Pijí pivo už ve dvanácti!

Od: Datum: 10.06.13 13:58 odpovědí: 13 změna: 15.07.13 18:04

Dobrý den co si o tom myslíte? Máme ve třídě takové 3 kluky kteří propadají už teď z nějakého předmětu a to jsou teprve v 6.třídě. Ti kluci pijí alkoholické pivo každý den. Jeden z tich kluků má staršího bratra který jim to pivo kupuje a potom jim ho dává. A opravdu to pivo pijí každý den. I více než jedno. A něhledě na to že taky kouří! No já nevím ale mě to nepříjde normální. Takhle brzo to pivo pít a kouřit.. Co si o tom myslíte vy? Nevíte jak to řešit? Měla bych to někomu říct?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.06.13 14:01
avatar

Jsou prostě blbí, co víc na to říct. Připadají si strašně dospěle a in... a přitom jsou ubozí. Ten staršá brácha je pěkný kretén, pokud jim pivo kupuje.

Pokud to dělají mimo školu, tak to neřeš, s tím nic neuděláš. Prostě si jich nevšímej a doufám, že s takovými hlupáky nejsi v partě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: axus®
Datum: 10.06.13 14:24
avatar

A co na tom chces resit?

On to s nima zivot vyresi sam.

ps. Jsou daleko horsi veci, ktere se ve 12 letech daji delat, nez pit pivo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirbar*
Datum: 10.06.13 15:05

Nojo, ale pak "otravujou" a ptaj se tady, jak sestrojit trojúhelník, když zná jeho 3 strany.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: axus®
Datum: 10.06.13 15:09
avatar

Hlavne kdyz neznaji 4 strany. On se po pivu clovek snadno prepocte.*pivo*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirbar*
Datum: 10.06.13 15:03

Tak toho bráchu práskni. Oni mu to tak omastěj, že nebude mít na pivo ani pro sebe.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: andrea1*
Datum: 10.06.13 16:53

Všechno má své meze. Je dobře, že se na to ptáš a nejsi lhostejná. Z těch kluká rostou alkoholici a pravděpodobně budou mít zpackaný život. Asi by třídní učitelka měla informovat jejich rodiče. Ale tady si nejsem jistá, že ti by o tom nevěděli? V laždém případě by se to takto nemělo nechat. Také by asi zasáhla policie v případě staršího bráchy, který kupuje pivo nezletilým. Takže se napřed poraď doma. Není to ani dobrý příklad pro ostatní děti. Musí to být pohled vidět opilé 12leté děti.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.06.13 19:45

Udavačství je v ČR populárním sportem, ale nezřídka se stává, že práskač dostane pořádně napráskáno. Já bych řekl, že jsou v tom všechny strany dobrovolně a nikdo nikomu neubližuje. Tak bych nic neriskoval, hleděl si svého a šel o dům dál. Kluci si ničí jen své vlastní životy a v tom jim nikdo bránit nemůže.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: andrea1*
Datum: 10.06.13 22:19

Amadeusi nesouhlasím s vámi. Kde je hranice mezi udavačstvím a lidskou lhostejností? Co kdyby šlo o vašeho syna? Z vašeho výroku vyplývá, že by jste to vyřešil způsobem "co je komu do toho, přece si ničí svůj vlastní život". Tady nejde o dospělého člověka, ale o dítě. Jedná se vlastně o dobro těch dětí. A je to i součást jejich výchovy. Správný otec by měl za tuto informaci o synovi být vděčný a tvrdě vůči synovi zakročit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 10.06.13 22:24
avatar

Andreo, dobrý otec by o chováni svého potomka měl vědět i bez informací od jiných, pokud mu tedy na synovi záleží...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 10.06.13 17:50
avatar

"terine", určitě z těch dětí pivo páchne na sto honů, pokud pijí denně jedno nebo více piv. není to dospělý organismus a je to poznat. Jistě si toho všimli i ve škole učitelé, pokud ne můžeš učiteli dát otázku, jestli mají podezření, na kluky, že pijí pivo, že ty to cítíš, jak to smrdí. Doufám, že to učiteli napoví si jich více všímat, popřípadě pak konat. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.06.13 19:47

A vy myslíte, že z nich bude cítit pivo, pokud vypijí jeden-dva půllitry po škole? To docela pochybuji... myslím, že i dvanáctileté tělo zvládne takto malé množství včas odfiltrovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: daniell*
Datum: 10.06.13 19:53

O Kouření nemluvím to kazí zdravý šíleně ale alkohol i dospělemu ubírá mozkové buňky které zcela mimochodem se jako jedna z mála věci v těle neobnovuje a v dětství to má několikanásobně větší efekt takže to budou tak trošku dementi. Není to zdravé a není to ani in ani cool.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kubasim*
Datum: 15.07.13 18:04

Já se ničemu nedivím, taky jsem chodil do 6 třídy a spolužáci normálně kouřily,nosili si do školy marihuanu a podobně..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.