Na kolik si ceníte cizoložstvo?

Od: Datum: 22.12.13 13:19 odpovědí: 8 změna: 22.12.13 21:45

Pokud byste si mohli vybrat. Raději byste ztrpěli jeden partnerův úlet nebo jím zcela vyhozené peníze ve výši ...Kč? Doplň sumu. Vemte prosím přitom v potaz váš skutečný měsíční příjem a skutečnou ochotu. Omlouvám se, jestli otázka vyznívá ujetě až bláznivě, ale pro mě má logické opodstatnění. Díky za váš názor!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.12.13 13:29

Absurdní dotaz, absurdní odpověď. Spíš bych se smířila s tím, že vyhodil do luftu cca 100,- Kč (slovy: jednostokorunčeských), než že mi byl nevěrný.

Datum: 22.12.13 13:51

je nesmyslené si myslet, že všechny věci na světě jsou přepočítat na peníze. Každý odpoví podle svého.

Od: pb®
Datum: 22.12.13 13:59

Raději bych strpěla, aby partner využil služeb profesionálky, než aby brousil nějakou kolegyni. Jednak u profesionálky hrozí menší riziko, že to přeroste v zamilovanost a jednak si myslím, že u profesionálky může dostat kvalitnější služby. Ale raději mu dělám v posteli pomyšlení sama a poskytnu mu plný servis, než aby pomýšlel na to, že touží po něčem, co doma nedostane a hledal, jak by si své sexuální sny splnil jidne.

Datum: 22.12.13 14:52

Pokud byl s prostitutkou, tak je to IMHO lepší. Aspoň máte jistotu, že šlo opravdu jen o sex. Třeba má nějakou úchylku nebou tužby (bičování, BDSM, "áčko"), za které se třeba stydí nebo vám je nechce říct, protože se bojí opovržení. Nebo vám je řekl a vy jste odmítla. Nebo prostě potřebuje častěji. Nic to nemění na tom, že byl prostě nadrženej a potřeboval se vyřádit. Žádná zamilovanost, žádné svádění nebo flirtování v práci.

Datum: 22.12.13 15:21

opravdu ujetá otázka... připadá mi to nesrovnatelné... u peněz bych odpustila to, co by pro nás nebylo likvidační, ale v případě nevěry? asi nic...

Datum: 22.12.13 15:29

pokud jde o to, že partnerka vám vyčítá sex.úlet a vám to přijde srovnatelné s tím, že ona utratila nějakou sumu peněz - tudíž si ,,nemáte co vyčítat,, tak k tomu můžu říct, že srovnáváte nesrovnatelné. Jde o tak odlišné věci, že nejde říct, jestli je něco víc, nebo míň akceptovatelné.

Pokud jesituace opravdu taková, tak bych spíš podala otázku : Stojí takový vztah na dobrých základech?

Jinak neumím odpovědět.

Datum: 22.12.13 21:30

Opravdu hloupa otazka. Neveru neodpoustim, takze nelze vyvazit penezi, neexistuje zadne radeji bych strpel. Castka, pro kterou bych se s partnerkou rozesel, pokud by ji vyhodila, je promenliva v zavislosti na partnerce, soucasnych prijmech a soucasnych usporach.

Datum: 22.12.13 21:45

Pokud budu ženu milovat, nepůjčím vám jí ani za milion. Naopak bude-li mi fuck, nebude mě mrzet, že si užívá.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.