Jaká hra ze života?

Od: Datum: 24.10.13 19:45 odpovědí: 7 změna: 26.10.13 01:28

Ahoj chtěla bych vás poprosit jestli bys te neznali nějakou dobrou vydeohru (jméno vydeohry)? Ta vydeohra by měla vypadat tak že by tam byli normal lidé mi bychom zaně mluvili a byli by tam nějaká města a dalo by se tam zažít úplně to stejné jako v pravém životě. Pokud by ste takovou hru na počítači znali tak mi ji prosím napište. DÍky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.10.13 19:51

Možná Second life?

http://secondlife.com/

Od: domca12345*
Datum: 24.10.13 19:54

Dík

Od: buss®
Datum: 24.10.13 19:53

Je to od vidím, ne vydím. Ano, jsou programy, tedy počítačové hry (simulátory) kde si stavíš města (virtual city a pod.) Video je od dívat se.

Datum: 25.10.13 20:02

buss ježtě že neopravuješ mě to bys nedělal nic jinýho

Od: buss®
Datum: 25.10.13 20:10

Překlep pochopím, též je dělám (v poslední době šifruji a musím vše po sobě číst) ale toto. Čeština obecně upadá všude.

Datum: 26.10.13 01:07

Doporučuji GTA San Andreas, tam se dají i nakoupit domy, hrát v kasínu, chlastat v hospodě, chodit na diskotéky, ukradnout auto, letadlo, prostě všechno jako v běžném životě ;)

Datum: 26.10.13 01:28

GTA bych moc k běžnému životu nepřirovnával. *smich*

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.