Dobrá kartářka - Brno, Břeclav, Hodonín

Od: Datum: 05.11.13 14:39 odpovědí: 6 změna: 22.09.15 17:27

Dobrý den,

mohl by mi někdo, prosím dát kontakt na dobrou kartářku z okolí Brna, nebo z Břeclavska či z Hodonínska? Nějak se mi sype život pod rukama.

Děkuji moc Jeriko


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.11.13 18:38
avatar

Milá-milý Jeriko, když se sype život je lepší než kartářka, začít něco dělat, nebude to dlouho trvat a jistě bude zase líp. Dobrou kartářku vážně neznám, vše je to jen o zbytečně vyhozených penězích.

Datum: 05.11.13 22:45

Podle kartářky jsem měl být dávno mrtvý
Datum: 05.11.13 22:52
avatar

Tak kartářka ti rozsypanej život nespraví. Nejspíš proto, že to je nesmysl a pouhé tahání peněz z kapsy. Nakuká ti, co chceš slyšet.

Od: kocka*
Datum: 15.12.13 11:54

Ahoj Jeriko,

zkus www.anyza.cz, třeba Tě osloví.

Od: jani
Datum: 07.07.14 15:22

Dobrý den, já mám dobrou zkušenost s paní Samirou z Brna. Vykládá tarotové karty, pracuje s kyvadlem, dělá regresní terapii. Je opravdu dobrá, moc mi pomohla. Její telefon je: 724 120 452

Od: yellinka
Datum: 22.09.15 17:27

Ahojte všichni!

Když jsme už u těch kartářek, nebyli byste rádi, kdybyste našli takovou, která vykládá budoucnost přesně a ikdyž je třeba z daleka, nemusíte za ní dojet? Karty totiž jdou vykládat i na dálku! Musí to být kartářka taková, co to dokáže a nemá to naučené a vlastně se s tímto darem už narodila.

Jednu takovou jsem nedávno našla a jsem za ni vděčná! Ještě nikdy jsem nebyla s výkladem karet natolik spokojena! Vše se postupně plní a paní mi poradila, co a jak dál a pomohla vidět souvislosti a proč se mi to a to děje.
Jmenuje se Liduška Holásková, je z Kroměříže. Karty mi dělala na dálku po telefonu. Můžete jí zavolat kdykoliv a kdyby neměla čas, ozve se zpět.
Je velmi milá a "lidská" a kromě výkladu karet pomáhá lidem s tím, aby se jejich osud, zdraví, finance atd. posunuly v lepším směru dopředu a změnilo se vše k dobru!
Dokáže dělat rituály jako očistu karmy z minulých životů a taky dělá rituál na zdraví, lásku, partnerství, finance, práci, rodinu apod. Pomohla nejedné ženě otěhotnět. Chodí k ní vlivní lidé i známé osobnosti.

No je to o tom, ji vyzkoušet, abyste uvěřili :)
Já ji vřele doporučuji!

Zde kontakt na ni: Lýdie Holásková, tel. 605 821 736 a mail: upinka@seznam.cz

Doufám, že budete stejne spokojeni, jako já :)

 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.