Co za dárek dědovi k 70. narozeninám?

Od: Datum: 02.01.14 14:36 odpovědí: 10 změna: 03.01.14 11:49

Zdravím.Moje mamka si láme hlavu s tím co dát svému tatínkovi k 70. narozeninám.Nenapadá vás nějaký vhodný dárek?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pu®
Datum: 02.01.14 14:51

No, mým praročidům rodiče od jisté chvíle začali dávat vitamíny - ve všech podobách. Tj. ovoce, džusy, příp. Geriavit (to je skoro tisíc korun, takže opravdu hodnotný dárek). Já jsem babičce dřív, když ještě hodně četla (teď už bohužel tolik neslouží oči :( ) vždycky koupila nějakou knížku... Záleží, co má děda rád. Ale určitě bude nejraději, když se prostě všichni zastavíte a budete spolu. Je to možná klišé, ale pravdivé. A když byl naživu ještě můj děda, víte, co měl nejraději? Když jsem mu coby nejmladší vnučka zpívala - až do mé dospělosti... *hi* Takže se zaměřte na to, co má děda rád, a držte se toho jako námětu, určitě něco vymyslíte.

Od: alvin2001*
Datum: 02.01.14 20:59
Já bych doporučil robotický vysavač sencor 1031 nebo tak nějak. Je jednoduchý a spolehlivý. Koupil jsem ho prarodicum a byli 100% spokojeni
Od: alvin2001*
Datum: 02.01.14 21:01
Jídlo je k narozeninám blby. Lepší je něco co jim zůstane na porad
Datum: 02.01.14 16:41

Dárkovým balíčkem, košem s dobrotami, se určitě nemůžete zmýlit. Ne nějakým kaviárem, ale trošku lepšími, na které je mu líto peněz a sám si to nekoupí. Salámek, rybičky, sýr, granko, čokoláda, kafe, láhev a tak. Já tohle vždycky přivítám. *hi*

Datum: 02.01.14 17:06
No našemu dědovi (cukrovkari) se tím nezavděčíte. Spíš setkání generací, společné posezení u oběda apod.
Od: naoko
Datum: 02.01.14 17:32

Jak tady může někdo vědět co mu koupit, když ho nikdo nezná a vy ani nic bližšího nenapíšete. Copak jsou všichni 70sátníci jak přes kopírák?

Jeden dědeček se ráno nepostaví ani na nohy, druhý naskakuje na kolo nebo obouvá běžky. Jeden za celý život nepřečetl knížku,natož aby šel na koncert nebo do divadla, druhý si bez kultury neumí život představit. Jeden má přísnou dietu, druhý je gurmet i gurmán. atd...

Od: uska®
Datum: 02.01.14 20:28

naoko - chtěla jsem již odpovědět před vámi, ale rozmyslela jsem si to. Všechny rady zde byly pro dědečky nad hrobem. Asi jsme divná rodina. Náš děda dostal k 65 narozeninám nové lyže. Svých starých (mooc starých) se nechtěl vzdát, koupit nové si nechtěl i když by mohl a tak je prostě dostal.

Tajně trénoval za soumraku za chalupou sám neboť na nynějších lyžích se jezdí troškuu jinak. Ale natrénoval a již tři roky si je nemůže vynachválit.

Od: pu®
Datum: 02.01.14 21:23

Uska, to je naprosto v pořádku Víte, zanedlouho bude 65 mému Tátovi a přesně si dokážu představit, že nové lyže by pro něj rovněž byly adekvátní dárek. Ale já na to fakt koukala z pohledu toho, co "dědovi", tj. když mému dědovi bylo 70, to už je pěkná řádka let. No a ten strávil život kolem baráku (babička rovněž) a v podstatě nic jiného neznal, takže dobrým (kvalitním) jídlem a vitaminy a setkáním se fakt člověk zavděčil nejvíc.
Z čehož plyne, jak už někdo poznamenal, že pokud tazatelka neuvede o člověku více informací, vlastně se poradit nedá...

Datum: 03.01.14 10:43

No tak ten můj je schopen i v tomhle věku opravovat střechu, i přes to, že ho někdy bolí kolena.

doplněno 03.01.14 10:46:

Rád luští křížovky, je docela aktivní, má psa a pořád něco opravuje.

Od: uska®
Datum: 03.01.14 11:49

Co tak zaplatit dědovi víkendový pobyt se psem? Jsou tam programy pro pejsky i dospěláky.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.