Co dělat když je nuda?

Od: Datum: 07.10.13 16:43 odpovědí: 20 změna: 11.10.13 18:45
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.10.13 16:49

Já posiluju ;) . popř jestli máš čuch na auta tak si kup nějaký šrot a můžeš si ho rozebírat do posledního šroubku a to co pujde, prodat

Datum: 07.10.13 17:13

To rozebírání by se líbilo mě =D ale je málo místa :-/

Od: honzicekpacholi
Datum: 10.10.13 18:13

to auto by se mi líbilo...takový kulomet a tisíc nábojů...bych střílel tak dlouho až by mi rameno upadlo :D :D a nebo bych mu uřezal střechu a udělal kabrio :D to mě nikdy nenapadlo :)

Od: fisa*
Datum: 07.10.13 17:00

Třeba tady odpovídat na otázky... :D

Datum: 07.10.13 17:23

Sebrat se a jít tam, kde se lidi nenudí. Doma u PC kamarádky nenajdeš.

Datum: 07.10.13 17:24

Zapojit mozkové buňky!

Od: dako®
Datum: 07.10.13 18:00

Třeba si jít zaběhat, jestli máte pejska, tak na procházku s ním. Nebo kouknout na nějaký hezký film.

Datum: 07.10.13 18:14

To je zvláštní, já byl taky mladý a slovo nuda jsem nikdy neznal a že bych se nudil, to už vůbec ne. A to jsme neměli tolik možností. Ale čtení, turistický oddíl, kopaná na plácku za domem, v zimě hokej na zamrzlém hřišti, nějak jsme si našli zábavu vždycky. A to nebyly mobily, počítače a facebook...

Datum: 07.10.13 18:20

Nuda? Co to je? a to mám před duchodem. Takže neporadím

Od: jm*
Datum: 07.10.13 19:57

Co třeba si najít nějakou brigádu zabavíte se a ještě si něco vyděláte. Nbo třeba pooct něco doma, třeba umýt nádobí,podlahu, vyluxot

Od: axus®
Datum: 07.10.13 21:10

Hrat petanque.

Datum: 07.10.13 21:31

Já nechápu jak se někdo může nudit, na chalupě nevím co dřív (včera jsem si zkusila jak se ryje v sedě-šlo to, poryla jsem asi metr a byla nadřená jak kůň, manžel nadával, že jsem magor a bude mě bolet celé tělo), pak jsem se zelených slupek vylupovala 2 kýble ořechů (ostatní naštěstí spadly bez slupky), dostala jsem čtečku a v ní Padesát odstínů šedi, těšila se, že něco přečtu a místo toho do 21h hrála s vnučkou Člověče nezlobse a pexeso. Dnes ráno mě opět přišla vnučka vzbudit v 7.30 a nesla zase to Člověče, až do oběda to vydržela, odpoledne mě muž zavezl na zahradu kde jsem se měla kochat jak je krásně a jak krásně zahradu s mladýma uklidili, naivně jsem myslela, že se budu půl hodiny "nudit" a místo toho dcera vyryla petržel a se slovy mamko to zvládneš dostala úkol odkrajovat natě. Jsem ráda, že jsem v Brně a od 20h se "nudím" u počítače.

Od: blblbl
Datum: 07.10.13 21:51

no chápu já zahradu milovala ale jak náš ex prezident udělal amnesii tak od té doby se stalo to že nám někdo zapálil zahradu.

Datum: 07.10.13 21:50

Proč jste si vybral takovou přezdívku? Blblbl... Asi to bude souviset s tou nudou. Tak abyste se nenudil, přemýšlejte nad mojí otázkou. To Vám podle mne zabere dost času a přestanete se nudit.

Datum: 07.10.13 21:53

:D ta přezdívka no nic jiného mě nenapadlo

Datum: 07.10.13 22:21

A právě v tom to vězí! Že Vás napadlo právě to "blblbl". To něco evokuje. Tedy pro mne určitě ano. Zkuste se nad tím zamyslet. A pardon, pochopila jsem, že jste dívka...

Datum: 07.10.13 21:54

Na chatu to mmám daleko tak tam jedu jen o prázdninách a tam je toho hodně na práci tam slovo nuda neslyším ale tady :/

Datum: 09.10.13 09:48

Tak když nemáte barák a chlupu daleko tak se vzdělávejte. Když jsem ještě bydlela v paneláku tak jsem si udělala rybářské zkoušky, pak myslivecké, pak zbroják. Teď barák máme, ale zimní večery jsou dlouhé a nic moc se dělat nedá tak jsem se rozhodla udělat si "houbařské zkoušky". A budu chodit na houby i v únoru. Záleží na tom co Vás zajímá. Mě příroda a zvířata. A jít pak do lesa s takovými znalostmi je paráda. Teď jsme byli na houbách a já místo hub študovala jelení hovínka

Od: honzicekpacholi
Datum: 10.10.13 18:14

co třeba postavit TeslaCoil od velkého muže fyziky který předběhl dobu? Lidi ji staví i v malých měřítcích a hrají si.

Od: andrea1*
Datum: 11.10.13 18:45

On je rozdíl bydlet v rod. domku nebo v paneláku. Tam ta nuda asi hrozí víc. Takže pár nápadů proti nudě: zajímavý časopis, luštění křížovek, zalistovat v časopisech s návody na pletení nebo na netu a v případě objevení nějakého svetříku zakoupit vlnu a uplést si jej (což já činím s oblibou - viz klobouk a vestička na fotce u mého loga, nyní jsem si v tyrkysové barvě udělala i prsten z perliček), hledat nějakého koníčka třeba v ručních pracech (dekupáž, malování na sklo atd.), otevřít si webové stránky "kudy z nudy" a zapátrat tam, jít ven na procházku, udělat si podzimní aranžmá a vyzdobit si jím třeba obývák, probrat šatník a vyházet co se už nehodí, pořídit si africké šneky (nenáročný chov) a tvořit jim v teráriu hezké bydlení, zde může být různá inspirace z větví, kamení mechu, rostlin ulit a dají se dobře převážet v létě na tu chatu, přestavět nábytek, projít byt co by bylo vhodné už vyměnit a zakoupit nové. Kdybych ještě chvíli přemýšlela, tak bych snad ještě na něco přišla.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.