Jak je to vlastně s tím Zemanem?

Od: Datum: 27.10.13 22:08 odpovědí: 83 změna: 29.10.13 22:44

Pro ty, co rozumí trochu politice. Často slyším nesympatizující hlasy o prezidentu M. Zemanovi.

Zejména fakt, že se DÍKY LŽI DOSTAL DO FUKCE HLAVY STÁTU. O co přesně se jedná?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.10.13 22:29
avatar

Podle mne se na své nynější místo dostal proto, že ho lidé zvolili. Nevadil mi, pokud se držel v ústraní a sem a tam pobavil svými takzvanými "bon-tony", které tím ve skutečnosti ani nebyly. Snažil se být vtipný a nejde neřiznat, že se mu to i mnohdy podařilo. V tom případě se měl ale ucházet o místo lidového "baviče" . To by mu fakt sedělo a ráda bych se na něho dívala. Jako hlava státu je ten člověk nevhodný. Je nabubřelý, pekelně spokojený sám se sebou a cítí se být nadřazený nad obyvatele země, kteří ho v dobré víře dosadili tam, kam nepatří. O žádné konkrétní lži nevím. Ale to určitě nebude nic převratného. přece víte, že lžou všichni. Já mám přímo v rodině "Zemanovce". Znám ho třicet let, vím co je to za člověka a když jsem četla co má napsáno na své "kandidátce", NEVĚŘILA JSEM VLASTNÍM OČÍM. Kvůli němu jsem ani k volbám nešla.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ingdezogondolan*
Datum: 27.10.13 23:19

O pomluvy závistivců.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.13 23:33
avatar

Jo, lhal a pomlouval Zeman mohutně. U skautů by neuspěl!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ingdezogondolan*
Datum: 27.10.13 23:36

No tak mu tu lež, kvůli které byl zvolen přece napište. Rádi si tu přečteme.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.13 23:40
avatar

Je jich hodně, ale nejvíc příznivců sebral Karlovi např. tou, že na zámku jeho ženy v Rakousku visí nacistické obrazy. Spousta lidí se vyplašila, že by nás mohl Karel prodat cizákům a přešla k Zemanovi. Za pár dnů nenápadně zprávu dementoval a bylo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 28.10.13 00:01
avatar

Dobrý den, pan prezident nikdy nelhal, nelže a lhát nebude. On jen dokáže cíleně, vědomě, promyšleně a s pavlačovou "nóblesou" trousit polopravdy a nepravdy. Činí tak asi i s úmyslem ublížit, poškodit a prudit.

Je to zajímavé, jak zku*venou povahu může mít inteligentní člověk, kterým nesporně je - jenom nedává tu inteligenci veřejně najevo. A jen tak mimochodem, jedna jeho zásadní nepravda byla, že odchází definitivně z politiky a bude už jenom v důchodu. Tato nepravda byla již dávno zapomenuta a hlavně panem prezidentem.

Zdravím!

doplněno 28.10.13 10:27:

Chtěl bych snad jen nenápadně upozornit, že tazatel se ptal na pana Miloše, ale asi nechtěl jeho srovnávání s panem Karlem nebo někým jiným. Vraťme se tedy k názorům na pana Miloše - případně si tazatel založí i novou otázku s názorem na pana Karla a tam si zase popovídáme. Děkuji.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.10.13 06:37
avatar

jj, Zeman tvrdil, že bude společnost spojovat. Je to pravda či lež? Dnes už každý vidí, jaká pravda je a o co Zemanovi vlastně šlo. Mrkněte se, co se stalo den po volbách. Zeman pozve Haška do Lán a následně Hašek vyzve Sobotku k rezignaci. Hlavně nenápadně soudruzi, hlavně nenápadně.

Zeman je nebezpečný intrikán, ktrému jde především o posílení vlastního vlivu.

Douška pro ty co nemají paměť nebo tehdá ještě nebyli na světě : Sobotka je jeden ze sociálních demokratů, kteří Zemana nevolili za prezidenta a prezidentem se následně stal Klaus.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.10.13 07:22
avatar
Zkrátka když člověk vidí kdo postoupil do finálové dvojky prezidentských voleb, tak si říká jaký ta přímá volba měla smysl. Vybírat hlavu státu z dvojice kde jeden kandidát dokáže usnout i za chůze a druhý je nabubřelý hrubý samožer, to bylo prašť jako uhoď.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.10.13 11:20
avatar

Ale vzdyt spojuje. Pro tuto zemi dela v zahranici docela dost. Co se tyce voleb, pak osobne si myslim ze je to spravne reseni. Paroubek taky odstoupil sam, po ne zcela vydarenych volbach.

Sobotka nebude dobrym premierem, a pokud si tohle Zeman mysli taky, ma pravo Haskovi rict svuj nazor.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: viziona
Datum: 28.10.13 02:43
Škoda že nebyl prezidentem zvolen Karel, moc rád bych se bavil příspěvky jak nám ten dementni, degenerovaný stařík udělal někde ostudu a spal nebo nesrozumitelně huhlal. Čechackové, proberte se proboha, nebýt Zemana, tak máme pořád jako ministra financí největšího gaunera Kalouska, už jenom za to by jste si jej měli vážit , když už nemáte alespoň špetku slušnosti a nedokážete jej ctít jako hlavu státu. Stydím se za vás :(
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.10.13 07:20
avatar
A ze si nevazite ex ministra financí Kalouska... Co to jako je? Kazu vodu a piju víno? Teď se stydte za sebe. *sok*
Ohodnoceno: 0x
 
Od: vizionar
Datum: 28.10.13 07:29
Svou hlavu státu si váží všude na světě, ministr je jen ministr a ten co devastuje stát si zaslouží v lepším případě kriminál :-D
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.10.13 08:02
avatar

Vážit si Zemana? Nikdy! Nemám si ho za co vážit, nic nedokázal a jen mu jde o posílení vlastní moci. To jsi tak slepý, že to nevidíš?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: viziona
Datum: 28.10.13 09:09
Zeman je konečně člověk, který dál najevo sebestředným a bohorovným dinosaurum, že nic není věcně, copak to nevidíš?
Naši potomci jej budou jednou oslavovat, že nás vyhrabal z hnoje a o Havlovi a Klausovi se budou učit jak o valstizradcich.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.10.13 10:11
avatar

Zeman je sám sebestředný člověk a kochá se nad tím, jak posiluje svou moc, viz vyšplouchnutí Sobotky z vyjednávání o vládě. A s tím oslavováním, oslavuje snad někdo jeho vládu z let minulých? To snad nemyslíš vážně. Chápu, že si nejspíš jeho velký fanoušek, ale díváš se na něj až moc nekriticky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.10.13 10:21
avatar

Samozřejmě, že je sebestředný, nějaká ušlápnutá chudinka by stát řídit nemohla. Je to hulvát, bezpochyby. Ale místo slovíčkaření, které si tolik užíval daleko více sebestředný Klaus, říká narovinu, co si myslí, a to mnoha lidem není po chuti. Že posiluje svou moc? Nepochybně, jako by to udělal každý na jeho místě. Nebo snad zástupci Schw. opravdu slepě věří, že by udělal něco jiného?Hahaha. Ten by nás zaprodal EU a Kalouskovi (a opravdu jsou lidi tak hloupí, že by dál chtěli ministrem financí Kalouska, který by jím za vlády "knížete" nepochybně zůstal?).

Nicméně mi nejde do hlavy, proč se všichni tak strašně otírají o řádně demokraticky zvoleného prezidenta. Měli přece možnost volit jiného, nicméně prohráli. A tak teď plivou jedy, stejně jako pseudoumělec Černý a jemu podobní. Kde jinde zůstane takto veřejná urážka hlavy státu nepovšimnuta? Jen v uprděném Česku.

A že byl Zeman ožralý? Zřejmě dost lidí rádo zapomnělo, jaké ostudy dělal ožralý Havel, případně jaké ostudy dělal pochcaný spící Schwarzenberg.

doplněno 28.10.13 10:33:

Kalousek, který je ve vládě jeden z největších dinosaurů, coby ministr financí zkazil a rozkradl, co se dalo. Takže díky, nechci.

doplněno 28.10.13 10:46:

Slušně Vás tímto prosím, abyste mi nevkládal do pusy něco, co jsem vůbec "neřekla", je to nevhodné.

Váš poslední argument nijak nepopírám. Nicméně okrádání od Kalouska a celé jeho strany trvalo tak dlouho, že lidé si prostě přáli změnu, jejíž výsledek je projevil při volbách. To, že to nyní nejsou odpůrci schopni skousnout a mají potřebu stále něco vytahovat, je trapné. Zeman se podílel na mnoha kontroverzních věcech, stejně jako Havel (privatizace a defacto rozkrádání státu), Schwarzenberg a Kalousek (Becherovka), a také Klaus (privatizace).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: k2
Datum: 28.10.13 10:26

Kalousek to je nejake univerzalni zaklinadlo priznivcu Zemana? Kdykoliv je nekde diskuze o Zemanovi, tak nekdo vytahne cernokneznika Kalouska, ktery prohral boj proti hrdinnemu rytiri z Vysociny MZ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rnk*
Datum: 28.10.13 10:54

Ne, že bych byl příznivec Kalouska, nemám totiž rád lidi, kteří něco jiného říkají a něco zcela jiného pak činí, ale je velmi paradoxní, že ti co "zastavili kalouska" dostali ve volbách téměř 8 krát méně hlasů než Kalouskova strana.

TOP09 596 357 hlasů

SPOZ 75 113 hlasů

doplněno 29.10.13 01:09:

No, jsem zvědavý jak dlouho ty Zemanovy ovce (Zeman-ovce) budeme ještě vídat. Tipuju, že dlouho ne.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: k2
Datum: 28.10.13 11:03

Vidite, ja nikdy nepochopil, cim SPOZ (ci Zeman osobne) vlastne Kalouska zastavili. Zil jsem v domeni, ze jako ministr skoncil po "pruseru" kolem premiera a jeho sekretarky. Ona to nakonec cele ridila SPOZ? Nebo americka tajna sluzba? Nebo Kreml?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rnk*
Datum: 28.10.13 11:09

Je to krásné přiznání. Nebo si myslíte, že puč je možno udělat bez řízení?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: k2
Datum: 28.10.13 10:41

Kalousek, který je ve vládě jeden z největších dinosaurů

Zato Zeman je ve vrcholne politice skoro 14dni a na nicem kontroverznim se nepodilel...Gratuluji, solidni demagogie.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: k2
Datum: 28.10.13 10:57

Prevelice se omlouvam, asi jsem takhle ve svatek natvrdly. Chapu tedy spravne:

Zeman ma na rukou spinu z mnoha kauz-je to OK, Kalousek taky- coby ministr financí zkazil a rozkradl, co se dalo-to neni OK
Zeman je v politice dlouho (s malou prestavkou na objimani stromu)-je to OK, Kalousek tam strasi taky dlouho (je ve vládě jeden z největších dinosaurů)-to neni OK

Citace kurzivou, abych nebyl narcen, ze Vam do ust vkladam neco, co jste "nerekla".

Tak nevim, je to nejake zmatene, odpurci maji potrebu stale neco vytahovat, tak priznivci tasi Kalouska? Ted nam v diskuzi o Zemanovi pribyl uz i Klaus a Havel...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.10.13 11:31
avatar

K2, snažím se jen poukázat - proti těm řečem, jak je prezident hulvát, zloděj apod. - na to, že předchozí nebyli o nic lepší. Nechápu tedy, proč jsou tak vychvalovaní, jako třeba Havel. Jaký je tedy mezi nimi rozdíl, jak se ptá Pt? Proč byl jeden zloděj milován a druhý je nenáviděn?

Žádný rozdíl není. Možná v tom lidi vidí jen menší zlo, jako já.

doplněno 28.10.13 11:33:

Ještě vysvětlení, proč menší zlo. Možná lidem přijde přijatelnější být pod "běžným" zlodějem, než po zlodějem, co by nás zaprodal EU. Na to podle mě dost lidí slyšelo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 28.10.13 11:13
avatar

A jaký je rozdíl mezi zlodějem a zlodějem? - pt

doplněno 28.10.13 11:14:

doplněno 28.10.13 10:33:
Kalousek, který je ve vládě jeden z největších dinosaurů, coby ministr financí zkazil a rozkradl, co se dalo. Takže díky, nechci.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rnk*
Datum: 28.10.13 11:47

Tak zeman zase rozkradl banky a zaprodal cukrovary. Daroval firmám kvoty na výrobu cukru - nikdo jiný v EU to neudělal. Díky tomu mohly firmy zpět odprodat tyto (těžce vyjednané) kvoty EU za miliardy a závazek srovnat cukrovary se zemí. Tak se i stalo. Cukrovary by se daly postavit znova, ale kvoty již nezískáme.

Nyní chystá tunel tisíciletí, kanál Dunaj-Odra-Labe.

doplněno 28.10.13 12:11:

http://www.radio.cz/cz/rubrik…i/cechum-horkne-cukr-a-tuplem

http://www.scienceshop.cz/def…&ids=0&ch=398&typ=1&val=72953

http://nosppp.cmkos.cz/?q=node/471

doplněno 28.10.13 16:25:

Asi tak. O přidělení kvot (a nikoliv propůjčení jako ve světě), navíc bezplatně, rozhodla vláda v době, kdy byl předsedou vlády Miloš Zeman. Ale on nic, on za nic nemůže a nic neví. Podobně jako neví nic o MUS. Prý se neptal vlasdtních ministrů

Nebýt toho, stály by ty cukrovary dosud.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.10.13 11:53
avatar

Rnk, teď jste mě zaujal, protože skorotchán dlouho šéfoval cukrovaru a přitom je zastáncem Zemana. Až se kluci vrátí z lesa, tak se poptám.

doplněno 28.10.13 12:55:

Tak jsem se poptala, Zeman měl prý s cukrovary společného jen to, že byl tehdy ve vládě. Jinak cukrovary zničili svými podpisy zástupci (nebo šéfové) agrární komory a naši zemědělci, kteří na tom chtěli vydělat. Skorotchán mluvil asi 8 minut v kuse a létaly různá jména, která si bohužel nemapatuji, nicméně tam figurovala i jména z kauzy Mrázek.

doplněno 28.10.13 16:40:

Tehdejší ministr zemědělství Fencl, který toto začal, nebyl Zmanovi jakkoli poplatný vysvětlovat, tudíž se nelze divit, kdyby Zeman o ničem nevěděl.A věřímtomu, že člověk, co to zažil osobně, ví svoje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.10.13 11:22
avatar

Zajimalo by me, jak moc se o nazory nebo o soucastny zivot Zemana zajimas. Ctes jeho vyjadreni, ctes co dela, kam jezdi, s kym se bavi? Vsechno je mozne nalezt na strankach hradu, popripade si precist noviny, a tim nemyslim Blesk.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rnk*
Datum: 28.10.13 09:18

Mnoho lidí vědělo už předtím než mu hodili hlas, že je to ožralý pomstychtivý buran. Přesto mu ten hlas hodili protože jinak by se zam dostal zednář a iluminát Schwarzenberg, který ještě nebyl zvolen a už oznámil, že změní ústavu na modernější, zruší korunu a přijme krachující Euro a plně se podřídí EU.

Máme takového presidenta, jakého si zasloužíme.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.10.13 10:14
avatar

Souhlasím. Mnoho lidí volilo Zemana i kvůli tomu, že kníže má problémy s mluvou a spánkem. To nejspíš zajistilo Zemanovi vítězství ve volbách. Pro ČR je to nejspíš takové Pyrhovo vítězství

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ingdezogondolan*
Datum: 28.10.13 13:46

To je blbost. Zeman má příznivce celé desítky let, co je v politice. A jako o možném prezidentovi se o něm vždy uvažovalo. Proč má příznivce a jisté typy lidí ho nenávidí a závidí mu? Protože je mimořádně chytrý, velmi vzdělaný, má osobnost, není zbabělec, podvodník ani zloděj. Navíc je velmi nadaný řečník a výsledky práce po něm také byly. Že ho nenávidí zrovna učitelé a jim podobní není divu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.10.13 10:14
avatar

viziona - vážit si někoho jen za to, že je prezident? Nevím kolik vám je let, ale vážila byste si Husáka? vraha Gotwalda? Háchy? Ne? A proč?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.10.13 11:14
avatar

Prezident Zeman byl zvolen hlasem lidi, obyvatel tohoto statu. Vetsinou. O to je to vetsi duvod vazit si ho.

Ale v dnesni dobe to nic neznamena, co? Nikdo si nikoho nevazi... A to je na tom to smutne.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.10.13 11:28
avatar

To byl Kléma a Husák taky... Vážím si člověka za to, jaký je, za to co dokázal. Ne za to že ho někdo někam zvolil.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 28.10.13 11:29

Souhlas ! Já jej také nevolila, ale lidé si jej zvolili, tak je to pro mne PAN PREZIDENT nikoliv Zeman. A takto by se měl vyjadřovat každý Čech i o minulých prezidentech. Řeknu pan prezident a nemusím s ním souhlasit vůbec v ničem.

doplněno 28.10.13 11:30:

reakce na @majsterjoe

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ingdezogondolan*
Datum: 28.10.13 13:53

Ale váží. Jenže média mají převážně německé vlastníky, kteří o něm nechávají psát výhradně špatně. Proč to určitě není třeba vysvětlovat. Zkuste na Idnes napsat do diskuze pozitivní příspěvek na Zemana a pak přijdte říct, jak dlouho tam byl, než ho umázli. Neustále se omílají věci, jako vzpoura několika bezvýznamných kok.tů ve školství, ale o tom, co Zeman dělá pozitivního a s dobrými výsledky se nepíše.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 28.10.13 14:09

To je ukázka toho, že češi si vůbec nezaslouží demokracii. Pokud tam byl ožralý Havel, nebo narcista Klaus zvolený poslanci, tak vůči nim zdaleka nebylo tolik nenávisti, jak teď když je tam Zeman, kterého si sami zvolili :-D :-D :-D

Jste pronárod, je mi z vás na zvracení...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.10.13 14:13
avatar

Asi tak*smich*. Holt zástupci knížete ho nemůžou vydýchat a budou vytahovat špínu ještě hoodně dlouho. Jak píše Ing., média jsou německá, takže stejně, jako vedla štvavou kampaň proti Zemanovi před volbami, tak do něj budou šít i nadále. Ubohé. Stejně, jako chování rektora, potamžo jeho kolegů, jak z mateřské školy. Chudáčci uražení.

Doufám, že se brzy ukáže, že jsme zvolili správně.

doplněno 28.10.13 14:33:

No, to zas schytáme kritiku:). Vím, že hodně vrstevníků volilo Karla jen proto, že by s ním byla sranda, jak mylně vydedukovali z jeho kampaně. Stejně jako Vy bych akceptovala snad všechny, krom této osoby. Člověka, co nikdy nepracoval, co o životě obyč lidí nemá ani páru, chtěl nás zaprodat unii a chtěl snad i odškodnění pro odsunuté sudety a vrátit majetek církvi. Ne a stokrát ne.

Bohužel si mnoho lidí stále neuvědomilo, že už je po volbách a jedovaté řeči a zesměšňování nic nezmůžou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 28.10.13 14:27

Když se ohlédnu zpět, tak bych akceptoval kohokoliv z kandidátů 1. kola na prezidenta, kromě spícího Karla. (podotýkám, že v prvním kole jsem Zemana nevolil). Šokovalo mne kolik lidí šlo za touto groteskní figurou Karlem, jak se najednou vynořilo názorů jak je noblesní. Češi jsou ovce, stačí je naťuknout a jdou jak stádo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: volickarla
Datum: 29.10.13 08:58

Mně by moc zajímalo, jak dlouho bude Zemanovým nohsledům sloužit věta " ...voni to nemůžou rozdejchat ... " V jakékoliv diskuzi o prezidentovi to nějaký týpek vytáhne, když mu dojdou logické argumenty. *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 29.10.13 10:52

V zahraničí to byla docela ostuda, že se Karel dostal do druhého kola :-D :-D :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: volickarla
Datum: 29.10.13 11:01

Zato teď nám hlavu státu všichni závidí *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 29.10.13 11:10

Možná to není důvod k závisti, ale nemají důvod ani k posměškům, které už byly nad Karlem ve funkci ministra zahraničí, co by asi následovalo kdyby byl prezidentem :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: volickarla
Datum: 29.10.13 11:49

Zejména po jeho posledních státvorných krocích opravdu není čemu se smát

Ohodnoceno: 0x
 
Od: naoko
Datum: 29.10.13 11:09

Když oni "diskuzi " začínají přívrženci spícího podbízivého pankáče zásadně tím, že na Zemana nelogicky zaútočí kdykoliv a v jakoukoliv chvíli . Pak pak jediný logický argument je opravdu ten, že to nemůžou rozdejchat. Prostě bylo možné vybrat ze dvou a spáč prohrál hned z několika důvodů. Smiř se s tím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: volickarla
Datum: 29.10.13 11:47

když on náš pan prezident dává podnět k "útokům" každý den, co je ve funkci

Já se se Zemanem v čele státu smířil hned po volbě, ale to neznamená, že nebudu glosovat jeho státotvorné kroky

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 29.10.13 11:53

V poměru k likvidačním krokům Havla a Klause, lze Zemanovy kroky považovat pravdu spíš za pozitivní.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: volickarla
Datum: 29.10.13 12:02

Poklesky, na které poukazujeme u svých nepřátel, jsme ochotní přehlížet u svých spojenců.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: naoko
Datum: 29.10.13 12:00

Myslím, že nesmířil. Ty totiž nic neglosuješ, ty jen reješ.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: volickarla
Datum: 29.10.13 12:02

To taky. Páč mě to baví

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 29.10.13 12:05

Ono je to vidět, že tě to baví, ale mohl bys vybrat jiný způsob, obhajováním toho degenerovaného staříka se zesměšňuješ :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: volickarla
Datum: 29.10.13 12:10

prosím o odkaz na příspěvek, kde obhajuji "toho degenerovaného staříka"

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rnk*
Datum: 29.10.13 12:13

nick "volickarla" Karel = degenerovaný stařík.

Ta degenerace by mi nevadila, ale to, že je loutkou kdovíkoho mi vadí hodně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: volickarla
Datum: 29.10.13 12:16

Tebe se neptám. Čekám až to najde bmbx. Určitě by se tady nezesměšňoval nepodloženými výroky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: naoko
Datum: 29.10.13 12:30

Tebe to baví? Navážet se do druhých na úrovni jedovaté drbny z pavlače?

S ohledem na to, jak pokleslá zábava je dnes oficiálně prezentovaná jako umění , nový myšlenkový směr a originalita ( Patrička, Vyvolení, Hotel Paradis, Výměna manželek, ..a další hrůzy) tak ti věřím, že se bavíš. Je to však to ubohost , podsunutá a zaměřená na zoufalce jako jsi ty. No a ty jsi nezklamal, jsi vzorný žák a našel sis tady zábavu...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: volickarla
Datum: 29.10.13 12:41

To víte, že mě baví si rýpnout, když vidím očividný nesmysl nebo myšlenkovou nesourodost nějakého příspěvku. Proto jsem si zaryl i zde *smich* Ale jestli je hodnotíte jako příspěvky k seriózní debatě, nechám vás při tom

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.13 13:43
avatar

Konečně první státotvorný počin páně Zemáka. Rozdrbal s Haškem ČSSD, takže budou slaboučcí jak čajíček. To mě fakt potěšilo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rnk*
Datum: 29.10.13 13:47

Za půl roku ve volbách se do sněmovny dostanou Svobodní i Piráti. Jen, aby nevyhráli komunisti. Teď to závisí na Babišovi. Jetli bude konstruktivní a přijme zodpovědnost, tak posílí a jestli bude jen "tolerovat" vládu a čekat na kšeftíky (což byl evidentně jeho plán), tak skončí taky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: volickarla
Datum: 29.10.13 14:05

Nejsem si vůbec jistý, jestli je dobře, že se rozpadá nejsilnější relativně demokratická levicová strana.

A to jsem pravicový volič

Ohodnoceno: 0x
 
Od: naoko
Datum: 29.10.13 14:24

Tak to ti dávám za pravdu, už mě to taky napadlo A současně otázka proč, kdo si to přeje? Levice nebo pravice?

Když si zpětně přečteš tuhle stránku ze 4.10, tedy daleko před volbama ,a zjistíš že se to tak nějak naplňuje...

http://diskutuj.zwittau.cz/in…on=vthread&forum=17&topic=251

Ohodnoceno: 0x
 
Od: volickarla
Datum: 29.10.13 14:57


No bodeejť ... a o čem už tady dobré celé vlákno hovoříme, Mlho ... *smich* Prostě další střípek do mozaiky, kterou ale někteří pořád nechtějí vidět. Kdo si to přeje? Finanční a mocenské kruhy, které si už na pravici a levici vůbec nehrají. Uvědomte si, které jsou tam zainteresované osoby, dosaďte si, kdo stál a stojí za nimi (přestože to popírají) a bude vám to téměř jasné.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 29.10.13 22:25

Ten člověk měl snad stroj času. Ty jeho fakta neuvěřitelně sedí s tím, co se nyní děje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.13 14:46
avatar

Aspoň neplácejte. :) To, že se mnoho lidí neumí smířit s prohrou "knížete", že už je prostě po volbách, a mají potřebu si neustále stěžovat a kydat špínu, je fakt, nemá to nijak sloužit coby argument.

doplněno 29.10.13 15:05:

Trapná a úsměvná je neutuchající snaha zástupců Schw. plivat na jedy nebo vytahovat staré věci.:)

Naštěstí už s tím nic neuděláte, takže přeji krásný den:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: volickarla
Datum: 29.10.13 15:02

A to já si zase plácnu. A plácat budu, dokud budu mít alespoň jednu dlaň a bude po čem plácat.

Faktem také je, že věta o nerozdejchání byla možná aktuální těsně po volbách. Ale protože ji příznivci MZ opakovali snad už milionkrát hlavně jako únikový argument, stala se tím trapnou a úsměvnou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: volickarla
Datum: 29.10.13 15:09

už jsem to tady psal, ale zopakuji: Na MZ není nutné vytahovat nic starého, každý den poskytne svým odpůrcům nové argumenty.

Také přeji krásný den.

P.S.: nejsem zástupce KS, přestože jsem ho jako menší zlo ve 2.kole volil

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.13 15:23
avatar

Martinoo, já mám zas takové tušení, že kdyby volby vyhrál Schw. tak by tu zas kydali špínu zastánci Zemana, takže v tomhle ohledu si oba tábory nemají co vytýkat. Taky jsem volil ve druhém kole Schw. a to z toho důvodu, že mě nikdy Zeman nebyl sympatický a jeho řečem zkrátka nevěřím. A než nevolit nikoho jsem do urny hodil Karla.

Co je ČSSD zač vidí po parlamentních volbách každý. Chudák pan Rohlík ani neví, s kým má jednat :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.13 15:31
avatar

To nepochybně:) A vidíte, já ze stejného důvodu volila Zemana, to si asi člověk nevybere. NIcméně velmi oceňuji takové, co umí diskutovat a pokud to nikam nevede, tak se přátelsky rozejít a tím, že toho druhého toleruji. Bohužel zde více vidím výsměch a urážky.

ČSSD - no jsem zvědavá, zda nebudou volby nové, Havlík to pěkně rozvrtal.

doplněno 29.10.13 15:45:

Hašek, samozřejmě, moc se omlouvám. Měla jsem telefon s kamarádem Havlíkem a nějak se to promítlo*zed*. Jak se ale ukázalo, jednat s ANO bude Sobotka, tak jsem zvědavá.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rnk*
Datum: 29.10.13 15:40

Jaký Havlík? Rozvrtal to Zeman se svými nohsledy Haškem, Škromachem a Tejcem. Ale co čekat, je to strana krys.

doplněno 29.10.13 15:52:

Jak jsem napsal, oni jsou v té straně všichni jednací. Sobotka se Špidlou kdysi zradili Zemana, teď zase Zemanovi příznivci zradili současného předsedu.

Není se co divit levicový politik už z principu nemůže mít charakter. Vždyť základní idea levice je sebereme bohatým a dáme chudým. Je to jen legalizace krádeže.

Už se první republiky se říkalo: Kudy chodil, tudy krad - sociální demokrat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 29.10.13 15:47

Zeman má na rozdíl od Karla vlastní rozum, mnoho lidem s jednodušším vnímáním se jeho kroky nelíbí, ale on to má dobře promyšlené měl na to 10let klidu, Karel by měl být soudný a odejít z veřejného života, navíc je to loutka ovládaná nejen Kalouskem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.13 15:48
avatar

*palec* přesně tak.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.13 16:32
avatar

Ale no ták, snad nechcete všechny odpůrce Zemana nazvat hlupáky. O házení špíny na Zemana jeho odpůrci už psala Martinaa, vy děláte to samé - jeho odpůrce nazýváte hlupáky. Tady jde vidět, že si tady nemusí nikdo nic vyčítat

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 29.10.13 17:18

Mnoho odpůrců Zemana nenávidí asi takovým způsobem, jako mnoho fanoušků miluje Karla - neví proč, nebo jsou zmasírováni médii :-D To že, lidé nechápou Zemanovy kroky je pravda (nemusí to být nutně odpůrci co to nechápou) a o hlupácích se zde zmiňuje Ohneta a spojuje je s odpůrci :-D.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.13 17:22
avatar

Hraješ si opět se slovíčky, ale to nebudu řešit. Mě se jen nelíbí, že označuješ za hlupáky, pardon, za lidi s jednodušším vnímáním všechny, kterým se Zeman nelíbí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 29.10.13 18:46

Jestli si hraju se slovíčky? Kde jsem psal, že odpůrci jsou hlupáci? ohneta...ohneta... :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.13 15:00
avatar

Ať to nemusím číst celé, je to již 50:50 pro(ti) Zemanovi?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: volickarla
Datum: 29.10.13 15:03

A není to jedno pane Cukrář? *smich*

A číst to fakt nemusíte. Nic nového a objevného

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.13 20:41
avatar

voličkokarla, mnohokrát Vám děkuji za zprávu, že se nic neděje...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: narf
Datum: 29.10.13 15:13

Má cukrovku, trpí ztrátou citu v nohách...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.13 17:29
avatar

Rozdíl mezi tzv. příznivci Zemana a opačným táborem /údajných příznivců Karla je tento:

Zemanovci jsou fanatici bez vlastního pohledu na politiku. Zeman jim přináší velmi jednoduchý a přímočarý pohled /něco jako Hitler Němcům před válkou/. Navíc je to pro ně pan božský, takže i když lže až to bučí /nikdy se s ODS nespřáhnu-ejhle opo smlouva. končím definitivně s politikou- ejhle 2x kandidatura na prezidenta, předvolební lži o Karlovi! neprůhledné vedení volebního účtu, lži o kamarádství se Šloufem atd./ i když by pozvracel korunovační klenoty, bude to jejich PAN BOŽSKÝ.

P.S. Včerejší odměňování kamarádů a přátel byl taky pěkný humus. Ještě že ti slušní to pochopili.

Schwarzenbergovci- ve velké většině voliči zahnaní do kouta. Karel není jejich šálek kávy, ale dobře vědí co je Zemák zač. Někdy menší zlo je lepší.

Takže nám pořád toho Karla neomýlejte. Nám je ukradený.

Martinoo - řekni nám něco pozitivního o Zemákovi. Co se mu povedlo a tak..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.13 21:05
avatar

Zdravím, nevím tedy, jak definujete slovo fanatik, protože neustále dá se říci urážíte ty, co Zemana volili. Spíš bych to viděla na zametení před vlastním prahem.

Co udělal dobře, to Vám zřejmě nenapíšu, jelikož politice moc nerozumím, můj pan božský to v žádném případě není, nicméně odmítám volit pseudoknížete (nechápu, proč se zde ten titul stále používá), který souhlasí s EU, souhlasí s eurem, souhlasí s církevními restitucemi, souhlasí s odškodněním sudetských Němců a nikdy na rozdíl od Zemana nepoznal, co je obyčejný život. Ostud udělal po světe také nemálo, a pokud má za zády Kalouska, tak to už je jen hřebíček do rakve.

To je to menší zlo, pro které jsem se musela rozhodnout. Pokud jsem díky tomu pro Vás debil a člověk bez názoru, tak mě to mrzí, ale věšet se fakt nepůjdu:).

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 29.10.13 21:21
avatar

Nevidím tam jedinou urážku Zemanovců, netvrdím že jste debil a pozitivního jste nic nenašla. Takže škoda slov s takovými diskutéry.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.13 21:26
avatar

"Zemanovci jsou fanatici bez vlastního pohledu na politiku." To je zřejmě názor do běžné diskuze, když se s někým chcete bavit. A co si vzpomínám na Vaše příspěvky před volbami, tak takto jemný jste v nich rozhodně nebyl.

Nevím, co víc mám dodat k tomu, že jsem osobně zvolila menší zlo. To stále nechce pochopit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 29.10.13 22:35

ringo: Když jsem volil MZ jako menší zlo, jsem taky zemanovec, ve smyslu Vašeho vyjádření o nich? Já jen abych se v tom vyznal. Abych věděl co jsem zač.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 29.10.13 22:44

Ono je užitečnější vrzat brankou, než diskutovat s ringem :-D

...třeba zabránil Němcové prosadit údajnou stojedničkovou podporu a našlo by se toho víc pozitivního co Zeman dokázal za relativně krátkou dobu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.