Co mám vyrobit mamce k narozeninám?

Od: Datum: 23.11.13 19:30 odpovědí: 5 změna: 24.11.13 07:56

Ahoj moje mamka má za pár dní narozeniny a já pro ní nemám žádný dárek. Ale nemůžu jí nic koupit takže jí musím něco vyrobit, ale nevím co. Prosím poraďte mi co mám vyrobit mé mamce k narozeninám. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.11.13 19:33

No a kolik ti je? Nebo co umíš? Nějakou vázičku? Něco namalovat? Složit básničku jak jí máš ráda?

Datum: 23.11.13 20:19

Klárko, to je od tebe hezké, že na maminku takhle myslíš... Já si myslím, že by měla radost třeba z košíčku, který ji vyrobíš sáma a zadarmo - podrobný video návod s komentářem najdeš na

Povrchovou úpravu můžeš dotvořit podle svého - třeba nalepit nějaké tebou vytvořené ozdoby z papíru - a nemusíš ho vůbec ani lakovat. Nebo poskládat krabičku z papíru http://www.ceskykutil.cz/video-jak-vyrobit-krabicku nebo

, ozdobit a dovnitř schovat buď bonbon nebo jinou drobnost s lístečkem s napsaným věnováním a vyznáním toho, že ji máš ráda. Nevím, kolik je ti let a jak jsi šikovná, ale takovéto dárky vyrobí i ne moc velký šikula. Přeju ti, ať už daruješ cokoliv, aby měla maminka z tvého dárku radost a ty abys měla radost z radosti maminky.

Datum: 24.11.13 06:47

Sežeň si zbytky veselých látek, vatelín /který použiješ dvojitě/ a magnet a ušij jí pěknou chňapku na horké nádobí. Každý den, až ponese hrnec s jídlem, si na Tebe vzpomene, jaká jsi šikovná. Jaga.

Datum: 24.11.13 07:16

Zadej si - papírový tulipán zvládnou i děti - . Stačí barevný papír, žlutý, zelený, červený a chvíli zkoušet podle obrázků a dárek bude na světě. Nebo si zadej origami a pohledat jednoduché návody na žabičku, čertíka apod. Z obalů čajových pytlíků se dají udělat také kytičky, ale ty /obaly/ si musí člověk nastřádat. Možná s pomocí kamarádek ze školy. Každá by mohla přinést nějaké papírky. Hledej na skládání čajových sáčků

Od: dobrman*
Datum: 24.11.13 07:56

Moje desetiletá dcera mi zrovna vyrobila obrázek ubrouskovoubtechnikou na dlaždičku, je to jednoduché, rychlé, hezké a potěší to. Stačí vybrat nějaký hezký obrázek na ubrousku

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.