Hrozny trapas

Od: Datum: 28.12.13 23:13 odpovědí: 25 změna: 29.12.13 19:18
Stala se mi trapna vec a stydim se sverovat,tak to alespon zkusim tady. Byla jsem s kamaradkou (spis jen znamou,chodime spolu na VS) bezkovat a udelaly jsme si pauzu. Ja rekla,ze si musim odksocit a sla jsem za krovi. Zacalo se mi ale hrozne chtit i na velkou,tak jsem si proste ulevila,i kdyz jsem to puvodne chtela zadrzet a jen se vycurat. Proste se stalo. Vratila jsem se a chtela pokracovat dale,znama ale rekla,ze si take odskoci. K memu soku se vydala za stejne krovi,presne kde jsem ja nechala..vsak vite. Musela vse videt. Vratila se,nic nerekla...ale ja byla ruda a desne se doted stydim. Co ted? Vim,ze to neni silene,ale stydim se dost.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.12.13 23:22
avatar

Už se stalo, nenaděláte s tím nic. Prostě na to nemyslete, jsou horší trapasy...A není potřeba zrovna toto s kýmkoli rozebírat, nemyslíte?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kami95
Datum: 28.12.13 23:29

Třeba ji to vůbec nenapadlo a vůbec si nevšimla, a pokud ano, jak mohla vědět, že je to od vás?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.12.13 23:47
avatar

Nechápu v čem ten trapas spočívá. Kdybyste si ulevila přímo do kalhot, to by trapas byl, ale položení kabelu za keřem v lese si myslím je společensky v pohodě únosné :)

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 29.12.13 00:09
avatar

A ten problém tkví kde?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.12.13 00:22
avatar

kaká každý normální člověk co má řitní otvor tak co je na tom divného, vaše kámoška nekaká?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.12.13 01:47
avatar

Tak nějak...

+ jak říkávala bábi..slečmy,dámy,paní...nemaj fialkové sraní...jak již psali pokud to není do kalhot tak co...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: au1
Datum: 29.12.13 01:24

tak to je fááákt trapas :) já bych se tím ještě pochlubil! :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.12.13 03:00
avatar
A víte Katko jistě, že vedle vašeho tentononc nepoložila kamarádka také něco podobného?!
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.12.13 06:20
avatar

Potřebu koná každý, dělňas stejně jako president. A na co to rozpitvávat?

Nezlobte se, ale asi před rokem tady psala jedna ujetá holčina neustále o velké straně. Nemyslím tím o politické, ale prostě o ho-ně. Také na lyžích, co a jak se jí stalo.

A tak mám takový divný pocit, že jste zase zde. Že mám pravdu? *slunce*

Jak už psali ostatní,pokud si ulevíte za keřem a nikdo v okolí není, není co řešit. Do gatí by to bylo horší.

A když kamarádka něco uvidí,ještě si nemusí myslet, že jse to tam zasadila Vy. Pokud jste do toho nezapíchla svou vizitku. Zalezte za kteroukoliv autobusovou čekárnu a uvidíte tam toho tolik, že Vám budou oči přecházet. Tak proč z toho dělat problém? Jaga.

A buďte ráda, že Vám to jde. Jinak by musel nastoupit chirurg.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vis*
Datum: 29.12.13 06:51

Omlouvám se, ale na tohle nemohu reagovat jinak...ještě někdo řekne, že se máme špatně, nebo si nedejbože vezme do držky slovo krize! Lidem prostě chybí skutečné starosti, tak je to.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.12.13 07:40
avatar

Drazí kolegové, vzpomeňte si! Před nějakou delší dobou tady byly velmi podobné dotazy, pokládané mladou ženou, také vysokoškolačkou. Budoucí inteligencí této země. Týkalo se to kakání v přírodě, na sněhu při lyžování a tak podobně. Není to stejná tazatelka? Tenkrát ta dívka vypadala jako kdyby měla zálibu v těchle otázkách a jejich řešeních.*sok* Tazatelce jen odpovím takto: Když jíme a pijeme, musíme se i vyprazdňovat. Není to nic mimořádného, je to přirozená nutnost. Není potřeba kolem toho dělat ani haló, ani tajnosti, které vypadají jako blábol. Až se někomu podaří vykakat fialky, pak to bude o něčem jiném. A vaše přítelkyně dobře udělala, že to mlčky a taktně přešla. Jen vy z toho děláte divadlo! Nechejte toho!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xixi*
Datum: 29.12.13 08:26

to není dotaz vysokoškoláka ale dítěte kolem jedenácti (?) let! Pokud to pro tebe byl trapas, proč to šíříš dál? Asi je ted o prázdninách nuda co?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.12.13 10:55
avatar

Někdo si rád pokecá o sexu a jiný zase o ho.vně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 29.12.13 13:19
avatar

Ale je to vděčné téma, že? Není mnoho lidí, kterým by se podobný "úraz" nikdy nestal, A po určité době jsou podobné trapasy už jen vděčnou a úsměvnou historkou. Vždyť i to ho.no patří k přírodě a k životu...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.12.13 11:18
avatar

Nebyl tady stejný dotaz před několika měsíci?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.12.13 13:13

Ahoj. I na tohle téma mám příhodu. Nestala se mě, ale už dávno před lety se s ní nakonec pochlubil kámoš. Tenkrát jezdili s mitfárou jakousi relyovou oblastní soutěž a při odstartování jedné z delších eRZet se právě tomu mitfárovi začalo moc chtít na velkou. Kluci si dost ohledně tohoto tématu nadávali, že jako nešel včas než vyjeli a že kůli tomu teď nebudou tratit čas. Nakonec to dopadlo tak, že na jednom zálivu zastavili, ke kadění nutkaný závodník vyběhl z auta, stáhnul kombinézu, vystřelil to ze sebe, natáhnul kombinézu a zase vyrazili vpřed. Ale co se nestalo. Po chvíli se začal kabinou šířit smrad jako ze senkrovny. Pán si totiž nadělal přímo do tý kombinézy a nahrnul si to všechno až na záda a po pár zatáčkách rozmazal málem až za uši. Prý takový podobný slovník vybraných nepublikovatelných výrazů už nikdo dohromady nikdy nedá. Jak se asi musel cítit ten spolujezdec, když tuhle příhodu dával řidič ve společnosti k dobru. Smích, to je to jedinné co v takovýhle situacích pomůže. Všichni se zasmějí a jde se dál. Bylo to šílené?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 29.12.13 13:51

Styďte se, trapas je v tom, že jako normální člověk při potřebě ulevit si v přírodě, si po sobě hovňajz zamaskuje - hlínou, trávou, sněhem. A ne odejít od kouřícího hovna do pryč.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.12.13 14:32
avatar

Já bych tedy nemaskovala. Když vidíte kolem sebe jen sníh, můžete do toho vjet lyžemi, šlápnout botou, či dokonce nabrat hrst s tím, že to hodím na kamaráda.

Známá v lese na houbách zajela rukou do hromádky, myslela si, že tam pod kopečkem jehličí bude hříbek. Omyl. Sáhla do...Nadávala na celý les. Ona náhoda je někdy prevít

Není na to sice hezký pohled, ale raději neukrývat. Když to vidím, vím, že se musím vyhnout. Když je to zamakované, nikdy nevíte, do čeho si můžete sednout, lehnout, sáhnut.. a vůbec. Je to tak. Jaga

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.12.13 19:18
avatar

hm, mám přesně opačný názor - svoje exkrementy si po sobě člověk samozřejmě více čí méně (pokud možno více) zakreje, a to i na sněhu (kde to je celkem jednoduché), že by někdo najel do nějaké kupičky za křovím je celkem nepravděpodobné, při roztávání už bude trochu jiná situace...

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 29.12.13 14:32
avatar

Milá devanáctiletá Katie (nebo Katie XIX.?), trapas to je, a to pořádný!

Zatímco Vaše kamarádka taktně pomlčela, Vy svou neschopnost přihrnout trochu sněhu ještě rozmatláte v internetu ...

Že byste netušila, že zde/v internetu nejste anonymně (podle IP lze dohledat Váš počítač)?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.12.13 16:04

To nic není, myslím si, že větší trapas by byl, kdybyste si nahlas upšoukla před milovaným přítelem :))

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.12.13 17:05

Ahoj. Trapasy se stávají i po této stránce. Dokonce i při ,,TOM,,. Někdy to prostě ujde. I mé tehdejší partnerce. Až se z toho zarazila. Tak jsem ji lehce plácnul přes oné a řekl, ať se nerozptyluje. U poz.69. by to už ale bylo možná zničující. Takový už je život. Ať žijou trapasy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 29.12.13 17:05
avatar

Tak, toto je vážně debata o h...ě. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Od: daniell*
Datum: 29.12.13 17:15

nemáte se za co stydět .. to že lidi kakají a čůrají vědí už malé děti .. nemůžete za to jak vás evoluce vytvořila ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: loretta*
Datum: 29.12.13 18:23

a jak víte, že ona tam nedělala totéž jenže po ní už nikdo nešel, že

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.