Co si mám přát k Vánocům?

Od: Datum: 20.11.13 22:02 odpovědí: 10 změna: 22.11.13 13:55
Ahoj, potřebuju poradit... Vůbec nevím , co si mám přát k Vánocům :-D ja vím , je to takové divné, ale alespoň mi řekněte , co by jste si přáli vy, kdyby Vám bylo 15 let (kluk) , nechcete žádné drahé dárky, zajímáte se o vědu a vesmír, elektroniku nepotřebujete a už Vás zatraceně štve jak na Vás mamka tlačí co chcete k Vánocům.. :-D prosím nějaké tipy díky moc ;)
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.11.13 22:09
Znackovou penezenku? Hodinky? Holení?
Od: hop®
Datum: 20.11.13 22:23

Já jsem v tomhle věku usiloval o řidičák a malou motorku - fichtla. Ale asi máš trošku jiné zájmy, i ten Tvůj zájem o vědu a vesmír je dost široký pojem. Pokud by šlo o nějaký specifický vědní obor, což třeba část vybavení nějaké domácí laboratoře, chemické či elektrotechnické?

Od: nameless*
Datum: 20.11.13 22:27

Je mi 16 a na Vánoce chci peníze na mé koníčky (převážně na permanentky do posilovny), dvoutýdenní jazykový kurz v zahraničí (který je v létě) a nějaké doplňky (oblečení, parfém...).

Datum: 20.11.13 23:03

http://www.albi.cz/hry-a-zabava/chemicka-laborator/ nebo něco na styl "Malý chemik"

Datum: 20.11.13 23:07

Hvězdářský dalekohled s vysokou světelností (lze použít i na šmírování), plastikový model nějaké vesmírné lodě. Zájem o vědu je příliš široký pojem, chtělo by to upřesnit. Btw. v 15 spíš doporučuju si udělat papíry na malou motorku, to člověku dá v těchto letech svobodu a nové možnosti.

Od: huuuujjjeeer
Datum: 21.11.13 06:47

já jsem chtěl kulomet. Nikdy jsem ho nedostal *plac* *plac* *plac*

Když se zajímáš o tu vědu, vesmír. Tak chtěj něco z tohoto odvětví. Ono i takový nootebook se ti může hodit pro hledání věci, nebo vypracovávání.

Když už tě fascinuje věda, Koukni se na dokumenty o panu Teslovi... jako vědátor bys měl být s tímto géniem seznámen.

Datum: 21.11.13 07:21

Nevím, jestli počítač také řadíš do elektroniky, ale se svými koníčky se bez počítače a umění ovládat ho, asi neobejdeš. Co takhle třeba bezdrátovou myš, klávesnici, sluchátka? ;)

Od: bebee
Datum: 22.11.13 13:25

Aku vrtacku?

Datum: 22.11.13 13:32

let do vesmíru :D :D :)

Datum: 22.11.13 13:55

Ježíšku, k Vánocům si přeji tučné konto a štíhlé tělo. A ne abys to zase popletl jako loni.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.