Televizní kulisy a rekvizity

Od: Datum: 16.08.13 15:19 odpovědí: 2 změna: 17.08.13 12:01

zdravím :)

neví někdo, co se děje s kulisami a rekvizitami, které přestane televize používat? jestli se zničí nebo se dají někam do centrálního skladu?

dejme tomu, že bych třeba chtěl odkoupit kolotoč z nováckého kolotoče, nebo kulisy z prvních televizních novin. je tu někdo takový znalý? :) díky za odpověď :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.08.13 20:35
avatar

Tak čistě logicky. Kdo by to věděl lépe, než ony televize?*zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.08.13 12:01
avatar

V televizi jsem pracovala, tak vím, že buď to jde do skladu, nebo se vyhazuje.Ke každému nahrávacímu studiu náleží dílna, kde je zaměstaná parta lidí, kteří se o dané studio starají, připravují na natáčení, vyrábí a staví, vždy podle typu pořadu a jak vybraný architekt řekne.Po natáčení se buď věci uskladní, nebo rozeberou a něco použije na stavbu a výrobu jiných kulis.Hodně se ale i vyhazuje, na dvoře ČT je velký kontejner, který to "sešrotuje" a pravidelně se vyváží. Odkoupit něco, je složité papírování a jen tak si vyhozené věci na rampě, připravené u kontejneru ke sešrotování vzít nelze, neprošlo by ochrankou přes vrátnice, kterými každý musí projít.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.