Proč ne/volit komunisty?

Od: Datum: 24.10.13 17:57 odpovědí: 58 změna: 30.10.13 10:21

Kdekdo i tady říká,že dříve bylo lépe a byl klidnělší život,tak by mě to zajímalo.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: davidp*
Datum: 24.10.13 18:00

Jo, králík v kleci má taky klidný život. Dostane nažrat a je spokojenej. Záleží na tom, jestli Vám stačí být poslušným králíkem.

doplněno 24.10.13 18:14:

Porovnávat vztah zaměstnavatel/zaměstnanec a vztah stát/občan je naprostý nesmysl.

doplněno 24.10.13 21:59:

Když si tak čtu Vaše reakce, tak nechápu, proč vůbec kladete tuto otázku, když tu stejně chcete jen dělat předvolební agitku komunistům. To jste sem rovnou mohla najet alegorickým vozem a mávat mávátkem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: arwi®
Datum: 24.10.13 18:07

No a když ted nebudu poslušný králík,tak mě majitel firmy vyhodí a jinou práci budu těžko shanět.Takže ted se lidé,co jsou zaměstnanci a ne podnikatelé,bojí v práci říct svůj názor ještě víc než dřív.

Od: k2
Datum: 24.10.13 18:11

Takze vyhraje-li KSCM volby, tak Vas majitel nebude moci vyhodit a kdyz prece, tak praci sezenete hned? Zajimavy nazor...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: arwi®
Datum: 24.10.13 18:25

Dříve měl práci každý.Byli jsme soběstační ve výrobě potravin a nemuseli jsme dovážet nekvalitní.Ještě jsme vyváželi.Lidi na vesnicích byli většinou zaměstnáni v JZD,měli práci a nemuseli za prací někam dojíždět.Kdo z mladých potřeboval byt,mohl jít do pracovat do podniku,který podnikové byty přiděloval.nemusel mít milion,nebo se zadlužit na spoustu let,aby mohl mít byt.Ted lidé ve fabrikách dřou,nemají kolikrát ani čas se napít,nebo si dojít na WC a další lidi zase nemají práci.

doplněno 24.10.13 18:42:

Když byl někdo nemocný,dostal veškeré léky,co mu lékař předepsal za jednu korunu.A nemusel se také bát,že když bude déle nemocný,nebo bude mít nemocné děti,že příjde o práci.Nebyli nezaměstnaní,nebyli bezdomovci,nebyli fetáci.

Datum: 24.10.13 18:42
avatar

A to jsi zažil nebo ti to vykládala babička? No, tomuhle hoaxu dávám tak do půlnoci, než ho admin zavře. To by se za komunistů nestalo. Nebylo by co zavírat. Teda lidi ano, diskuzi ne. Muhe.

doplněno 24.10.13 18:48:

O práci se dalo přijít třeba jen pro to, že člověk měl jiný názor. Fetky a bezďáci byli, jen se o tom nesmělo psát. I vraždy byly. A ty léky musel někdo zaplatit. Comprende?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: arwi®
Datum: 24.10.13 19:04

A co by na tom bylo špatného.kdyby mě to vykládala babička?Myslíte,že babičky jsou hloupé?No dříve byla také úcta ke stáří.Ted hodně mladých staré lidi uráží a okrádá i týrá.Dřív,když dělal dobrý pracovník v továrně třeba dvacet let,tak ho ocenili lepším platem.Ted ho vyhodí a nahradí mladším a rychlejším i když třeba člověkem bez zkušeností a více chybujícím.No dříve také vydržela pračka i dvacet let ,jako mě a mé sestře.Ne nevyprávěla mě to babička,žila jsem v té době.A popravdě vám řeknu,že mě,ani nikomu z mého širokého okolí komunisti nijak neublížili.Já,mý příbuzní a známí jsme jenom obyčejní lidé.A řeknu vám,že komunistů jsem se nikdy nebála,politika mě nikdy nezajímala,ani zajímat nemusela.Zato ted se bojím.Abych nezůstala bez práce,aby mě někdo neokradl a nepřepadl,jak dopadnu ve stáří,když nemám žádnou spoustu peněz.

doplněno 24.10.13 19:11:

Když měl dřív někdo jiný názor,tak ho třeba dali na horší práci.Já ale nikoho,komu by se to stalo fakt neznám.Zato ted bych ani nespočítala kolik lidí jenom v naší fabrice mělo jiný názor a vyhodili je.

Od: pt®
Datum: 24.10.13 19:18
avatar

"arwi", asi proto, že svůj názor nekřičel do světa a ani ho neměl na transparentu a už vůbec s ním nevyšel na veřejnost. Myslet jste si mohl co chcete. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Od: arwi®
Datum: 24.10.13 19:36

Já jsem tedy do sametové revoluce nikdy nikde žádného bezdomovce,ani fetáka neviděla.Zato ted jsou vidět v každém městě a ted už i na vesnicích.A bezdomovci nebyli.Každý musel pracovat a každý,kdo neměl vlastní bydlení tak dostal státní,nebo podnikový byt.A kdo nechtel pracovat,ten šel do vězení,ale nebyl po nádražích a pod mosty.

Od: pt®
Datum: 24.10.13 19:41
avatar

"arwi", ono i alkoholik je v podstatě feťák, víme? - pt

doplněno 24.10.13 19:48:

Byt? Žádný byt jsme v životě nedostali, ani státní ani podnikový. My si pořídili byt družstevní a k tomu bylo třeba vyvinout úsilí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: arwi®
Datum: 24.10.13 20:02

Asi jste nešli dělat do podniku,kde je dávali.A to úsilí,co bylo potřeba k pořízení družstevního bytu by dnešní mladá rodina také asi ráda vyvinula a nebyla zadlužená do důchodu.

Od: pt®
Datum: 24.10.13 20:14
avatar

"arwi", a kde je problém? Můžete klidně založit družstvo, je to také druh podnikání. Takže si něco nastudujte, domluvte se s informovanými a schopnými lidmi a můžete založit klidně třeba bytové družstvo, nic, vůbec nic Vám nebrání. Ale ono je jednodušší, čekat na to, až mi byt někdo, nejlépe stát přidělí. Tak pa. - pt

Ohodnoceno: 2x
 
Od: arwi®
Datum: 24.10.13 20:32

Už jsem si něco nastudovala a mám vlastní dům,přesto tvrdím,že dříve se měli obyčejní lidé lépe.

Od: pt®
Datum: 24.10.13 20:36
avatar

No, to já také tvrdím, že mi sluší modré oči a blond vlasy. - pt

doplněno 24.10.13 20:39:

A to vůbec nevadí, že máte dům. Klidně založíte družstvo a můžete poskytovat byty potom komu chcete, když vstoupí do družstva. Studujte víc, to je jen dobře. Máte spoustu možností, jen vyvinout úsilí a je to. Držím palečky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.10.13 19:52
avatar

A taky nebyl internet a nemohla jste si pustit hubu na špacír, jako teď. Ale zase bylo fajn třeba...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.10.13 21:14

Milý pane proč urážíte? Moje matka ve třiceti měla 2 děti, 3+1 v Praze (byt od podniku) a chatu od rodičů. Mě je 33, děti nemám protože mám holou prdel (po 15-ti letech krachla firma kde jsem po maturitě pracovala, teď sháním práci marně), kdybych měla hypo tak jsem stejně bezdomovec. Bydlím u přítele který splácí hypo, tudíž stejně nikam jet nemůžeme. Stačí jet 50 km na houby a za naftu dáme 300 Kč. A tak můžu pokračovat dál... Takže kdybych si mohla vybrat tak jsem radši zaměstnaná a budu objevovat krásy ČR než žít v takové nejistotě jako je dnes a 1x se podívat do USA. A že můžu říci že premiér je vůl tak to mě fakt nedrásá.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ingdezogondolan*
Datum: 26.10.13 19:50

Tady za jiný názor zase člověk přichází o příspěvky. Kde takové jednání syslové jenom pochytili?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: arwi®
Datum: 25.10.13 16:55

Otázku jsem pokládala, protože jsem váhala mezi komunisty a ČSSD.Ty druhé také proto,že by mohli získat většinu a nemuseli by se slepovat koalice,které nesnáším.Myslela jsem,že mi poradna v mém rozhodování třeba pomůže.

Od: k2
Datum: 24.10.13 18:03

Co si myslite, ze se po zalozeni otazky dozvite? Myslite si, ze takovychto temat je tu malo?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.10.13 18:06
avatar
Stejná otázka tady vyvolala velkou diskusi asi před týdnem. Možná by stálo za to pokračovat ve vláknu a neotvírat další. Můj názor je založený na skutečnosti že koncentrační lágry nevymysleli nacisti ale komunisti už 20 let před válkou a komouši u nás po válce jen vyměnili německý napis nad vraty za český a už do stejných lágrů lifrovali svoje politické odpůrce. . Jen mi prosím neříkejte že dneska už jsou komunisti jiný. Nejsou a nikdy nebudou. Nikdy se nezřekli své doktríny třídního boje a ani nemůžou, protože to je základní myšlenka komunismu.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.10.13 20:48

Koncetrační tábory zavedli Britové.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 25.10.13 15:30

totak: co se Vám nelíbí na výrazu třídní boj? Slovo třídní nebo slovo boj? Vždyť to jsou dvě slova která se dnes normálně používají.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: miro®
Datum: 24.10.13 18:33

Ano! Nebylo vše dobré , ale ani špatné. Každý režim,každá společnost se usiluje bránit svoji existenci proti svým odpůrcům.To je jasné i pochopitelné. A proto asi také to přirovnání králíka v kleci. Buďme také féroví a položme si otázku: Byl bývalý režim dostatečně obezřetný, byla klec králíka dostatečně odolná, když si prakticky vychoval své odpůrce - hrobaře? Aby současné vedení společnosti bylo bezúhonné, tak prakticky staví, hlavně ekonomicky, lidi proti sobě, kteří si to vyřizují až třeba vraždou. To lze přirovnat, králíkovi mimo klec! Dávám si otázku :Jaký je rozdíl v důsledcích obou režimů z hlediska diskriminace, vyloučení ze společnosti, zabavování majetků (exekuce), bezpečnosti a sledování občanů, utahování opasků, a mnoho, mnoho dalších. Porovnávejte! - miro .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 24.10.13 18:56

NIKDO neví, jak by se zachovali, kdyby byli u moci. Je tam tvrdé levé křídlo i rozumní. Ale co je dnes levice, pravice? Prostě fšeci lavírují, jak se to hodí. Minulý režim vyhovoval průměrným a míň lidem. "stát" se o ně staral, postrkoval je. Kdo chtěl víc, byl chytrý tak byl zabrzděn. Tím netvrdím, že se někteří nevyznali a nevyužili systém pro sebe. Dalo si i v jistém smyslu "podnikat".

doplněno 24.10.13 19:46:

to arwi: asi nevíš, že existovala povinnost pracovat. Jinak jsi bručel, byl jsi příživník. Soběstačnost, byli jsme zadrátovaní, mohl jsi zkusit si zajít přes hranice. Co se dováželo ze "západu", co jsi simohl dovézt? Jen jsme čuměli co tam mají, nebo na něco málo do Tuzexu, i ty pitomé džínsy, hadrovinu co měli na montérky! I do socdem ti blbové ti převrátili auto! Kolik lidí čekalo a jak dlouho na byt od státu? No a kdo ho uhradil? No ostatní. Veškeré léky, příteli, některé nutné k životu tady byly nedostupné! |Jaká byla techika? Proč jsou lidi neschopní a neumí stavět byty např. družstevně?
Neměl jsem se špatně, ale děkuji, nechci. Žil jsi v té době? Jdi za Kim Čong-unem nebo na Kubu a užij si to. A pak nám povyprávěj.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: arwi®
Datum: 24.10.13 20:07

To,že se muselo pracovat slušným lidem nevadilo.A ti ,co dělat nechtěli,byli aspon v base a nekradli,nepřepadávali a nevraždili lidi.

Datum: 24.10.13 20:08
avatar

to je demagogie, ale máte na to právo. Páč zde nejsou komunisti, kteří by zakazovali co (ne)smíme říkat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 25.10.13 15:36

Máte pravdu, komunisti tu už nejsou. Za to tu jsou jiní. Zkuste dneska politikovi při návštěvě fabriky říci, co si o něm myslíte. Poletíte za poškození zájmů zaměstnavatele. A je úplně jedno, jaký si vymyslí důvod. To je to, čemu se říká autocenzura. A autocenzura znamená strach. "Pravověrný" pravičák, řekne: "to není možné". Jen ten kdo se s tím potkal ví, že to je dnešní krutá pravda. Kterou můžete okecávat jak chcete. Ale lidi to vnímají negativně, a jestli se tu nezmění prostředí, bude zase revoluce.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 24.10.13 20:51

Tomu se říká otroctví a ne svoboda! Ale vraždili i tehdy, jenže jsme se to nedozvěděli kolik vražd bylo. Nebylo kde. Ale kterýsik rok, když jsme byli ještě ČSSR, tak cca 100 vražd. Na intiu by se to dalo najít, nebo žádat o sdělení. Opakuji, já! nechci.
O tom jste slyšela jak to bylo, nebo prožila? Myslím že NEprožila! Nezažila, čím vás systém potlačil. Kolik jste si mohla koupit třeba půdy, kolik jste mohla mít domů, bytů, mohla mít les, kolik jste mohla mít ... (některé věci nešlo vlastnit, tomu co šlo se říkalo osobní vlastnictví), kam jste mohla jezdit? A tehdy by jste držela hubu a krok! Nebylo až tak špatné vše, lidi se hlavně k sobě chovali lépe. Ale není na světě systém, který by vyhovoval všem, je to o lidech, jejich zájmech, ovlivňování, touha po moci!

doplněno 24.10.13 21:49:

Vážená, vy víte proč se vraždilo? O co jde jiného, než o prospěch, peníze? Zjistěte si, kolik se lidi dožívali dříve a kolik dnes. Kdy se jde v jiných zemích do důchodu? Kolik jste toho prožila za komunistů? Vaše tvrzení jsou naivní. Vy jste nechtěla za jejich éry něco dosáhnout a co jste dosáhla? A jak jste dopadla? Proč děcka z jistých rodin měli problémy jít studovat? Proč jsem si nemjhl vydělat více, než systém dovolil? Kolik jsme měli chytrých lidí co něco vynalezli a dostali almužnu? Strčte si komunu do ... a pozdravujte Kim čonga.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: arwi®
Datum: 24.10.13 21:29

Měla jsem na mysli,že se nevraždilo kvůli tomu,že člověk bez práce se pak snaží sehnat peníze za každou cenu a někteří jedinci pak pro pár stovek i vraždí.Jezdím po Čechách,protože tady se mi líbí nejvíc a také si ráda všude popovídám s lidmi.Nevím,jestli bych byla štastnější,kdybych vlastnila byty,lesy...Asi ne.Ale byla bych určitě štastná,kdyby to bylo jako dřív a mohla bych jít už v březnu do důchodu a nemusela se dřít ještě dalších šest a půl roku.

Od: k2
Datum: 24.10.13 21:32

Ted jste to odhalila. Za starnuti populace mohou prolhani zapadni kapitalisti!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 24.10.13 21:48
avatar

Ale, no tak, "arwi", to je přece tak sobecké. Pokud Vy nechcete lesy, baráky a jiný majetek a líbí se Vám jezdit na výlety jen u nás, proč to nedopřát druhým? Já také v životě nebyla u moře, ale jsem jen ráda, že mohou jezdit jiní a vidět, jak je naše planeta krásná. Mohou vidět i památky v cizích zemích, přece je ten život tak krátký, tak ať sin ho prožije každý podle svých zájmů. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.10.13 19:22
avatar

Je krásně ve státech, kde vládnou komunisté.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.10.13 19:25
avatar

uz nikdy nebude tak jak bylo a i kdyby to vyhrali komunisti , tak to co bylo se nevrati

Ohodnoceno: 3x
 
Od: pepr®
Datum: 24.10.13 21:42
avatar

To by mě zajímalo, jestli všichni voliči komunistů jsou tak krásně naivní.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.10.13 21:49
avatar

poslal bych komunisty do jejich ráje KLDR

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.10.13 03:38
avatar

Milá slečno, dámo paní... jelikož se na poradně nemůže psát sprostě...

Původní příspěvek byl na A4...

Snad jen... hloupá nejspíš nejste tak se tak zkuste i dívat na svět za komoušů...

Váš problém je jasný, jednak trpíte syndromem vytěsnění "špatností" z paměti..což je u lidí běžná věc...

Nicméně pokud jste byla za komančů šedá úšláplá myš která si raději nechala život nalajnovat od začátku a do konce a neměla v životě chuť na trochu svobody anebo se na věci dívat jinak a bála se každého bububu tak sjte se měla za komančů dobře.

Nezajímal vás žádný lágr, to že exitoval lepší lék, stejně jako nebouchl černobyl(ač šwédským dozimetrům nestačila stupnice) atd...dalo by se to číst hodiny...

Nicméně já našel jak lidi spokojené tak i to co měli smůlu, například vozíčkáře..nejspíš žádného nemáte v rodině a ani je moc důkladně neznáte, měl jsem možnost jich pár vyslechnout a asi byste měla dostat pár let v jejich kůži, hned by se bývylém režimu vedla jiná řeč..

Jinak co píšete o feťácích a spol, bratr maminy byl policista/celník a co se týče feťáků drog atd... dalo by se říct sladká nevědomost prosťáčků...

Kdokoli z generace starších mě v čemkoli opravte nicméně pokud si někdo myslí že volbou komunistů bude vše opět zdarma a poručí se zase větru/dešti tak je na omylu... víceméně to spíš napoví něco o prostoduchosti a "onom syndromu" než o rozumu...

Přeji příjemné volby a ať máte vše opět zdarma a svět je bez chyb tak jak to bylo za komančů...

A soráč za chyby... je už dost hodin...

doplněno 25.10.13 03:39:

A soráč všem pokud ten text zhorší mínění o mé osobě pokud to ještě jde...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.10.13 12:51
avatar

Hangare, ...Kdokoli z generace starších mě v čemkoli opravte

nevím kolik Vám je, nebudu Vás opravoval, budu jen souhlasit.

Přeji všem dlouhý hezký víkend.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.10.13 14:59
avatar

Dalo by se říct kolem 20ti let...

Děkuji a přeji taktéž :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.10.13 08:06
avatar

Často čtu, jak bylo, díky komunistům, dobře. Uvědomujete si, že komunisté typu Husáka, Štrougala, Moravce a těchhle těch vlčáků, to je dávno pryč. Dnešní komunisté jsou naprosto jiní. Opravdu si někdo myslí, že to, co předvedli v době od revoluce až po dnešek, to je tak obdivuhodné, že zaslouží zvolení?! Fakt je někdo přesvědčen, že kdyby nastoupili k moci, stálo by mlíko 1,50? Že by dokázali vést tuto zemi k lepším zítřkům? Prozatím nedokázali ani ve svých funkcích, ani jako opozice vůbec nic. Jsou to takoví mživí strejcové, že se nedokázali ani prosadit! Jen slibují a mží. Proto je volit nebudu! Ne pro to, co bylo v dávnověku, ale pro to, že nedokázali za čtvrt století vůbec nic. Tak proto. *bum*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ivik®
Datum: 25.10.13 09:07
avatar

Já si myslím,a nejen já, že členové všech vlád v naší zemi od slavného roku 1989,byli a jsou vesměs skoro všichni převlečení komunisté a svazáci z doby totality...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jh11
Datum: 25.10.13 09:25

Jelikož mám nezprostředkované zkušenosti s érou rozvinutého socialismu mohu nezaujatě posuzovat.

V současné době není akutní nebezpečí návratu komunismu.

Největší nebezpečí vidím v ignoranství.

Mnoho lidí slepě papouškuje to co zahlédne ve sdělovacích prostředcích,

mnoho naivních novodobých komsomolců opakuje poučky ze školy.

No v podstatě obdobné do bylo za socialismu

kdy 99 procent obyvatel volilo společnou kandidátku národní fronty.

V současnosti je, ale ignoranství luxus a ztráta času na cestě do otroctví.

Je třeba rozumět tomu co se děje ve světě.

http://www.ac24.cz/

http://freeglobe.parlamentnil…a-prahu-3-svetove-valky-.aspx

Ohodnoceno: 0x
 
Od: naoko
Datum: 25.10.13 09:20

Proč není letos dva dny před volba klid zbraní? Vždycky to tak bylo. Letos je do posledního okamžiku vedená kampaň.

Buďte v klidu, zase po čase vyplavou ti stejní , to se jen tedˇna chvíli stáhly do pozadí. Včera v TV bylo hezké jak všichni např.najednou nechtěli II.pilíř.

Jinak Moravec byl na Okamuru myslím zbytečně hnusnej, s knížetem zacházel laskavě, každou otázku mu extra znova zopakoval. Navíc je pokládal takovým způsobem plným balastu, že jsem chvílema sama nevěděla na co se vlastně těch lidí ptá , až na to Fiipa dostal . Němcová si klasicky neodpustila štěkání když neměla slovo a mluvil Babiš. Už v debatě bylo vidět jak se navzájem všichni nesnáší.Nečekám po volbách zázrak.

Volte si koho chcete. Tady se přeci nemůžete shodnout. Zrovna tak jako se neshodnou ti co je zvolíme. A je jedno jestli to budou zástupci velkých nebo malých stran, levice nebo pravice. Vůně funkce a korýtka lidi z gruntu mění k nepoznání. Kandidát versus zvolený jsou ve finále dva rozdílní lidé.

Tak , jdeme na to, zbývá necelých 5 hodin .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 25.10.13 09:35

Mne "spáč" srdečně rozesmál, když za budoucího ministra nominoval Kalouska, neboť byl 2x prohlášen za nejlepšího. :-D :-D A ovčani tomu věří, jinak by TOPka nemohla mít tak "vysoké" prefence, vždyť by normálně kvůli "spáčovi" Scwarcenbergovi a "zloději" Kalouskovi museli v dnešních volbách skončit někde v propadlišti, ale "spáč" má noblesu :-D :-D a zloděj Kalousek je nejlepší, je s podivem jak debilní národ jsou češi. Je s podivem, že tento politický odpad má víc jak 5%. Ale dobře nám tak, opravdu si asi nic lepšího nezasloužíme.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: naoko
Datum: 25.10.13 09:59

To už je taková Schwarzenberkova mantra, kterou pořád dokola opakuje. Neboj, Míra tam bude zas .

Škoda ale že včera neměl každý pozvaný diskutující za sebou skupinku roztleskávaček. Přiblížili bychom se to tím víc k USA a chlapi u TV by měli aspoň na koukat. Tedy pro ženký by tam samozřejmě měli být i roztleskávači, ale to snad ani v USA takhle dotažený takže toho se my ženy jen tak nedočkáme . Nevím jestli se nejedná o diskriminaci .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 25.10.13 10:12

Já doufám, že Míra už se k funkci nedostane, to už by byl definitivní konec téhle země. Kdyby to tady alespoň trochu fungovalo, měl by se Kalous za současný stát zodpovídat, ostatně jako spousta dalších škodičů. Nojo je to smutné, když tunelování musí rozseknout Śvýcaři - a tak je to se vším :(

Ohodnoceno: 0x
 
Od: naoko
Datum: 25.10.13 11:19

S MUSem mě to taky rozesmálo. Celých 15 let se to v ČR "řeší" , a nakonec to z outu musel vykopnout cizí stát. A Němcová překvapivě nekřičí že je to ostuda, že se na nás dívá celý ,celičký svět .Nic. Ticho. ) .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.13 17:45
avatar
Tak a je to tady! Lidi jsou nepoucitelni...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.13 20:04
avatar

Tak tak *modla*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ingdezogondolan*
Datum: 26.10.13 20:07

A také Babiš *zed* Babiš *zed* Babiš *zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.13 07:36
avatar

ČSSD v koalici s KSČM *zed* *zed* *zed* *blee* Třeba se ještě budeme divit! Třeba *sok*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 27.10.13 09:27

babkazov:

není spíš k podivení, jak za 23 let dokázali naši zem zdevastovat "demokratičtí vládci"? Doufám, že už konečně tomu všemu nastane konec a že se to zastaví, mělo to ale příjít tak před 10-15 lety - minimálně. Spíš jsme ty škodiče měli pohlídat už hned po 89´. Havel, Klaus a spousta ostatních napáchali mnoho škod. Teď už je provedena spousa nevratných změn, naši potomci nás budou proklínat, že jsme to dopustili, že jsme je nevypráskali dokud nebylo pozdě.

Ale co by člověk mohl čekat od národa, který si málem do čela státu zvolil degenerovaného, senilního, huhlajícího spáče. Dobře nemůže za to, ale měl by být soudný a nikam se necpat. Už jako ministr zahraničí nadělal ostudy až, až :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.13 14:29
avatar

... a proto dostal nejvíce preferenčních hlasů..

doplněno 29.10.13 14:53:

Naoko,

ANO, správně jen od " Ovšem od voličů TOP 09" páč nejde volit třeba KSČM a při tom kroužkovat jiné straníky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: naoko
Datum: 29.10.13 14:44

Ovšem od voličů TOP 09. To je nutné dodat, jinak by to byla hodně zavádějící informace.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: naoko
Datum: 29.10.13 14:47

. a podobné kouzlo se podařilo udělat i Marečkovi Bendovi z ODS. Ten to ale připisuje i Boží přízni .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 29.10.13 22:42

Milane, nejsem si jistý, přiznávám, ale jestli se nepletu, byl K.Schw. na kandidátce TOP09 jako první. Jaký smysl má v tomto případě kroužkování? Vždyť už ho to nikam výše posunout nemůže?

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: naoko
Datum: 29.10.13 22:59

Když tak nad tím přemýšlím, tak snad jen proto aby měl posichrovanou všeobecnou oblíbenost a 1.místo. Kdyby těch 28% voličů kroužkovala místo Kájína někoho jiného, tak by pak asi Kájína odsunul na 2.místo ne? Tak to by pak byl škandál :D,. Ale možná je to blbost, nemám v malíku volební systém.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.10.13 08:43
avatar

zabu, kroužkování je upřednostněním před ostatními. Když by na (třeba) posledním místě někdo dostal více kroužku jak pan Karel, dostal by se samozřejmě před něj. A i před další.

Proč dostal tolik preferencí, nevím. Posunout se nahoru nemůže, ale klidně může klesnout, a preferenční hlasy ho udrží stále nahoře.

Přeji hezké dny.

doplněno 30.10.13 13:49:

Zabu, proč myslíte že: tedy má asi strach o svou pozici. On jako lídr měl velikou šanci, téměř 100%. Jen jeho příznivci mu to chtěli dát najevo..

Neukazuje to náhodou, na špatný výběr leadra, a tedy na špatnou práci strany(orgánů nebo volebního štábu) dané strany?

Ne neukazuje to, co si myslíte..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 30.10.13 09:31

Stačilo zblbnot mladé při prezidentské volbě, vystoupení pár rádoby umělců jak je Karel noblesní a ovce jdou V cizině se nám smějí. Takže to, že Karel vyhrál s halsy, mne vůbec neudivuje, hlavně když se to stalo v Praze :-D.

Trochu mi to připomíná pohádku "Císařovy nové šaty".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 30.10.13 10:21

Když potřebuje preferenční hlasy, tedy má asi strach o svou pozici. Neukazuje to náhodou, na špatný výběr leadra, a tedy na špatnou práci strany(orgánů nebo volebního štábu) dané strany?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.