Prázdný byt

Od: Datum: 15.10.15 21:01 odpovědí: 9 změna: 15.10.15 22:35

Taky právě teď jako každý večer sedíte v prázdném bytě s pocitem marnosti, že vás nikdo nemá rád a nikomu na vás nezáleží?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 15.10.15 21:13
avatar

Dobrý den, může to tak být, ale také to můžete brát tak, že jste nezávislý, svobodný a nikdo není závislý na Vás. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.10.15 21:21
avatar

Sedím sama jako každý večer, ale pocit marnosti nemám. Naopak, nikomu se nemusím zpovídat, konečně jsem sama za sebe a moc si to užívám. Tak úplně prázdný můj byt není, vedle v pokoji spinká kocourek a za chvíli se přijde pomazlit. Ona každá mince má dvě strany, láhev může být poloplná, nebo poloprázdná. Záleží na úhlu pohledu...Hlavu vzhůru :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.10.15 21:26

Pomoci někomu či něčemu - možnosti je fůra, internet vidím, ovládáte, tak do toho a budete se hned cítit lépe !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 15.10.15 21:29

Noo, sedět doma a přemýšlet jak mne nikdo nemá rád. Třeba zkusit si odpovědět PROČ? Mám já někoho rád, ví o tom?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.10.15 21:30

Zdravím,takový splín je důsledek sychravého počasí. Co Vás nutí sedět v prázdném bytě? Jděte mezi lidi,někam kde to žije,do kina,do divadla prostě někam. Nebo zajděte do útulku a vyberte si tam nějakého zvířecího parťáka,budete mít lásky až až a ještě uděláte dobrý skutek.*palec*K člověku se vrací to ,co sám vysílá, nebuďte negativista. Milujeme ty,co jsou k pomilování. Přeju Vám hodně štěstí a lepší náladu.*slunce*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mot
Datum: 15.10.15 21:35
ne.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.10.15 21:45

Někdo třeba není sám,ale sdílí byt s někým, na kom mu absolutně nezáleží nebo se dokonce nenávidí .Takže nakonec být sám může být lepší. Ale vaše situace se dá zvrátit, jen pro to něco udělat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vejcenatvrdo
Datum: 15.10.15 21:47

Vysypal bych z rukávu dobrých patnáct lidí, kteří mě mají celkem rádi a záleží jim na mně.*fn*


doplněno 15.10.15 21:56:

Možná vám pomůže tématický videoklip...nebo taky ne. *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pu®
Datum: 15.10.15 22:35

Já bych Vám doporučila depozitovat *smich* To si na minutu neoddychnete - a těch chlupatců, co se budou chtít samou láskou neustále mazlit a tak Vám dokazovat, jak Vás mají rádi... A jak jim na Vás záleží!
Na vážnější notu: Touhle dobou jsem se takhle před dvěma lety po hodně letech v soužití o samotě sama (v cizím!) bytě octla a bylo mi mizerně. Nadto v podzimku, který na mě má teda zničující vliv. Pomohlo právě nesedět v tom bytě. Chtěla jsem si číst - ale všechno na mě padalo... Tak jsem si šla číst do knihovny. Až do zavíračky. Potraviny jsem nakupovala dvě hodiny. Abych nemusela zpět do studené samoty. A tak podobně... A postupně si to sedlo... a dneska sedím v bytě mnohem menším, ale už ne cizím, v radostném očekávání, až se někdo vrátí, a k tomu mi vrní původně depozitovaná chlupakoule, kterou už jsem neměla to srdce vrátit...
Takže koukat pozitivně *mala*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.