Kdy hledat vážný vztah?

Od: Datum: 13.01.14 22:27 odpovědí: 13 změna: 14.01.14 18:07

Ahojky. Chci se zeptat, kdy vy jste začali hledat vztah na vážno? Kdy jste potkali svého osudového partnera a kdy jste začali s vážnými vztahy?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.01.14 00:46

Dobrý večer... těžko definovat kdy hledat vážný vztah, jelikož to co jeden považuje za vážný vztah, ten druhý tak vážně brát nemusí. Co je podle Vás vážný vztah, nebo jak byste jej definovala sama?

Ale abych i odpověděl. Kdy jsem potkal osudového partnera? Pokaždé, protože každá z mých partnerek nějak pozměnila můj osud. Ty osudové partnerky byly 4, s každou jsem měl vážný vztah (dle toho, jak jej chápu já). Tou poslední v řadě byla moje partnerka a manželka se kterou jsme spolu necelých 14 let (z toho více než 6 v manželství). Bohužel se vztah dostal do závěrečné fáze s jedním možným řešením, které je jen otázkou času. Uvidíme, zda potkám ještě nějakou další osudovou... Nicméně první vztah vůbec byl hned vážný, slečnu jsem poznal v necelých 17 letech a byli jsme spolu 26 měsíců.

Datum: 14.01.14 10:11

Kami, vy musíte hledat nejvážnější vztah. Takový, kdo vás bude živit, šatit, platit vám připojení, abyste mohla 24 hodin sedět na netu, nepracovat, nestarat se vůbec o nic. Ani o sebe ne. *sok* Až takového najdete, písněte, pošlu vám svatební dar.

doplněno 14.01.14 10:18:

Nedá mi to, ještě se musím zeptat. Co by měl muž na vás obdivovat? Za co by si vás měl vážit? Čím byste mu obohatila život? Co by ho u vás drželo dlouhou dobu? Léta. ;) Kami, toto nejsou řečnické otázky. Položte si je sama sobě a upřímně sama sobě odpovězte! Nemusíte nahlas, jen sama sobě. Co děláte pro to, abyste se líbila, někdo si vás vážil, obdivoval vás, pro co by s vámi někdo chtěl žít?

Od: hop®
Datum: 14.01.14 12:49
Babco, *palec* !
Datum: 14.01.14 10:32

To je naprosto individuální... Někdo nehledá vážný vztah celý živost, někdo už "od začátku"... Je to na povaze člověka. Ale samozřejmě nikdy člověk předem neví, jak vážný ten vztah bude - každý má tu "hranici" někde jinde. Někdo "do toho skočí" až v momentě, kdy toho druhého zná dlouhou dobu a může mu důvěřovat, někdo to zkusí po kratší době a nechá tomu volný průběh (jestli z toho vážný vztah bude nebo ne)...

Datum: 14.01.14 12:46
Milá Kami. Z tvých příspěvků zde v poradně a z "95" usuzuji, že ti letos bude devatenáct.
Vážný a nevážný vztah je blbost. Buď to vztah je anebo není. A jaký bude záleží na obou partnerech. Co jsou ochotni do něj vložit a jaká mají očekávání. Fungující vztah je MY není JÁ.
Není to ani měsíc, co jsi prožívala rozchod. Dnes píšeš o nejistotě v dalším vztahu. Za tak krátkou dobu se lidé ještě ani nestihnou poznat. Přijde mi to takové uspěchané. Vztah je živý - tvoří se, přizpůsobuje, řeší problémy... Zastav se a rozhlédni se kolem sebe, jaký vztah se ti líbí a jací partneři ho tvoří...
Od: axus®
Datum: 14.01.14 13:31

V unoru.

Od: pt®
Datum: 14.01.14 13:35

"axus", odpověď,stručně, jasně, konkrétně. Super *palec* - pt

Datum: 14.01.14 13:39
@axus : jen upresnim, nejlepe 29. ;)
Od: axus®
Datum: 14.01.14 18:03

Zasadne pouze 30. :-P

Od: kami95
Datum: 14.01.14 17:53

Co to je za odpověď? Dá mi někdo vysvětlení?

Od: ben®
Datum: 14.01.14 18:02

Dobrý den, myslím, že jde o původní otázku - kde? Kolega radí v únoru a další kolega radí konkrétní datum, neb ten je jen jednou za čtyří roky. To je můj výklad. Zdravím!

doplněno 14.01.14 18:05:

hop - děkuji za opravu. Je to tak.

Datum: 14.01.14 18:04

Původní dotaz byl KDY?... ;)

Datum: 14.01.14 18:07

Kami, pokud jste nepochopila naší ironii, těžko něco vysvětlovat...
Podobně jste nepochopila ani náznaky kolegů, kteří se Vám snažili dát najevo to, že někdy radíte úplně zcestně.
Kdo chce pomáhat, musí nejdříve pomocio sám sobě...

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.