Kam vložit poděkování

Od: Datum: 02.11.13 14:52 odpovědí: 13 změna: 04.11.13 19:07
avatar

Ahoj -

včera - v pátek - 1.11.2013 v ca kolem 11. hodin dopoledne se mi podařilo "nabít si hubu" na cestě mezi KV-Dvory a KV Město.

Zakopla jsem - a padla naplocho na hubu na beton. Na několik vteřin jsem ztratila vědomí - moji partneři si toho všimli až vzápětí - protože jsou rychlejší, nežli já - a šli přede mnou. - ale mezitím mi okamžitě přispěchal na pomoc kolemjdoucí (kolem 30 let- jak jsem stačila zaregistrovat) .

Zvedl mne a mluvil na mne. Takže to s lidmi není dnes až tak špatné - jsem mu velice vděčná - dopadlo to se mnou dobře - a ráda bych mu ještě jednou někde poděkovala - včera jsem byla poněkud otřesená - hlavně jsem ráda, že jsem si nevyrazila zuby - naražená žebra přebolí - !

No - stačilo málo - a už jsem Vás zde přestala "otravovat" - ale ještě snad chvíli vydržím. Ahoj. Marcela. - Ale hlavně - na jakém webu mám neznámému poděkovat.?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.11.13 15:17
avatar

Takováto poděkování za ochotu se často objevují v městských zpravodajích.

Karlovy Vary mají Karlovarské Radniční listy:

http://www.mmkv.cz/index.asp?menu=66

Prošla jsem poslední číslo, nic podobného jsem tam sice nenašla, ale to neznamená, že nezveřejňují vůbec. Tiráž s kontaktem na redakci je u posedního čísla na str. 3.

I kdyby odmítli toto poděkování zveřejnit (zpravidla se za to platí), jistě by poradili vhodný a ve městě obvyklý způsob.

Marcelko, jsem ráda, že jste v pořádku. Bylo by tady bez vás smutno. A teď to myslím hezky, ne škodolibě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.13 15:34
avatar

Ahoj "bimbam"

- děkuji za odpověď - ráda si zde povídám - a když mi lidé odporují - tím lépe - ráda se nad otázkami zamýšlím, aniž bych se chtěla hádat - snad si na mne časem zvyknete.

Jsem nevěřící - ale kdybych věřila v Boha - třeba to bylo Boží znamení - takový "držkopád" s dobrým koncem třeba něco znamená.

Ale, jak už jsem psala - hlavně bych chtěla na nějakém webu poděkovat neznámému kolemjdoucímu - moc mne to dojalo - v mých letech už takovou pozornost člověk nečeká.

Od: rnk*
Datum: 02.11.13 15:39

Pár dnů po rouhačském dotazu na KDU-ČSL a křesťany a už padáte na hubu? A pak že nemelou. Buďte ráda, že jde jen o varování.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.13 16:04
avatar

Ahoj "rnk"

děkuju, že jste si mne vůbec všiml - a děkuju za odpověď - pokud je můj "držkopád" varováním od "pánaboha anebo od KDU- ČSL" - proč ne -? - nikdo nevíme, co se děje mezi nebem a zemí - ! - a vůbec se to neodvažuji posuzovat. Přeju hezké dny s KDÚ- ČSL.

- A pro zajímavost - kdybych se už neprobrala z bezvědomí a na místě bez trápení umřela - byla by to ta nejlepší smrt, která by mne mohla v mých letech potkat. - bůhví, co mne v budoucnosti čeká. Zdravím. Marcela.

Od: rnk*
Datum: 02.11.13 16:21

Třeba se vám tím Bůh snaží něco sdělit. Je škoda jaždé duše, která skončí v zatracení. Bůh miluje každého, i ty jež jej nenávidí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.13 18:31
avatar

pro "rnk"

- pokud se nad Vaší odpovědí zamyslím - je možné, že mne "Bůh" varuje, i když nevím, proč by nade mnou držel "ochrannou ruku" - už vícekrát se mi totiž stalo, že podobné "kolapsy" pro mne dobře skončily. Snad, že miluju zvířata -?

Datum: 02.11.13 17:39
avatar

Marcelko, to jste měla kliku, že jste si nic nepolámala. Z pádu máme všichni, kdo jsme v letech, strach. ;) Já si myslím, že není třeba děkovat. Že je třeba zase pomoci někomu jinému. Poslat to dál. ;) Minulou sobotu jsem šla nakoupit a o strom, poměrně daleko od silnice, ale vedle cestičky, stál opřený kluk. No, mladý mužský to byl. Vracím se a on tam stojí stále. Tak jsem zavolala, jestli potřebuje pomoc. Podíval se ztrápeně a že ho šíleně bolí kotník, mobil má vybitý a neudělá ani krok. Tak jsme společně z mého zavolali sanitku. Nebyl schopen k té sanitce dojít. A on určitě zase pomůže někomu jinému. Tak to má být! ;) Jeden dobrý skutek denně!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 04.11.13 17:09
avatar

"babkazov", je vidět, že jste v prvé řadě člověk. *palec* - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 02.11.13 17:42
avatar

Marcelko, kdybyste na sobě měla tričko s logem poradny, nemusela byste řešit kam poděkování napsat! ;)

Ale hlavně že jste jakžtakž celá, já mám zrovna ruku v gipsu tak vím co je to za "vopruz"! *slunce*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.11.13 15:56
avatar

Ahoj -

děkuju všem za odpověď a za účast. Pořádně jsem si narazila žebra - a mám docela "slušný moncl" na tváři a na oku. Ale jinak je snad vše v pořádku.

Dnes jsem poslala poděkování do těch KV. novin- fakt mne ten muž dojal a v první chvíli mi moc pomohl (-je zajmavé, jak dovede starého člověka dojmout každá, dalo by se říct blbost) . Takže, pokud se neobjeví dodatečné krvácení do mozku a následný kolaps - budu se s Vámi tady ještě nějakou dobu "hádat" - ! Moc vás zdravím. Marcela.

Od: pt®
Datum: 04.11.13 17:09
avatar

Culdíku, co když byl ten mladý pán věřící a proto ti pomohl? No, hlavně, že seš v pořádku. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.11.13 19:05
avatar

pro "pt"

- Pavlínko - mně v tu chvíli připadl ten člověk jako anděl- ! Takže, kdoví, Ahoj. Marcela.

Od: pt®
Datum: 04.11.13 19:07
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.