Jaká žena muže nepřitahuje?

Od: Datum: 28.12.13 16:53 odpovědí: 10 změna: 28.12.13 22:59

Zdravím. Chtěla bych se zeptat, jak žen tak mužů..myslíte si, že když je žena hodně vyzývavá, obléká se vyzývavě a taky se tak chová, myslíte, že to na muže může působit nepřitažlivě či dokonce odpudivě? Nebo třeba i žena, která se mu nabízí oproti té, co je zdrženlivá a nechá se dobývat? Myslíte si, že ta která se nechá dobývat může dlouhodobě přitahovat když je jednodušší mít tu, která je vyzývavá a jde na ni zájem víc než vidět?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pt®
Datum: 28.12.13 16:58
avatar

Myslím, že částečně jste si odpověděla sama. Ano je jednodušší mít tu, co je vyzývavá, ale akorát tak do postele. Nejlépe je, chovat se přirozeně, normálně, pak najdete i normálního muže. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.12.13 17:26

Pro mě není přitažlivé ani jedno. Mě zajímají pouze ženy, které můj zájem opětují, ale nikoli ty, které předem projevují zájem o všechny muže. Nerad dobývám. Pokud během určité doby nezaznamenám zájem i z druhé strany, pak ji pouštím k vodě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kami95
Datum: 28.12.13 18:45

Otázkou je, co je pro vás určitá doba?

Datum: 28.12.13 19:10

To záleží na situaci. Ač se to někdy nezdá, jsem docela plachý a nesnáším odmítnutí, takže když už se o nějakou slečnu začnu snažit, tak musím mít pocit, že je vše na dobré cestě už od počátku. Když ji někam pozvu, nebo udělám nějaké významné gesto, tak očekávám, že to patřičně ocení a sama dá najevo, že by ráda, aby to pokračovalo. Očekávám, že jednou za čas pozve ona mě (to je takový test na zlatokopky) a že se občas ozve sama.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.12.13 17:26
avatar

Pokud je žena sexy a vyzývavá a přitom působí inteligentně a má vychování, tak nikdy d*vkou nebude a společensky bude brána na úrovni. Sice bude pod tlakem z pomluv ostatních žen, ale celkově bude ta paní s velkým P Jenže takových žen je opravdu málo

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 28.12.13 17:38

Každého přitahuje něco jiného. Někdo skočí po rajdě, někdo hledá panenku v koutě. Třeba můj partner nemá rád přeupravené blondýnky. Mám kamarádku a ta je vždy perfektně upravená a oblečená, točí se kolem ní spousta chlapů a jemu se z ní obrací žaludek a nechápe, jak se taková ženská může někomu líbit. Nebo jsme byly na dovolené, kde bylo dalších 5 párů a všechny ty ženy měly nadváhu minimálně čtvrt metráku. Partner nechápal, jak na ně někdo může vlézt. Vzhledem k tomu, že všechny ty ženy tam byly s dětmi a se svými muži, tak se to očividně nějakým mužům líbí, nebo jim to přinejmenším nevadí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.12.13 18:12
avatar

Za mě - kuřačka. Netoužím ani v nejmenším po sbližování s někým, kdo smrdí jako popelník.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.12.13 22:42
avatar

Přesně. Mě neodpuzují jen tím smradem, ale hlavně přístupem k životu. K tomu bývají často velmi psychicky nevyrovnané, kolem 30 vypadají na 45 a mají typický hrubý "vyhulený" hlas.

Btw. s ženkýma je to trochu jako s auty. Na nějaké krátkodobé zablbnutí si chlap klidně koupí 4x bořený sporťák po 10. majiteli. Trochu zablbne a pošle ho dál - s tím počítá už když ho kupuje. Jen blázen si takové auto koupí na delší dobu. Na delší dobu se vždy vybírá auto, u kterého je předpoklad, že se na něj bude dát spolehnout. Nejlépe nové, nebo alespoň s jasnou minulostí. Analogicky k tomu - vyzývavou ženskou která se doslova nabízí a tím pádem toho moc v hlavě nemá si někteří chlapi nabrnknou na krátkodobé povyražení. Na vážný vztah jedině holku, která je dost inteligentní na to, aby se takto nechovala. Protože dlouhodobý vztah je o důvěře a odpovědnosti a ty jak známo se u jednoduchých fiflen nedají očekávat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 28.12.13 22:59

hmmm žena a auto *ee* teď už vím proč se říká, že ženská a auto se nepůjčuje :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.12.13 18:33

Hodně vyzývavá žena muže přitahuje, ale poněkud jinak než žena která je doopravdy zaujme. Když vidím hodně vyzývavou ženu, určitě upoutá mou pozornost. Ovšem má pozornost se bude soustředit pouze na její tělo a protože tohle není zrovna můj styl, tak se k ní budu chovat velmi odměřeně a obezřetně.

A teď co se týče žen, které se chovají nedostupně. Do jisté míry je pro mě (a myslím, že i pro hodně jiných mužů) přitažlivé, když je žena trochu nedostupná. Ale chtěl bych zdůraznit to trochu. Žena, která by trvale nejevila žádný zájem by mě odradila, protože bych měl dojem, že ji obtěžuji. Nerad jsem vlezlý. Navíc zbytečně velké odmítání považuji za nevhodné, protože některá žena muže odmítá proto, aby se mu zalíbila a jiná protože o něj opravdu nemá zájem. Jak se v tom potom chcete vyznat?

Pt to napsala výborně. Pokud má žena zájem o může, se kterým chce trávit svůj život, měla by se chovat přirozeně, protože dříve nebo později s tím stejně musí začít.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.