Proč vyvolení?

Od: Datum: 26.10.13 18:51 odpovědí: 32 změna: 29.10.13 15:42
avatar

Ahoj -

- na tuto šou zásadně nekoukám - ale PRIMA nám ji nabízí v každý vhodný i nevhodný čas - dnes jsem se tedy poprvé chvilku koukla - protože zrovna momentálně nikde nic není - a ČUMÍM - jaký má tato šou smysl -?

všichni se tam pořád hádají a s prominutím "šukají" - těším se, až to skončí - a PRIMA nabídne kvalitnější pořad. Opakuju - dnes jsem se koukla poprvé - ale i upoutávky mi stačí - jsou všude. Myslíte, že těm mladým závidím, anebo je to opravdu tak nevkusné, jak se mi zdá?. Zdravím, Marcela.

doplněno 29.10.13 15:52:

Ahoj -

dnes, před asi 10-ti minutami jsem vložila odpověď pro vlasatce - ale příspěvek se mi neuložil, ačkoliv jsem se nedopustila žádného přestupku - a na odpovědi jsem si dala záležet. . V takovém případě fakt raději vložím příspěvek 2-krát, nežli vůbec. Marcela.


avatar
Upozornění od sys ladinpraha 29. 10. 2013 17:32:22
Já tam tvůj příspěvek v 15:42 vidím.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.10.13 18:57
avatar

No vidis, a nekteri na to koukaji denne. Vzdyt aspon jde videt,jaci mnozi lide, se kteryma zijeme jsou a ceho jsou schopni.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.10.13 18:59
Take nesleduji a prijde mi to hloupe. Chytry clovek se tam neprihlasi a ani to nesleduje.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.10.13 19:00
avatar

Je to trapárna na kterou se dívají jen ubožáci a jsem rád že ostatní máme volbu přepnout jinam ! *placni*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: k2
Datum: 26.10.13 19:08

Proc ubozaci? Proc soudit ostatni tak prikre jen proto, ze sleduji porad, ktery neni dle Vaseho vkusu?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.13 20:14
avatar

Není to o vkusu mne samotného, i já jsem sledoval první řadu a dá se říct s nadšením , ale toto je již jen parodie na uspěšný pořad a i když sleduji třeba československo má talent tak je mi někdy trapně za ty lidi co tam jsou že musím přepnout a zamyslet se jestli nepujdu spát ,abych vytvořil zítřejšího dne větší hodnoty pro společnost než ti co tam vystupují *frajer*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.13 19:05
avatar

Souhlasím s tebou, podobných nesmyslných ptákovin by se našla celá ředa, Výměnou manželek počínaje a nevím čím konče.

Ale někdo se na to bohužel dívá, a nejen ve vysílacím čase. viz, nedávný dotaz kterak rozchodit vyvolený online na chytrý televizi, nebo něco v tom smyslu. Už si to nepamatuju úplně přesně.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: leny*
Datum: 26.10.13 19:26

Je to nejlepší Reality show co kdy byla a zatím nejlepší kousek od primy ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.13 20:15
avatar

*bzum*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.13 19:31
avatar

Upřímně řečeno nechápu, odkud berete tu jistotu, že po skončení Vyhulených nám Prima nabídne cosi kvalitnějšího. Jenže - pokud se najde dostatečný počet diváctva, kteří jsou ochotni koukat na to, jak se pár psychoušů zavřených v jedné bedně den za dnem deptá a fetka je ještě popichuje, tak holt Prima zareaguje tržně a vysílá Vyhulení I, II, III, IV - kdy to ukončí, to si netroufám odhadnout. Přiznám se, že mě je to úplně buřt. Prostě televizi sleduji jen minimálně, nejčastěji nějaké dokumenty na Zoom, či dvojce.

Ovšem nic proti - každému co jeho jest - kdo chce, ať se na to klidně kouká od rána do noci, já to vnímám jako ztrátu času, kterého nemám nazbyt.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.13 19:50
avatar

- no, já se na televizi dost dívám - ale v poslední době přibývá moc " nekoukatelných" pořadů, včetně výměny manželek, a tzv. "romantických" příběhů - také na PRIMĚ.

Asi je ode mne dost naivní, myslet si, že se PRIMA změní, že-? Ještě, že mám dost slušnou zásobu DVD-ček s pořady, které mi vyhovují. Tak ahoj, děkuji za odpovědi - jen mne zajímal váš názor. Marcela

doplněno 26.10.13 19:53:

- jo, včetně ještě "partičky" - jejíž humor vůbec nechápu, i když jsem Genzera se Suchánkem měla vždy dost ráda (např. Tele-tele)

doplněno 26.10.13 19:54:

- jo, včetně ještě "partičky" - jejíž humor vůbec nechápu, i když jsem Genzera se Suchánkem měla vždy dost ráda (např. Tele-tele)

doplněno 26.10.13 19:58:

- oprava - příspěvek byl vložen dvakrát.

Od: pt®
Datum: 26.10.13 20:19
avatar

Marcelko, určitě oslavuješ*pivo* vítězství své zvolené strany, tak píšeš*klik* už vše dvakrát, viď?:D Ne, že se naštveš, to je jen pro legraci.*pusa* - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.13 10:56
avatar

pro "pt"

- Pavlínko - dobrý - ! - ale někdy nepoznám, jestli jsem příspěvek už vložila, anebo ne (blbne mi počítač) .

- pokud se týká výsledku voleb, nějak není co slavit. Myslím, že se ani nepodaří sestavit vládu, a pokud jsem včera dobře poslouchala nějakou povolební debatu - padla tam dokonce i úvaha o možnosti nových předčasných voleb. Tak Ti, holka nevím. Přeju hezkou neděli. Marcela.

Od: olaf71*
Datum: 27.10.13 15:34

nelíbí se Ti Partička? v dnešní době jediný humoristický pořad, který je super. rád ještě sleduji zpětně Tenkrát na východě s P.Hezuckým a u toho normálně uchc... smíchy :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.13 21:32
avatar

pro "olaf71"

- ahoj, když zmiňuješ Hezuckého - docela se mi líbí pořad "QI" s Marešem - a svého času se mi dost líbil i pořad "Máme rádi Česko". Ale ten zrušili a někde jsem četla, že se neudrží ani "QI" - koukám na televizní programy na příští týden - a už tam fakt tento pořad není. No škoda - jo - líbilo se Ti tele-tele -? Mělo by, když se Ti líbí partička - tele bylo nesrovnatelně lepší - a můj typ humoru. Tak ahoj. Marcela.

Od: pepr®
Datum: 27.10.13 22:19
avatar

Culdo, nevím jak dlouho ponocujete a hlavně jaké chytáte programy, ale TeleTele dávají každý den na Smíchově po desáté večer. Samozřejmě to jsou staré díly. A taky na slovenském Foooru (taktéž večer po desáté), ale ten u nás chytnete spíš jen přes satelit. Tam zas dávají dva díly za sebou.

...

A co se týče QI, skončilo prý pro malou sledovanost. Poslední dva díly se původně neměli vůbec vysílat. Viz zde poslední příspěvek.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.13 23:49
avatar

- Smíchov a ani ostatní, Vámi zmiňované kanály nechytám.- no ale tele-tele mám komplet nahrané na VHS. A tak se znovu bavím - jen škoda, že jsem si nenahrála - Máme rádi Česko. Teď by se mi to hodilo. QI mne dost mrzí - byla to dost inteligeligentní zábava.

Jinak se na žádná šou nedívám - tato byla vyjímkou. Mám ráda filmy. Po 22. hodině jdu sice spát - ale mám ten rekordér - takže o nic nepřicházím a proč si vlastně stěžuji, že? Zdravím. Marcela.

Datum: 26.10.13 19:32
avatar

Je to nejhorší humus, spodina zábavy. Poprvé to ještě mělo trochu úroveň a bylo to nové, zajímavé, teď dělají vše pro prachy. Malá sledovanost? Prdneme tam Vladka. Klesla sledovanost? Hned tam vrazíme Reginu. Opravdu hnus. Nebýt upoutávek, tak to ale nevím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.13 20:06
avatar

Také se na VyVovolené nedívám (naštěstí mne míjejí i upoutávky), ale tuším, že sledovanost musí být dost vysoká, takže Prima dost vydělá na inzerci.

Ovšem odkud se berou diváci, netuším (nikdo z mého okolí to nesleduje) ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlasatec*
Datum: 26.10.13 22:41
Dnes se ještě někdo diva na to co mu diktuje nějaká televize?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.13 22:25
avatar

pro "vlasatec"

- na a na co mám koukat? - jsem stará, nepodnikám, nemůžu pořádně chodit , nemám moc TV stanic ke sledování (protože si nemohu dovolit zaplatit tisíce programů) - tak co mám dělat? (mám chlastat? )

Naštěstí mám DVD rekordér i přehravač, takže na TV nejsem ani tak moc závislá - ale co mohou dělat staříci, kteří tuto možnost nemají a musí čumět na hnus, který jim TV nabízí? - Trochu lepší pořady jsou vysílané až po 22.-té hodině, kdy staříci už spí.

Proč se porno "Vyvolení " vysílá už od 20-ti hodin, kdy na to mohou koukat i děti?

Od: vlasatec*
Datum: 28.10.13 13:16
Podle všeho máte internet tak proč se nedivat na to co chcete vy a ne na to chce nějaká televize. Včetně času kdy se na to dívat budete.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.13 15:42
avatar

Ahoj "vlasatče"

- internet sice mám , ale současně blbej počítač i monitor - jsem ráda, když se mi to vůbec podaří zapnout.

No - už si šetřím na nové přístroje - pokud se mi toho vůbec podaří dožít , stejně nebudu potřebovat všechny vymoženosti - moje "znalosti" skončily u ovládání internetu a VHS i DVD rekordérů, nebo přehravačů, nebo set-topboxů. Navíc - ani nemám peníze na něco lepšího.

Tak se mějte hezky. Marcela.

 

Datum: 27.10.13 09:27
avatar

Televize měla dřív lidi pobavit a poučit. To už ale dneska asi neplatí. To, co nám někdy předkládá je humus.

Musím uznat, že dnešní děti už těžko osloví Štěpánka s čertíkem Bertíkem, nebo Ferda Mravenec. A dospělí už také asi nebudou koukat na Ženu za pultem, mnohým moc asi neřekne třeba ani F. L. Věk /škoda/.

Ale ti VYVALENÍ, to je snůška arogance, sprostoty, vulgarismů a agresivity. Nechápu, proč se tohle předkládá veřejnosti. Proč koukat na to, jak se ožralá holka pomočí vedle postele? Divíte se, jak to vím? Neviděla jsem ani jeden z dílů. Stačí mi pokaždé pár minut upoutávky. Když ten "čepičář" spustí - za pár minut zprávy z vily, odpovídám mu: DĚKUJEME, UŽ JSME BLILI!

Pak není divu, že naše společnost rapidně upadá, když se v podobných pořadech vidí. Já ráda sleduji "dvojku", různé dokumenty a zeměpisné pořady. A pak ZOOM. Jinak jsme se naučili stáhnout si na počítači nějaký film a večer si ho pustit na připojené televizi. Můžeme si vybrat, na co máme náladu, večer se objeví pan Werich, Menšík, Burian a další, podle toho, co si vybereme. A nejsme odkázaní na přiblblou televizi. Ono kromě těch "Reality" je tam stejně skoro pořád jenom samá "émerika".

Jo, takoví Světáci, Petrolejové lampy, Skřivánci na niti, Rozmarné léto, Romeo a Julie na konci listopadu, seriál Byl jednou jeden dům a další, to jsou filmy s velkým F. Ale každý z nás má jiný vkus, proto Vám nemohu podsouvat, co se líbí mně.

Pokud se někomu líbí, jak tam opilí a nahatí házejí zadky, budiž. Asi se to někomu opravdu líbí, kdyby nebyla sledovanost, asi by to Prima přestava vysílat. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martin1965*
Datum: 28.10.13 02:17

Pro Babajaga, to je krásné, co jste napsala, to jsem taky všechno viděl a myslím, že mi to něco dalo, ale život jde dál, musíme se snažit porozumět i dalšímu životu. Já si říkám, že budu starý, až na to , co se dnes děje, budu jen nadávat. Ale myslím si, že v každé době byli lidé různých smýšlení a různých tužeb, nadějí a cílů. A podle mě se to vše stejně věčně opakuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.13 09:29
avatar

je to show a jde jen o to vytahnout co nejvice penez za smsky od lidi , je to proste tak a jestli to je blbost nebo ne , to je jedno , svoji zakladnu divackou co na to cumi to ma ono vse co je v telce ma svoji divackou zakladnu i ty nejvetsi blbosti telenovely

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.13 22:07
avatar

pro "h0nz490"

- ahoj - na telenovely se sice taky nedívám, ale svého času (když telenovely začínaly) jsem se docela se zájmem koukala s maminkou na "Divoký anděl". Je fakt, že mne zaujala hlavně krásná a vitální Natalia Oreiro (Milagros) .

a myslím, že oproti "vyhuleným atp." je tato telenovela uměleckým dílem. Nic horšího nežli Vyvolení jsem ještě neviděla, divím se, že je toto nevkusné porno normálně vysílané na veřejné TV - a ještě za to účastníci získají tolik peněz ! - zajímalo by mne z kterých "kapes" tyto peníze jdou.

- opakuju - je možné, že je to jenom závist "staré baby", která je dnes už mimo, peníze jim nezávidím - jak tak koukám, asi si je musí perně vydělat - jenom se divím, jak úroveň kultury dnešní společnosti mohla tak klesnout.

- no omlouvám se, ale byla jsem vychovaná totalitní, nesvobodnou a nevkusnou komunistickou propagandou a asi se tohoto "dědictví" jen tak nezbavím. Marcela.

Datum: 27.10.13 16:23
avatar

Jak se jmenovaly ty první pořady? Předchůdci? Velký bratr? Vila? To už je nějaký pátek, ale na to jsme koukali, co všechno je vůbec možné! Divili jsme se, co je možné za peníze dělat a udělat! Ale dnes?! *sok* Vzpomenete si někdo na názvy téhož?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.13 22:47
avatar

Místo na VyVolené se dívám na Poraďte.cz...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martin1965*
Datum: 28.10.13 02:05

Jestli mohu odpovědět. Nevkusné - určitě. Na tento druh pořadů se koukám z vědeckých důvodů (amatérsky se zajímám o psychologii). Víceméně to sleduji nahodile, ale vždy se zájmem. Zajímají mě motivace soutěžících. I když si myslím, že každý máme nějaké problémy, tak ti lidé ve vile jich mají řádově více. A dramaturgie pořadu je dobrá - staví prostě magora proti magoru. Kdyby připustili i normální lidi, tak by to vypadalo jinak, a nudně. (podobný případ - Výměna manželek).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 28.10.13 10:44
avatar

Když je tady tolik příspěvků na "Vyvolené", tak jsem chvíli koukla. No připadjí mi ti lidé zavření v tom prostoru i s tím jejich chováním, jako naše zemička, když ještě měla kolem sebe ostnatý drát. :D - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Od: axus®
Datum: 28.10.13 11:12
avatar

Tak ten svu oltar zabavy popadni, odnes do bazaru a za utrzeny peniz si kup nejakou kvalitni knihu.

Pak se podivej ven z okna a mozna zjistis, ze sedet doma na gauci a kokat nekolik hodin do bedny na pohyblive obrazky neni jediny mozny zpusob traveni volneho casu mezi narozenim a smrti.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: papaja*
Datum: 28.10.13 12:42

Cauky, taky letos nechápu, co to má znamenat.. Koukala jsem na první ročník, ten mi přišel zajímavý. Letos se tam kazdy snazi delat strasnou show a úplně to ztrác původní smysl..To, jak tam neustále někoho vrací, posílají na návštěvu.. uz nevi, jak by zvysili sledovanost. Jesteze je to psoledni rocnik.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.