Dobrá kartářka - Brno, Břeclav, Hodonín

Od: Datum: 05.11.13 14:39 odpovědí: 9 změna: 03.11.16 15:51

Dobrý den,

mohl by mi někdo, prosím dát kontakt na dobrou kartářku z okolí Brna, nebo z Břeclavska či z Hodonínska? Nějak se mi sype život pod rukama.

Děkuji moc Jeriko

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.11.13 18:38

Milá-milý Jeriko, když se sype život je lepší než kartářka, začít něco dělat, nebude to dlouho trvat a jistě bude zase líp. Dobrou kartářku vážně neznám, vše je to jen o zbytečně vyhozených penězích.

Datum: 05.11.13 22:45

Podle kartářky jsem měl být dávno mrtvý
Datum: 05.11.13 22:52

Tak kartářka ti rozsypanej život nespraví. Nejspíš proto, že to je nesmysl a pouhé tahání peněz z kapsy. Nakuká ti, co chceš slyšet.

Od: kocka*
Datum: 15.12.13 11:54

Ahoj Jeriko,

zkus www.anyza.cz, třeba Tě osloví.

Od: jani
Datum: 07.07.14 15:22

Dobrý den, já mám dobrou zkušenost s paní Samirou z Brna. Vykládá tarotové karty, pracuje s kyvadlem, dělá regresní terapii. Je opravdu dobrá, moc mi pomohla. Její telefon je: 724 120 452

Od: yellinka
Datum: 22.09.15 17:27

Ahojte všichni!

Když jsme už u těch kartářek, nebyli byste rádi, kdybyste našli takovou, která vykládá budoucnost přesně a ikdyž je třeba z daleka, nemusíte za ní dojet? Karty totiž jdou vykládat i na dálku! Musí to být kartářka taková, co to dokáže a nemá to naučené a vlastně se s tímto darem už narodila.

Jednu takovou jsem nedávno našla a jsem za ni vděčná! Ještě nikdy jsem nebyla s výkladem karet natolik spokojena! Vše se postupně plní a paní mi poradila, co a jak dál a pomohla vidět souvislosti a proč se mi to a to děje.
Jmenuje se Liduška Holásková, je z Kroměříže. Karty mi dělala na dálku po telefonu. Můžete jí zavolat kdykoliv a kdyby neměla čas, ozve se zpět.
Je velmi milá a "lidská" a kromě výkladu karet pomáhá lidem s tím, aby se jejich osud, zdraví, finance atd. posunuly v lepším směru dopředu a změnilo se vše k dobru!
Dokáže dělat rituály jako očistu karmy z minulých životů a taky dělá rituál na zdraví, lásku, partnerství, finance, práci, rodinu apod. Pomohla nejedné ženě otěhotnět. Chodí k ní vlivní lidé i známé osobnosti.

No je to o tom, ji vyzkoušet, abyste uvěřili :)
Já ji vřele doporučuji!

Zde kontakt na ni: Lýdie Holásková, tel. 605 821 736 a mail: upinka@seznam.cz

Doufám, že budete stejne spokojeni, jako já :)

Od: mirriam
Datum: 25.10.16 15:12

Jak už zde lidé psali, nejlepší je asi Petr K z Brna. Zjistila jsem, že mnoho takzvaných kartářek si zde na sebe píší chvály a dokola ty samé výmysly, jak jsou milé, jak z nich jde klid apod, aby tím zakryly vlastní neschopnost, ale jak jsem zjistila, většina z nich nemá snad ani základní školu podle vyjadřování a mají vesměs ty samé kecy o ezoterice a zjistila jsem, že tomu ani nerozumí. Zajímám se o tento obor dosti dlouho. Takové dámy si někde něco přečetly a ani tomu nerozumí a už si myslí, že mohou lidem určovat osud pomocí karet? K tomu člověk potřebuje mnohem vice. Když dáte blbce do ruky karty, tak také bude vykládat nesmysly a přesně o tom je moderní věštění karet. Dělá to spousta důchodkyň, bez znalostí, bez daru a schopností a tváří se u toho jak vědmy a vševědoucí Bůh. Přestala jsem ke kartářkám chodit, co jsem poznala pár Mistrů v Indii a Japonsku. Pak jsem náhodou potkala pana Petra na jedné přednášce, kde přednášel o výzkumech mozku a časoprostoru. To je asi jediný člověk, na kterého jsem narazila, co je opravdu profesionál a rozumí oboru numerologie, a výkladům karet a dokázal mi výborně vysvětlit a odpovědět na spoustu otázek. Musím říct, že Petr K je asi jediný, kdo má opravdu vzdělání od skutečných Mistrů z Asie a má schopnosti a dar a přitom je to velmi skromný člověk a nepovažuje se za věštce, jako ostatní falešné kartářky, co se jen stylizují do role vědem. Petr je prostě přirozený. Takových by bylo potřeba více a bohužel člověk naráží jen na samozvané kartářky, co si myslí, že karty jsou vše, melou o andělích a čarodějnictví a nikdy tomu neporozuměly. Jsem ráda, že jsou skuteční lidé, co to umí jako Petr K, asi proto dělá hlavně pro USA a zahraničí a hlavně je to člověk, co dokáže lidi posunout a otevřít jim oči, aby udělali pokrok, vyzná se velmi dobře v medicíně a léčitelství a výzkumech. Jak zde také lidé psali je také o dost dražší a je škoda, že má stále plno, ale to chápu, protože dělá spoustu jiných věcí, je to i výtvarník atd. Takže za sebe opravdu doporučuji. A zároveň doporučuji, aby jste si dávali pozor na ty takzvané kartářky, které vám nakukají nesmysly a úplně vám obrátí osud jinam, než by jste měli jít, jen podle jejich primitivních názorů a výmyslů o nepochopené ezoterice.Velmi známé a okoukané podvody jsou i ty, kdy si sami napíšou, že se jakoby zajímají okartářku- o sama sebe.. a pak si sami sobě jakoby napíšou telefon, aby lidé měli dojem, že se o ně vůbec někdo zajímá. Používají to všude a okoukaly to od ostatních podvodnic. Je to opravdu hrůza ta jejich primitivita. Takže na to pozor

Od: maky®
Datum: 25.10.16 15:15

Mám dobrou zkušenost www.kolobehzivota.cz

doplněno 25.10.16 15:16:

Dobrá kartářka vám naznačí směr, ale jít po té cestě musíte vy sama...*slunce*

Od: arriadna
Datum: 03.11.16 15:51
Ja tez doporučuji paní Lidu Holaskovou. Nesnaží se z vas tahat žádné informace, naopak, mluví k Vam na základě toho, co se ji ukazuje v kartách. Velmi dobre odhadla mnoho veci z mého zivota a její výklady bývají velmi presne. Děla i různé druhy rituálu pro očistu karmy atd. Takze z me strany je recenze jen kladna a mohu ji pouze doporučit . Paní vykládá i po telefonu či skypu na dálku. Je velmi ochotna. Tel: +420 605 821 736, upinka@seznam.cz

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.