Spát s partnerem, když je nevěrný?

Od: Datum: 17.12.13 18:05 odpovědí: 10 změna: 18.12.13 14:49

Zdravím. Moje otázka je, zdali by jste byly schopní s partnerem nebo s partnerou intimně žít, když by jste věděli, že je vám nevěrný?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.12.13 18:06

ale podle vašich otázek se scházíte s ženatým mužem a chcete od něj věrnost ...no já nevím ...docela je mi to k smíchu

Od: kami95
Datum: 17.12.13 18:08

Mě je k smíchu spíš ta, co s ním spí, i když o milence ví..

Datum: 17.12.13 18:24

Asi k tomu má svůj důvod. Je to jeho manželka a Vy pro ni zřejmě nejste žádná hrozba a dokáže Vás překousnout. Proč manželovi toleruje milenku, to nevím, ale Vy vždycky budete jen ta druhá, dokud bude ženatý...Takových milenek on může mít i vícero...

Datum: 17.12.13 18:35

Běháte za ženáčem, děláte mu pomyšlení, zatímco on si u Vás užívá nezávazného sexu a u manželky to má i s kompletním komfortem.

Kdo že je k smíchu?:)

Datum: 17.12.13 18:34

To víte, že ano a kdo tvrdí, že ne tak o tom ještě neví. "Kapkanadeje" má pravdu, vy nejste první žena v harému a moc nevěřte, že kdy budete. Ptejte se, jak váš milenec vůbec může do postele s vlastní, podváděnou manželkou.

Datum: 17.12.13 18:34

No moji sousedi to tak mají domluvené on si šv... tam ta zas jinde potom doma spolu a funguje jim šťastné manželství už 20 let

Ale já bych moju asi *zed*

Od: temovika*
Datum: 17.12.13 18:43

Proč se rovnou nezeptáte jeho ženy? Jestli s ním dokáže intimně žít, když ví, že jí je nevěrný.

Spíš se musím smát Vaší naivitě. Pokud si opravdu myslíte, že tohle mezi Vámi a ním má budoucnost, pokud má rodinu, asi těžko kvůli nějaké další od ní odejde, jste pro něj jen chvilkové povyražení, nebo jen něco jako náhrada za nafukovací pannu.

Gratuluji, alespoň si ji nemusí pořizovat.

Datum: 17.12.13 19:46

Vždyť je to krásné když se mají dva nebo tři lidi rádi...

Datum: 17.12.13 21:35

V určité životní etapě jsem byl nezadaný a tak nějak to začalo s kolegyní v práci. Vždy jsme si rozuměli a já jí odjakživa strašně chtěl. Až jsem měl po rozvodu /ne kvůli ní/, pustil jsem se do balení a vyšlo to. Plánovali jsme že se rozvede a bylo to úžasné období. Bohužel jen do té doby, než jsem zjistil, že s manželem stále spí. Málem mi to urvalo srdce, ale rozešel jsem se s ní.

Od: zabu
Datum: 18.12.13 14:49

Nespat. Ještě od milenky svého muže něco chytnete. Tady jde dnes o život.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.