Výdělek na internetu vs podvody

Od: Datum: 05.01.14 18:19 odpovědí: 5 změna: 27.07.14 00:55

Dobrý večer. Hledám nějaký ale funkční přívydělek na internetu. Ale co jsem zjistil tak je to pouze lákání lidí a podvody nic nedává výdělek. Je to opravdu tak? Nebo něco existuje a lze něco vydělat? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pacourek*
Datum: 05.01.14 19:18

Třeba vyplňovat dotazníky

Od: jard*
Datum: 05.01.14 19:31

myslím, že je to jen samý podvod, také jsem to zkoušel a vždy chtějí poslat nějaké peníze dopředu . akže asi jediný zoufalý pokus jak dostávat peníze je prostě chodit do práce .-)

Od: ivomez1
Datum: 06.01.14 00:56
Takovych zpusobu je..zacni psanim, zaloz si web (vlastni domenu), zadny blog.cz apod a nasad na nej reklamy. Pochopitelne musis porad psat, prispivat, udrzovat web pri zivote.
Jediny vydelek na internetu je prace na sebe - reklama (svuj web), Youtube videa, prodej vlastni e-knihy, tvor grafiku a ucastni se online soutezi, prodavej tvoje napada! Tolik toho je!
A prvni zasadni krok? Hledej vydelek na zahranicim internetu, ne na ceskem! Neklikej na zadnych online "klikackach", neposilej zadne deposity, nestavej se zadnym prostrednikem a podobne.
Staci jenom otevrit oci a trochu zacit premyslet.
Od: kami95
Datum: 06.01.14 13:38

Na internetu vyděláš snad jen tím stylem, že něco prodáš..

Od: jiste789
Datum: 27.07.14 00:55

Nejdůležitější je kontaktovat prostřednictvím skype nebo fb více lidí co ten daný byznys dělají na internetu ! Je jasné, že text plný slov "Zdarma, garance, xtisíc měsíčně atp" vzbudí ve čtenáři nutkání, že se jedná o podvod, jakpak by ne a někteří zoufalci to dokonce i zkusí :/ . Já když jsem začínal podnikat na internetu, tak jsem kontaktoval snad 5 lidí aby mi to potvrdilo a viděl šeky a videa z bank. účtů abych si byl na 100% jistý ! Dříve jsem také dělal klikačky, dotazník a podobné ztráty času :/

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.