1xJak najít svou maminku

Od: Datum: 15.11.13 12:26 odpovědí: 3 změna: 16.11.13 06:42

Dobrý den, potřebovala bych sehnat svou maminku s kterou nejsem již 20 let v kontaktu. Posledně jsem se o ní dozvěděla před 7 lety že žije a že je provdaná. Bohužel dnes jsem ji již nevyhledala a bojím se, že je po smrti. Mohl by mi někdo pomoci? Zjistit kde je alespoň pohřbená. Děkuji všem za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.11.13 15:38

Ono taky dost záleží na tom, co o ní víte. Pokud víte jen to, že se jmenuje Marie (a ani žádné příjmení neznáte), město, kde žila/byla narozena, datum (rok) narození.

Nevím, zda je možné zajít na matriku s tímto požadavkem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dako®
Datum: 15.11.13 20:10
avatar

Od toho, co jste se dozvěděla před sedmi lety, že je provdaná , tak ten o nic neví? Popřípadě napsat do pořadu "Pošta pro Tebe"

Přeju atˇse Vám ji podaří najít.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.11.13 06:42
avatar

Nevím, kolik je Vám let. Ale zřejmě by bylo snadnější, kdyby maminka hledala Vás. Vy se bojíte, aby nebyla po smrti. Ona se o své dítě / Vás/ nebojí? Myslím, že kdyby chtěla, jistě by Vás už vyhledala.

Pokud žijete v dobré a milující rodině, ať už jako dítě či jako dospělá, nechte to být. 20 let jste mamince nechyběla, to o něčem svědčí. Je znovu vdaná, má novou rodinu a její blízcí možná ani neví, že kdysi měla Vás. A Vy jí najednou naboříte celou rodinu.

Blíží se Vánoce, nedělejte žádné akce, věnujte svou lásku těm, kdo ji 20 let věnovali Vám. Vaše mamka to určitě nebyla. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.