Co se chlapům odehrává v hlavě?

Od: Datum: 15.10.13 22:37 odpovědí: 18 změna: 17.10.13 21:14

Tak pánové vysvětlete mi tohle: 3:00 smska: "Nemůžu bez tebe usnout, přál bych si abys byla se mnou v mé posteli :-*." Ráno se vzbudím, přečtu smsku a odepíšu "Přála bych si to samé, chci Tě vidět co nejdřív! :-* " Načež když jde z práce mi odepíše: "Ok, to chci taky! :-*" ...no řeknětě je ten chlap normální? Co se mu odehrává v hlavě?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: davidp*
Datum: 15.10.13 22:40

Ten chlap je úplně normální. Možná v té sekvenci SMS neviděl příběh, jako Vy, ale jinak to s Vámi myslí dost dobře :)

David

Od: atsion
Datum: 15.10.13 22:45

Já viděla příběh, stačilo napsat kdy a kde se sejdeme a já bych jak blbka přiběhla, ale ok? Ok se odpovídá na "Kup rohlíky až půjdeš z práce!" ne na větu "chci tě vidět"

Od: mike32*
Datum: 15.10.13 23:07

Ve 3:00 totiž přišel domu "nadrátovanej" jako kráva ... a pak když pak odpoledne střízlivlej odepisoval, tak nevěděl ani pořádně na co ... :-D Normálka ...

Datum: 15.10.13 23:58

přesně to jsem si myslela, takže jsem to měla zvesela ignorovat a neodpovídat! Poučení pro příště!

Od: peeta
Datum: 16.10.13 00:20

Když to víš, měj hocha "na háku" klidně bych si z něj příště udělala legraci.. ;)..

Datum: 16.10.13 01:35

Já v tom nevidím nic až tak závadného a nebo divného, 1. zpráva říká, že by chtěl být s vámi, vy mu napíšete, že ho chcete vidět co nejdřív a on vám napíše, že vás chce také vidět co nejdřív. Mě připadá, že ten chlap je úplně normální a v hlavě má smutek po vás. Ale asi bude něco jiného u vás, když to vše podáváte, tak jak to podáváte.

Od: peeta
Datum: 16.10.13 06:29

:D tak tohle je smutek 17-tiletého hocha, co myslí jen na jedno, ale nadruhou stranu, slečna, či paní se asi nebrání, tak myslím, že brzy příjde další noční zpráva podobného typu :D..

Od: vlasatec*
Datum: 16.10.13 06:15
Mě to po ránu sotva myslí a taky nedokážu být vždy diplomat. Nehrotil bych to...
Datum: 16.10.13 08:53

No odpověď není zrovna romantická, ale o ničem to nesvědčí. Třeba Vaší zprávu objevil až odpoledne, když utahaný stál na jedné noze v návalu v autobuse cestou z práce. Má Vás rád a proto Vám chtěl rychle kladně odpovědět a psát milostnou SMS v tu chvíli prostě neměl čas ani náladu. Nenechte se rozhodit takovými maličkostmi, přijdou horší věci.

doplněno 16.10.13 09:02:

"Ok se odpovídá na "Kup rohlíky..."

"SMS" znamená "krátká textová zpráva". Nevím jak vy, ale já SMS píšu dost nerad, takže se taky snažím, aby byly výstižné a přesto stručné (například "přijdeš večer?" - "Jo."). Jako informace zcela dostatčující. Vyznání citů a hezká slůvka si nechávám na osobní setkání.

Od: wogoos*
Datum: 16.10.13 08:58

Mele s sebou v posteli, občas zaklimbne, probouzí se... nad ránem to nemůže vydržet. Napíše 1. SMS a konečně usíná. Po vaší SMS spěchá do práce a myslí si: No ale kdy, sakra, když musím makat, pak mám to a tamto... zatím počkám. Abyste nezapomněla, napíše po práci OK... ale neví co dřív a jak to řešit. U vás, nebo u něho? Ani vy nejste konkrétní a on je tak nerozhodný!

Datum: 16.10.13 11:04

Jsme spolu 11. měsíců a nikdy tohle nepsal, proto mě to zaskočilo. A podávám to, tak jak to podávám, protože se to téma snažím odlehčit. Není tu nic k řešení, jen mi zajímali názory, co je to mužské pokolení vlastně zač :)

Datum: 16.10.13 13:29

Někteří jsme zasnění romantici a gentemani, stará škola, někteří jsme hrubci a neurvalci. Na druhou stranu mě by zase zajímalo, co se odehrává v hlavách žen.

Datum: 16.10.13 13:49

Toho se nikdy nedobéřete, jelikož:

Žena: myslí na A, řekne B, chce C, doufá v D, ale uvažuje i nad E a F.

Není důležité, jestli dostala A, B, C, D, E anebo F, protože v tu chvíli chce G. Ale při takovém přístupu dostane tak akorát velké H.

A co se týká dotazu tazatelky (abych tu jen nespamoval)... Osobně si myslím, že je to naprosto v pořádku a rozhodnutí o tom kdy a kde nechával na Vás. Proto odpověděl, tak jak odpověděl.

Datum: 16.10.13 14:00

To mě taky!

Od: axus®
Datum: 16.10.13 13:53

My chlapi sme strasne jednodusi. To jenom vy zeny vsechno komplikujete a hledate komplikace i u nas.

A co jednodussiho muze byt, nez napsat OK?

Datum: 17.10.13 18:08

no - řekla bych to zjednodušeně - chlapům se v hlavě odehrává sex - ženským - láska.

Datum: 17.10.13 21:14

To není pravda... Chlapi mají v mozku krabice... odehrává se to, která krabice je právě otevřená. Narozdíl od žen, které tam mají klubko drátů...

Od: buss®
Datum: 17.10.13 19:31

Jak tu ženskou která je akceptovatelná skolit. To je cíl lovce. Vysvětli, co chceš ty?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.