdyz si uvedomi, ze ji v zivote chybite, nebo to bude jen takove vtirani bez vysledku.

Zacnete zit svuj novy zivot, uvidite, ze Vam prinese neco dobreho. Naladte se na to, z epotkate partnerku, ktera se k Vam bude hodit lepe a ona prijde.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.