Pivo Bakalář - typ lahve

Od: Datum: 12.02.13 16:30 odpovědí: 1 změna: 15.02.13 13:34

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat nejlépe někoho z okolí Rakovníka nebo prostě někoho, kdo má zkušenost s pivem Bakalář. Jedná se mi o to, jaký typ lahve tento pivovar pro svá piva používá: Jedná se o lahve České pivo v zeleném provedení? Na internetu jsem si našel, že by to snad měly být tyto, ale jistý si tím nejsem.

Známý si koupil pivo Bakalář, ale láhev byla trochu jiná, také zelená, ale bez označení České pivo, podle popisu dost křehká. Je možné, že pivovar Bakalář přešel na trochu jiný typ lahve, nebo je možné, že se v pivovaru k ostatním připletla, typl bych, že se jedná spíš o lahev na export, neboť je opravdu dost tenká a světlá. Pokud vím, tak takovouto láhev žádný jiný pivovar u nás nepoužívá,alespoň ne jako vratnou pro tuzemský trh. Láhev je velmi podobná té České pivo, stejná korunka, ale bez nápisu České pivo, rok výroby 07, známému jde o to, aby mu ji zpětně vykoupili, když se trochu liší, přecijen automaty na výkup lahví byť sebemenší rozdíl ve vzoru nechtějí.

Jinak pokud vím, tak lahve České pivo zelené používá pro své pivo ještě pivo Lobkowicz(pivovar Platan, dále Argus pro Lidl), nověji na tyto lahve přechází pivovar Samson v Č. Budějovicích, pokud to někomu pomůže.

Děkuji za vaše postřehy.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: lego®
Datum: 15.02.13 13:34
avatar

Zkus se zeptat na http://www.pivobakalar.cz/kontakt.html , mohli by to vedte kdyz se tim zivej a jsou z tama.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.