TRESTNÍ OZNÁMENÍ na ČKP!

Od: Datum: 06.09.13 08:35 odpovědí: 12 změna: 07.09.13 10:05

Vím, že tento příspěvek není přímo otázka ale vzhledem k četnosti příspěvků na toto téma a neutuchající chamtivost ze strany čkp, její manýry, obviňování, zastrašování a pod. si jistě zaslouží NAŠI/VAŠI = pozornost.Určitě budu také čekat na Vaše reakce. Bylo by nanejvíc potřebné pokusit se tento odkaz na připravované trestní oznámení rozeslat, co možná největšímu počtu osob popřípadě i na jiná diskusní fóra týkající se tohoto PODVODU a šikany na obyvatelích tohoto státu. V odkazu jsou popsány důvody pro podání TO a také apel pro Vás všechny nenechat tuto věc jen tak. Zde je odkaz, který se bude dále upřesňovat. http://www.antickp.cz/2/1884/…i-oznameni-na-ckp-pripojte-se

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nu*
Datum: 06.09.13 10:04

jsou to jen obecné fráze, pojišovací lobby prosadila v parlamentu zákon, který je dle mého názoru problematický v tom, že soumkromněprávní subjekt vyzve svobodného občana bez jakýchkoliv důkazů k tomu, aby do 30 dnů prokázal že nic nedluží.

V trestním právu existuje presumpce neviny, ale jak je vidět v obchodním právu je to jinak.

Možná by to stálo za ústavní stížnost.Bhužel k podání úsatvní stížnosti existují jistá pravidla a nemože jí podat kdokoliv.

Pokud jde o trestrní oznámení, je nutné podat oznámení v konkrétním případu a toto podložit důkazy. PČR je v rozjladu a důkazy za občana neopatří.Postupat je nutné takto:

1.) je nutné si prostudovat výzvu ČKP, jsou tam celkem 3 body...bylo zjištěno že...bylo zjištěno že...v zákoně 168 se píše jak získává data z registru vozidel ČKP. Získává je od MDCR. Bohužel ČKP si tato data nevyžádá ( MOC PRÁCE) a obešle člověka jen proto že kdysi uzavřel jakousi smlouvu. Proto je nutné jako důkaz získat stanovisko MDCR, že MDCR ve vztahu k dotyčné osobě žádná data NEVYDALO.

2.) když si vzpomenete tak pan Hradec ředitel ČKP opakovaně v TV vystoupení házel vinu na MDCR a na nový registr vozidel který je skutečně chybový. Smutné je že lidé z reportáží nedotáhli celou věc do konce, kdyby tym někdo vystoupi s tím že pan Hradec lže a ukázal na kameru povrzení MDCR že žádná data ve vztahu k dané osobě pro ČKP nevydalo protože si je ČKP nevyžádala, byl by hlupákem pan Hradec.

3.) Bohužel češi nic neřeší raději zaplatí. Já to za vás řešit nebudu. Mimochodem 40 procent čechů je úplně blbých a vůbec nechápe která bije.Policie anbio státní zástupce nebude za někoho cřešit opbčanskoprávní vztahy a napsat trestní oznámení bez hlavy a paty a bez důkazů je k ničemu. Těm co zaplatili doporučuji nastudovat si co je to bezdůvodné obohacení. ale to píšu asi zbytečně, protože kdo zaplatil se k tomu vracet nebude. Je to moc práce a úsilí.

Datum: 06.09.13 10:21

Chamtivost není trestná...

Datum: 06.09.13 11:48

Nu = čekal jsem na Vaši reakci a moc si vážím Vašich neodiskutovatelných kvalit a fundovaných, rad, názorů a i za způsob jakým svůj postoj prezentujete určitě Vám patří VELKÉ DÍK. Umím se ve Vašich příspěvcích dostatečně dobře orientovat ( ikdyž musím přiznat, že jsem ten Vᚠstyl musel nejdříve pochopit) , stejný pocit ( ohledně fundovaných rad a znamenitého přehledu ) mám též u člověka pod nickem erikch = každý z Vás trošku z jiného soudku. Situace ohledně ČKP , která dospěla do fáze určité hranice už vyžaduje řešení a opět bude záležet na tom jakým způsobem se nejen postižení křivdou zapojí do tohoto obraného ÚTOKU! Nebo budeme do konce života čelit této zrůdnosti? Jen pro dokreslení absurdity řádění a vymáhání příspěvku do GF čkp = JE např. - když soud odsoudí za provozované vozidlo člověka k zaplacení příspěvku do GF se všemi náklady s tím spojené, který má doklad o ekologické likvidaci dávno před dobou realizované výzvy od čkp a = JEN - NEDOŠLO K FORMÁLNÍMU VYŘAZENÍ Z REGISTRU VOZIDEL! Takový soudce by měl být zbaven SVÉPRÁVNOSTI! A co víc = na podané stížnosti k Ústavnímu soudu ÚS reaguje způsobem mj., že při bagatelních částkách se nemůže jednat o zásah do práv a svobod a tyto stížnosti zamítá! Osobně vnímám prozatímní Ústavní stížnosti, jako MAXIMÁLNĚ NEPŘIPRAVENÉ! Budu rád za všechny neprávem obviněné za každou pomoc typu rady či názoru od kohokoliv, kdo má ve věci dostatečný přehled .

V tomto okamžiku bych chtěl Vás všechny požádat o rozeslání odkazu ( z úvodu ) všem známým jakýmkoliv způsobem SMS, emailem apod. klidně i neznámým aby měli možnost se k věci vyjádřit a případně i přidat . Je to především NÁŠ společný zájem a boj. Mohl bych zde popsat nespočet KŘIVD na obviněných z porušování zákona ( každý den!) , kteří třeba jen odjeli na dovolenou a nemohli reagovat na výzvu anebo nevěděli jak ragovat! Vymáhání tímto způsobem se dá označit za FAŠISMUS!

Od: nu*
Datum: 06.09.13 12:01

soud prvního stupně je jen soudem prvního stupně, existuje odvolání, dovolání a ústavní stížnost

Datum: 06.09.13 12:23

Krásné slohové cvičení, gratuluji. A teď k obsahu - pokud se někdo chová nezákonně, tak je na něj potřeba podat žalobu. Je potřeba jasně a přesně zdokumentovat, KDO, KDY a JAK provádí nezákonně.

A do něčeho takového rozhodně nezapadá rozčilovat se nad tím, že se někdo chová chamtivě a má hrozné manýry. Takové chování je zavrženihodné, ale rozhodně není trestné.

.

PS: není to tak dlouho, co jsem auto prodával. Postupoval jsem podle zákona, všechny papíry vyřešl jak měl a kupodivu mi žádná výhružka od ČKP nedorazila.

Od: axusŽ
Datum: 06.09.13 12:29

...Vymáhání tímto způsobem se dá označit za FAŠISMUS...

A rozesilani informaci zpusobem, o ktery nas tady vsechny zadas zase za SPAM. *nevi*

doplněno 06.09.13 13:57:

Kdokoli. Znas porekadlo "Nehas, co Te nepali!"?

Podle toho se bude ridit naprosta vetsina lidi, ktere timto zaspamujes. Kazdy ma svoje starosti a do boje se pusti pouze ten, koho se to osobne tyka. A to ne jeste zdaleka kazdy.

Navic zpusob prezentace, ktery pouzivas jeste mnohe odradi.

K cemu je to rozesilat tuhle informaci vsem znamym a neznamym? Co si od toho slibujes?

Datum: 06.09.13 13:24

axus = tak to jsem nějak nepochopil ale nemusíme se o tom jak na tuto věc pohlížet PŘÍT. Každý by měl zvážit svou pasivní či aktivní účast a sám se rozhodnout, jakým způsobem tuto věc prezentovat mezi svými známými a případně jak těmito informacemi obdařit i ty ostatní ( v mém podání neznámé ). Nedokážu si představit možnosti každého z vás, jak anebo co může každý jednotlivec pro tuto věc udělat = proto mé doporučení oslovení co možná největšího počtu osob. Na závěr ještě zmíním, že obviněných od soukromé pojišovny a tedy osob, kteří každodenně jezdí či jezdilo po komunikacích se blíží číslu 2 000 000 osob! Ano ano dvou milionů lidí!

Datum: 06.09.13 13:38

Dva miliony? Zajímavé, že ještě loni šlo podle ČKP o cca 600 tisíc aut, u kterých není pojistka uhrazená ;)

http://www.ceskatelevize.cz/c…neho-ruceni-se-muze-prodrazit

Datum: 06.09.13 14:23

Noó? = a copak z toho vylpývá? Já to prozradím PODVOD! = JEJICH OBVIŃOVÁNÍ NEMÁ HRANICE! oni se domnívají někde vygenerují jakékoliv jméno a pošlou výzvu. Při změně vlastníka, když dojde k nějakým nepřesnostem obešou raději obadva anebo obešlou klidně i někoho kdo nikdy neměl ŽÁDNÉ VOZIDLO a pod. takhle bych mohl pokračovat.

doplněno 07.09.13 08:43:

OPRAVA TEXTU z předešlého příspěvku kde uvádím nesprávně počet obviněných osob = kladu důraz na počet výzev a poněkud nešastně jsem dal do souvislosti tento počet s obviněnými. SPRÁVNĚ TEDY JE = ŽE SE JEDNÁ O MNOŽSTVÍ výzev od čkp blížící se číslu 2 000 000 odeslaných občanům. Z celkového počtu odeslaných výzev se počet osob nedá určit vzhledem k tomu, že jeden člověk může dostat i více výzev což je mimochodem jedna z hlavních metodických, předem připravených kroků = rozdrobit domnělou pohledávku na více stupňů k vymáhání!

Datum: 06.09.13 14:26

Hmm, pořád nevím kde jsi vzal číslo 2 000 000 obviněných...

Od: exlui
Datum: 06.09.13 15:40

Jsem tam poslal příspěvek. Kdo má zájem, a si ho přečte tam, jako reakci na Anikreje.

Od: bussŽ
Datum: 07.09.13 10:05

Asi tak, na jedné straně bordel, chyby v evidencích, nedotažené zákony, pak vina lidí při registracích, tedy lépe nepostupování jak se má. Ostatně postačí si číst co nedělají a pak zde žádají radu.
Mně nic od ČKP nikdy nedošlo a nemám důvod někomu něco posílat, otravovat, spamu chodí denně dost.
Skuteční! poškození a se brání. Mohou navrhnout i lepší zákony, nebo změit chování lidí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.