Co se stane když plácnu policistku po zadku?

Od: Datum: 30.10.13 09:29 odpovědí: 24 změna: 31.10.13 16:51

co se stane když plácnu policistku po zadku a řeknu ji: "Ja ta ljublju" *bum* *ua**ua**ua*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fribble*
Datum: 30.10.13 09:35

Měla by tě sebrat pro napadení policisty ve službě cizojazyčným teroristou, ale kdo ví - láska je mocná čarodějka !

Od: rfan
Datum: 30.10.13 09:48

Policistka - malá story ze života Dnes ráno jsem byl v pekárně. Byl jsem tam 5 minut. Když jsem vyšel ven, stála tam policajtka u auta a vypisovala blokovou pokutu. Tak jsem šel k ní a řekl: "Ale no tak, zlato, takovému fešákovi, jako jsem já, nemůžeš dopřát ani malou přestávku?” Ignorovala mě a dál zapisovala pokutu. Nazval jsem ji nenažranou policajtkou. Podívala se na mě a začala vypisovat další pokutu za sjeté pneumatiky. Tak jsem jí nazval blbou šlapkou. A ona začala psát třetí pokutu! Tak to šlo dalších 20 minut. Čím víc jsem ji dráždil, tím víc psala... Mně to ale bylo jedno. Já tam byl pěšky

Datum: 30.10.13 09:55

Zkuste to, pak nám sdělíte jak jste dopadl(a)

Páč není policistka jako policistka.

Od: xixi*
Datum: 30.10.13 10:06

Skončíte na zemi s poutama na rukách? :D:D

Od: axus®
Datum: 30.10.13 10:08

A nebo to same, ale na posteli *frajer*

Od: londonkolin
Datum: 30.10.13 10:47

snad to takovým hopem nebude brát *vtip* :D *smich*

Od: zabu
Datum: 30.10.13 10:15

Lze to kvalifikovat jako útok na úřední osobu, nebo jak si dnes říkají. Policisty se nesmíte dotknout, ani když si opisujete nečitelné číslo na odznaku.

Datum: 30.10.13 10:44

soudu se nebojím, řeknu že mě uhranula její nespoutaný šarm *ua*

Datum: 30.10.13 10:38

Může se stát cokoliv ;)

Ale problém je že ty mladé (a hezké) ti asi nebudou rozumnět. Navíc jestli ty rusky umíš, tak asi už mladý nebudeš. Takže to asi skončí spíš tou pokutou než něčím příjemnějším ;)

Datum: 30.10.13 10:46

já a starý, kdeže, já se ruštinu teprve učím :) :)

Datum: 30.10.13 10:56

Správně я тебя люблю. ;) Z ruštiny se neřízvučné tvary zájmen (тя, ми atd.) vytratily.

doplněno 30.10.13 10:57:

nepřízvučné

Datum: 30.10.13 10:57

Tak to pak jo ;) Ale tím spíš se obávám že tvoje "cílová skupina" rusky umět nebude.

Od: buss®
Datum: 30.10.13 11:03

No to přece záleží na ní. Nejlepší je experiment.

Od: jajajaj
Datum: 30.10.13 11:06

větší adrenalin bude zkusit to s policajtem

Datum: 30.10.13 11:12

to může zkusit nějaká baba...

Od: jajajaj
Datum: 30.10.13 11:25

to by nebyl ten pravý adrenalin ...

Od: bum
Datum: 30.10.13 12:22
Datum: 30.10.13 12:41

Tak pokud je to Tvoje příbuzná, přítelkyně anebo kolegyně se smyslem pro humor tak asi nic moc. Pokud je mezi Vámi pouze úřední vztah tak bych to moc neprovokoval.

Datum: 30.10.13 13:35

tak jsem se rozhodl, že místo: "Ja ta ljublju" řeknu "jsi gazela...hmmm"

*tanec*

Datum: 30.10.13 13:50

Každý člověk je jiný ... čemu se jeden zasměje a udělá s toho srandu, druhý vezme jako hroznou věc a bude s toho dělat větší problém než ve skutečnosti je... Jsou policisté co svoji práci berou jako práci a berou ji s nadhledem a jsou to přeci jen lidi a ti druzý kteří to berou až příliš vážně. Když mě naposledy zastavil policista za rychlou jízdu (jen opravdu málé překročení rychlosti) tak jsme pokecaly,zasmáli se- pokutu roztrhal a nechal mě jet dál ... Ne všichni jsou ale takový pohodáři.

doplněno 30.10.13 13:52:

Může to vzít jako pohrdaní veřejnou službou nebo útok na policisty .. něco jako slavné sražení čepice ...

Datum: 30.10.13 15:06

Také bych byla plácla, ale byla jsem s dědečkem. A umím se chovat jako dáma. Proto jsem tohoto italského policistu jen poprosila, aby mi zapózoval. Fešák, že?

doplněno 30.10.13 15:08:

A potom jsme potkali tuhletu kredenciózní policistku. Šel z ní strach, koukala přísně, že jsem si ani nedovolila o vyfocení. Zmáčkla jsem si ji tajně. Tu byste určitě po zadku neplácl. A pokud snad ano, zbyl by po vás na náměstí v Rodi Garganicu jen takový malý mastný flíček. S tou nebyla žádná legrace.

Datum: 30.10.13 20:56

:D :D :D no tak já jsem nakonec taky neplácnul ale udělal jsem takové kouzlo no a dívčina se rozesmála a začervenala...a jají kamarádka taky :D to plácnuti po krásném zadečku si nechám na jindy...hmmmmmmmmmmmmm hmmmmmmmmmmm)

Datum: 31.10.13 16:48

No proste to zkus a natoc to na kameru a poves sem...Jinak myslim, ze zalezi v jaky bude nalade, cili od usmevu po ranu pazbou...good luck!

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.