Nuda

Od: Datum: 10.09.13 11:28 odpovědí: 7 změna: 10.09.13 18:44

Prosím poradte mi je mi 12 lt a strašně se nudím televize mě nebaví a počítač už mě taky nudí prosííím poradtě *plac* *zed*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 10.09.13 11:29

A proč nejsi ve škole?

Datum: 10.09.13 11:57
Ukliď si ten nepořádek ve skříni a na psacím stole, umyj a ukliď nádobí, vynes smetí a napiš konečně pár řádek kamošce na FB
Datum: 10.09.13 12:05

pomáhej mamince s domácností, čti si , maluj,nauč se vyšívat a plést , háčkovat... až to budeš umět napiš

Datum: 10.09.13 12:32

jdi na bazén a uč se plavat. Jak jsem si nedávno už asi podvacáté všiml, skutečně plavat umí málokdo. Nejen školní děcka, ale i lidi, o kterých by se dalo říct, že už jsou dospělí. Udělají deset temp a pak chodí po dně.

Od: jh11
Datum: 10.09.13 13:55

Přihlaš se do knihovny

zjistíš kolik knížek jsi nečetla

Datum: 10.09.13 17:23

Pusť si rádio a vem si k tomu pěknou knihu.

Datum: 10.09.13 18:44

Zkus třeba cvičit, kroužek tance, keramiky... Pokud se nudíš nemocná v posteli tak jak tu zaznělo, zvol knihu. Já to nechápu, zrovna bych potřebovala škrábat kýbl mrkve, jedna nudící by se mi hodila.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.