Význam snu, rána elektrickým proudem

Od: Datum: 24.01.14 11:06 odpovědí: 11 změna: 24.01.14 13:58
avatar

Zdravím, dneska se mi zdálo, že na mě spadl drát elektrického vedení a já jsem v tom snu úplně cítila, jak jsem dostala ránu, zkusila jsem se pohnout, ale nešlo to, možná, že už jsem v tom snu zemřela, to nevím. Následně jsem se s velkým trhnutím probudila. Vyznáte se někdo ve výkladu snů? Nevíte, co to může znamenat? Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.01.14 11:18
avatar

Milá Anzi, na sny se nedá věřit. Kdo věří, je bloud.

Mně se na dnešek zdálo, jak jsem byla na dovolené s Turecku - s manželem. Ve skutečnosti jsme tam nikdy nebyli. Bylo to v létě, horko, ale Turci slavili bujaře Nový rok, prý ho mají jindy než my. Všude plno lidí, na ulicích kapely, v zahrádkách lidé popíjeli a bavili se. I nám podávali ruce, přáli a občas nás i políbili. Co je zajímavé, bylo to v Turecku, ale já ve snu slyšela české dechovky. Proč, to nevím.

Vcházeli jsme do nějakého podchodu a na schodech ležela černá taška. Velice pěkná. Řekla jsem si - asi ji někdo ztratil. A vzala jsem si ji. Po chvíli kouknu dovnitř - bomba! Taková kovová kulatá krabička, jako od hovězího v konzervě, vedly od toho 2 stočené dráty. Tak jsem celou tašku položila ke zdi a upalovala pryč.

Sen mi asi chtěl naznačit: Nikdy si nevšímej toho, co není Tvoje! A nic si nepřivlastňuj, ty nenechavče a to ani v Turecku! *smich*

Sen mi k ničemu nebyl, jen manžel se ráno pobavil. Stejně tak i vy přestaňte věřit na sny. Nemá to cenu, člověk má dneska sám se sebou tolik starostí a ještě pitvat sny. Mávnu rukou a zapomenu na to. Zapomeňte i Vy. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.01.14 11:23
avatar

Díky za zajímavý sen, když mě to nedá a chtěla bych se dozvědět, co to značí nebo co to vlastně znamená? ;)

Od: gita65
Datum: 24.01.14 12:43

Babojago, tak schválně jsem hledala váš sen. Jen podchod jsem nenašla. Můžeme se i pobavit.

Turek- nezapomeneš na své morální zásady.

slyšet hudbu-příslib příjemných chvil, setkání.

Zpěv- Tvá nálada bude skvělá.

něco najít- vyhraješ v loterii.

taška plná- dostatek všeho.

bomba,najít,vidět-zažiješ obrovské překvapení.

utíkat od něčeho- mladý získá po čem touží, starý by měl více odpočívat.

schody- sestupovat-Tvá životní úroven prudce stoupne.

polibek dostat- budeš se cítit dlouho mladým.

příjmout podávanou ruku- poznáš nové přátelé.

Takže nic špatného.Ale byl to jen sen.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.01.14 13:58
avatar

Díky, Gito, ani nevíte, jak jste mě pobavila i potěšila. Jsem ráda, že to není nic horšího. I když na sny nevěřím, už se těším, jak budu dlouho mladá a jak moje životní úroveň prudce stoupne! Hujajááááá! *tanec*

Všeho budu mít dostatek, navíc vyhraju v loterii. A mé morální zásady mi zůstanou. To abych snad se za rok zřekla starobního důchodu. Na co mi bude, když si budu žít jako v pohádce? Díky, už se těším. Pak Vás pozvu do toho Turecka! *smich* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: gita65
Datum: 24.01.14 11:24

Anzionko, mám snář. Dostala jsem ho od kamarádky k narozeninám, asi před 5 lety. Ze začátku jsem si našla své sny. Ale potom jsem toho nechala. Když něco vyšlo špatně, tak jsem byla celý den špatná a čekala katasrofu. Nehledám již, co sen značí. Ale podívala jsem se co ten Váš sen značí. Takže u mého snáře značí zásah výbojem elektřiny-pokrok v práci. Jdeš k úspěchu.

Věřte, že kdyby to znamenalo něco špatného, tak bych Vám neodpověděla. Ale každý snář je jinak psán a výklad snů se bude rozcházet. Ale nevyhledávejte výklady snů. Třeba tomu nebudete věřit, ale stejně stále na výklad myslíte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.01.14 11:25
avatar

Díky Gito! :)

Datum: 24.01.14 11:29
avatar

Nikdy nemůžete vyložit sen bez vědomostí o spáči, o jeho problémech, bolestech, zážitcích, dluzích, přáních, obavách, podvědomém strachu z něčeho. Právě sen je výsledkem toho všeho. Buď se mozek zbavuje balastu, čistí se ze stresů, vyrovnává se s něčím, co bdící podcenil nebo upozorňuje na něco, co smysly zaznamenaly, mozek dal dohromady, ale člověk nereagoval. ;)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: rv
Datum: 24.01.14 11:42
Znamená to, že nesmíte usínat se sluchátky, zvláště když probíjejí.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.01.14 11:46
avatar

rv: *smich* :D Jste to zabil(a)! Neměla jsem sluchátka, pro vaši informaci, a i kdybych měla, tak ty moje zaručeně neprobíjí.

Datum: 24.01.14 11:49
avatar

Jeden sen neznamená vůbec nic, ani ten nejdepresivnější. Ale něco se může dít, když se sny opakují. Jenže to člověk ví sám i beze snů, že je něco v nepořádku.

Mám za sebou hodně nepříjemných období, v soukromém životě, v práci, zdravotní problémy. V těch dobách se mi opakovaně zdály čtyři podivné a nepříjemné sny. Ve velké budově jsem hledala a nenacházela svůj vlastní prostor, svoje místečko (hledala jsem sama sebe). Zjistila jsem, že všechny mé květiny v koflících jsou suché, bez vody. Na poslední chvíli jsem zalévala a některé vzkřísila (zanedbávala jsem kamarádky). Kývaly se mi všechny zuby, některé šly opravdu vyndat. Hrozný pocit, ale zřejmě reakce na zdravotní problémy. Škola a zkoušky - do základní školy jsem nemohla najít aktovku a učebnice, na střední škole jsem neměla ani jeden úkol a ani netušila, jaký je ten den rozvrh, na vysoké jsem měla týden před státnicí a před sebou několik neuvěřitelně tlustých knih. To zase byly probémy v zaměstnání.

Teď jsem v pohodě a ve snu občas létám. Poskočením se vznesu a rozhlížím se kolem sebe. Je to velmi příjemný sen. Vykládám si to pro sebe jako zklidnění a jistý rozhled i nadhled nad malichernostmi, jen někdy jako přípravu na cestu do nebe .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.01.14 12:00
avatar

Bimbam: Jak jste se zmínila o těch zubech, tento sen se mi také často opakuje. Vždycky jsou tu zuby na spodní čelisti, prostě se mi hodně kýve nějaký zub, já dostanu strach, ale pak si uvědomím, že to je vlastně ještě mléčný zub a tak si ho vytrhnu. Tento sen se mi zdál už mockrát.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.