Proč se ženy zanedbávají?

Od: Datum: 06.08.13 17:56 odpovědí: 60 změna: 29.08.13 21:46

Mám jednu důležitou otázku. Jsem mladý, za chvíli 26 letý chlap. Mám sportovní postavu, začal jsem dost cvičit a plavat, ale to jen jako zmínka. Když se du někam bavit, nebo koukám na seznamky tak potkávám šíleně upravené mladé holky až k zblití, copak nemají soudnost? A pak je druhá ještě horší věc která se rozmáhá vícce a více a to jsou baculky...je to šílené.

Nejhorší ale je, když vidím ženskou, co vypadala fakt dobře, najde si chlapa a začne tloustnout...chlap pořád proutek a ona kyne... copak se už všechny ženy zbláznily? Co se s vámi stalo k čertu! Nechápu to, jako by určitou část generace postihla úplná laxnost, sežerte mě mouchy...

Proč nechcete, aby jste se líbily svým mužům, proč o sebe přestanete dbát!? Když jsem se ptal jednou jedné, tak mi řekla že přeci ji mám mít rád takovou jaká je, a že ji to vyhovuje... *bum**zed**zed**bum*tak hloupou odpověď jsem neslyšel... chodím i nějakou dobu na seznamky a spíše začínám žasnout, já mladá baculka hledám někoho kdo mě bude mít rád, a bude mě brát takovou jaká jsem... co to je do háje! To jste se zbláznily...

Tolik pěkných ženských se motá po tom našem krásném kraji a všechny kynou... proč!? Pamatujte milé dámy, že budete jednou maminky a že budete přibírat kila v mateřství...a jednou vám váha bude vadit a dělat zle na srdce... škoda vás, ale tím že se budete snažit přimět ostatní k tomu aby vás litovali a brali jako baculky které rozhodně se nemíní měnit FAKT NIKOHO NENAJDOU...

dík za reakce...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.08.13 18:04
avatar

Hochu... ty bys fakt potřeboval zklidnit ego. Holky tu nejsou, aby se líbily chlapům. Jsou to samostatně myslící bytosti, které (představ si to) nemyslí 24/7 na to, jak oslnit chlapa. Vlastně jo, pár takových je. Říká se jim slepice nebo dyliny. Nechápu, proč by nějakou holku mělo zajímat, že ti vadí, že přibrala. Tak si najdi nějakou hubenou dylinu a hlídej jí jídelníček a životosprávu. Jakmile ale přibere, tak pryč s ní, že? Bože... povrchní kluci, to je fakt paráda.

Ohodnoceno: 7x
 
Datum: 06.08.13 18:07
avatar

Svoji odpověď nemyslím ve zlém.

Opravdu jste mladý. Máte hlediska mladých lidí, pro které je maximálně důležitý vzhled. Jasně, ženy (i muži!) by neměli rezignovat na svůj vzhled v okamžiku, kdy mají trvalého partnera. Ale něco jako genetika Vás prostě dohoní. Pokud chcete štíhlou ženu, podívejte se na její matku, je-li to pro Vás důležité. Moje maminka má 100 kg, mně se podařilo udržet se většinu života kolem 60 kg, ale je to tak tvrdý boj, že to si muž asi nedovede ani představit. Ale vzhledem k mému věku (54) mohu snad dostatečně kvalifikovaně tvrdit, že vzhled je pomíjivý, poničit ho může nejen nedbalost a pohodlnost, ale i úraz nebo nemoc, a co potom? Skutečně důležité věci jsou očím neviditelné (někteří možná poznají autora této věty). Co si počnete s krásnou panenkou, která proto, aby neztratila krásu, neumeje ani hrnek od kafe, nebude ochotná porodit dítě, nepůjde na procházku do lesa, protože by se rozcuchala a zpotila... o čem si s ní chcete celý život povídat?

doplněno 06.08.13 18:10:

Spoustu let svého (SVÉHO) života jsem ztratila snahou líbit se svému muži. Pak jsem naštěstí přišla na to, že se musím líbit především sama sobě a od té doby jsem mnohem šťastnější. A můj muž paradoxně taky - pro každého je totiž důležité žít se šťastným člověkem.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 06.08.13 18:16
avatar

Nikdy jsem se moc nelíčila a nesnáším nalakované nebo umělé nehty, ano i já po dítěti přibrala 15kg a trvalo to dlouho než zase zhubla. Mám několik kamarádek co jsou baculky a svá kila mají rády, chlapa mají. Vy si zakládáte na své postavě, no tak si snad najdete nějakou vychrtlinu po plastice všeho co šlo upravit a budete s ní šťastný, přeji vám to ale být vámi tak se kouknu pořádně do zrcadla zda na nějakou super krásku vůbec máte, je vám 26 let a musíte hledat holku na seznamkách přece za takovým krasavcem se každá baba otočí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.08.13 18:21
avatar

na to , ze ti je 26 zas se divim , ze jeste nevis to , ze vzhled je uplne mimo , na co mi bude krasavica co umi krasne sex , ale nenavari? Nepostara se o decka , bude vysedavat doma ... hlavne ze bude krasna ... 95% fakt krasnych holek s dobrou postavou maji ego uplne nekde jinde , jsou to proste panicky , ja jsem nekdo ... a proste si nerozumi s normalnima klukama a neboj jak zacne clovek fotrovatet a starnout tak jdou kila i chlopovi pekne nahoru ... a 95% slecen po porodu bude mit kila nahore a vytahane bricho se striema , je to proste tak ... jak se rika ch*j se vzhledem , hlavne at si rozumime , jsme spolu stastni a at se milujem

doplněno 06.08.13 18:22:

jinak pokud jsi kundak , inteligentni tak se divim , ze chodis na seznamky , ze nemas nekoho z bazenu , z fitka ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.08.13 18:46

Taková nevysedává doma, ale utrácí za hadříky, kosmetiku, solárko, kávičku s kamarádkami apod.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: olaf71*
Datum: 06.08.13 18:50

a s kamarády i něco ostřejšího *placni*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.08.13 18:27
avatar

Na to, že ti je 26, tak je tvůj dotaz poněkud hloupý. Ona fakt postava není zas tak důležitá, pokud se ti líbí vychrtliny, tak si nějakou najdi. Pro většinu chlapů jsou důležitější věci, které se jim na ženě líbí než jejich nějaké to kilo navíc.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: olaf71*
Datum: 06.08.13 18:30

tak Ty budeš asi velkej boreček.

už vidím, jak se zde objeví otázka. co je to dneska za chlapi. buď jsou to nagelovaní machři, co si honí všechno v posilce a doma mu leží jak chcíplej pes, k tomu levej jak turecká šavle a z hlavy se mu sypou piliny. nebo neudržovanej týpek s pivním břichem, po práci se válícím u telky a občas mu houpne, když je nalitej tak nějak v normálu *smich*

doplněno 06.08.13 18:48:

chlapy

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.08.13 18:46

Machříku měl by ses zklidnit - a nebo si jdi na pivko . Ty jsi holt ideál všech žen *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.08.13 18:52
avatar

Záleží na prioritách každého, ať je to muž či žena. Pokud si člověk sobecky postaví na první místo sebe, péči o sebe a svůj vzhled, čas věnuje především jen úsilí, aby se druhému líbil, aby byl spokojen především sám se sebou, pak by mu na nic jiného nezbyl ani čas, ani finance. Kdybyste takovou ženu měl, která by pečovala především sama o sebe a Vy jste jí péči o sebe ještě financoval, líbilo by se Vám to? Důležité je, co ze sebe člověk vyzařuje. To, že je někdo při těle ještě neznamená, že se nemůže líbit opačnému pohlaví, že nemůže zaujmout a udělat ho šťastným a spokojeným. Pokud budete na ženách hledat jen chyby a odsuzovat je za to, že chtějí být milovány takové jaké jsou a nechtějí být tlačeny do toho, aby je někdo předělával atd., zasloužíte si přesně takovou. Aby razila stejný názor a opravdu opečovávala především sama sebe... Jen můj názor, Vám přeji, abyste na takovou brzy narazil. Možná svůj názor přehodnotíte...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: andrea1*
Datum: 06.08.13 18:53

Je pravda, že by jsme měli všichni o sebe dbát. Cítíme se lépe a sebevědoměji, když víme, že nám to sluší. Není časopis, který když se otevře, neobsahuje návody na hubnutí. Je to nyní takový trend. Bohužel, najdou se i takoví, kteří tomuto trendu podlehnou a snaží se být hubení za každou cenu a to dokonce tak, že neví kde je hranice a skončí jako anorektici. Myslím, že žena, která má rodinu, nemusí chodit do fitka. Péče o rodinu ji fitko plně vynahradí.

Na druhou stranu zase vdané ženy, které o sebe nedbají, nejsou v manželství asi moc šťastné. Když se podívám na ženu, která vypadá jako popelka tak už tuším, že ji manžel doma nepomůže, všechno leží na ní. Jsou ale i ženy líné o sebe dbát. Je to také o životním názoru a inteligenci. Partner se musí tak nějak líbit a ne působit zanedbaně ne-li odpudivě. Také je to otázka genů.

Je pravda, že je lepší žena, která je trochu při těle, je pohodová a v klidu, než žena, která je pořád hladová protože drží diety a je nervózní. Denně se váží jestli nepřibrala, přeměřuje si tělo metrem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.08.13 21:46

1. Že je nyní trend být hubený/á? :-D Já myslím, že je normální mít NORMÁLNÍ váhu.

2. Anorexie tu je, ale týká se pouze malé skupiny obyvatelstva. Obezita se týká téměř 60% české populace.

3. Vnutula jste si do mysli prototyp ženy - tlustá = hodná, myslící na rodinu, přátelská atd.. - hubená = zlá, sobecká, nervozní..

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: ria®
Datum: 06.08.13 19:09
avatar

Strašně škatulkujete - znám spoustu krásných pohodových holek, co chodějí s nalakovanými nehty, a nedělá jim problém odjet na dva týdny pod stan, a práce se neštití - naopak... Člověk by o sebe měl pečovat.. jíst t zdravěji, občas nějaký pohyb - to přece není nic špatného.. Představte si, jak se pak z holky, která byla dřív pěkná, aktivní stává soudek, protože jen sedí před televizí a jí blivajzy.. žádný koníček nic.. tak si myslím, že to tazatel myslel... Takovou by nechtěl nikdo..

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ria®
Datum: 06.08.13 19:20
avatar

Nikdo nemluví, že ze sebe ženská svou péčí musí udělat přerostlou bárbí.. ale trochu o sebe dbát není zase takový problém.. a já si upřímně také myslím, že tomu české ženy moc nedají.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pt®
Datum: 06.08.13 19:16
avatar

Možná některé ano, buď prožívají nějakou bolest, či smutek, kdy je člověku všechno jedno, nebo třeba nemají tolik financí. Úpřímně, je mi milá žena, dívka, babička, která je čistá, čistě oblečená, a vůbec nemusí být navoněná, či zmalovaná, prostě, když je přirozená. Podle mně je to lepší, než zmalovaná, botoxovaná s liposupcí, umělými ňadry a nalepenými nehty. Taková není pro manželství, ale jen na parádu a já být chlápkem, tak před takovou utíkám, ale je to každého věc. Víš, já před lety doopatrovala svého otce po mrtvici a strašně jsem zhubla, kdybych nebyla před tím pěkná ženská, tak bych už asi ležela na prkně. Ono nikdy neví člověk, co ho v životě potká a pak jdou kila dolů úprkem a neví, kdy se zastavit. Prostě ještě nemáš životní zkušenosti, jen "blbou" výchovu, pardon. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Od: phantomramonu
Datum: 06.08.13 19:17

Asi jsem se špatně vyjádřil. Jde mi o to a to jsem i zmiňoval že jsou dva extrémy, Ženské co se zmalujou jak omalovánky a potom baculky. A co se týče úpravy, jako ženská i chlap by měli o sebe dbát, nemyslím tím kosmetický salónek, fitko, posilka. Ale aby prostě byli elegáni. Koukněme se na první republika a Teodora Pišťka a jeho filmovou parťačku...oba silní ale elegantní, nejen ve filmu, a proč? Protože o sebe dbali. O to mi jde. Dále, silikony a kosmetické úpravy nesnáším typu plastika prsou, zadku, odsávání tuku, dále lepení metrových nehtů.

Zkrátka, podívejme se na fotky žen z třicátých let, čtyřicátých až po devadesátku... Když se podíváte, zjistíte jakou elegancí a šarmem oplývají. O to mi šlo. A ještě jedna věc, když mi ženská řekne že je spokojená jako baculka která má o dvacet či více kilo navíc a pak si vezme bikiny, to jako vážně neéééé. To se nezlobte, tato osoba nemá soudnost.

Takže otázu pokládám jinak, proč se ženy vzdávají šarmu, elegance...?

Od: wamp®
Datum: 06.08.13 20:12
avatar

Protože nejsou absolutně disciplinované,a tak,jak se stravují rodiče,stravují se i ony*bum*Jídlo je pro ně zkrátka droga/trend dnešní doby/,fastfoody,kebaby,mekáče-hromady tuku,bílé mouky,cukru v nápojích-pohyb-jedna veliká nula,smutné:(I přesto je i já sama obdivuji,klidně si na sebe vezmou elastická trika ze kterých jim doslova tečou špeky,mini sukně-nohy jako válce...Ale,co je zajímavé,sebevědomí jim v žádném případě nechybí,spíše naopak*sok*

Ohodnoceno: 4x
 
Od: uska®
Datum: 06.08.13 20:30

Svatá pravda. Dnes jsme byli ve Wellness centru (chodíme každý týden) a bylo mi na zblití. Já výška 165, 68 kg bych si nevzala bikiny neboť patří mladičkým, šikovným slečnám. Ani bych se v nich necítila, ale přitom v kraťasech chodím ráda.

Mladé holky 13 -17 let - snad menší bikiny neuxistují a v tom ukazovaly své špeky, které přetékaly přes spodní díly plavek a pohled ze zadu byl hnus. Pod lopatkami druhá ňadra! Oni to nevidí, oni se nestydí? Když se dívčina v sauně svlékla do naha, tak já prchla. Takové sebevědomí se dědí nebo se dá naučit? Já fakt nevím. A to jsem ženská! Styděla jsem se za ně.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: bmbx®
Datum: 08.08.13 17:44

*ee*uska:

a kvůli tobě má být dívčina v sauně oblečená? :D

Každý nemůže být hubený a dnešní móda vyzáblin taky není nic moc

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jh11
Datum: 06.08.13 21:18

Jen povrchní lidé řeší vzhled ostatních lidí.

Kdyby všichni byli stejně krásní tak by to byla nuda a šeď.

Mnohem horší jsou povahové rysy lidí.

Ignoranti

Vychcánkové

Sobci

Nesvéprávní kývalové

Řitní alpinisti

Lháři a podvodníci

Nemyslící násilníci

Alkoholici a feťáci

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.08.13 11:40
avatar

Ráda chodím upravená, ale někdy to prostě ani nejde. Když mám jít tři kilometry do práce pěšky,(tohle už je sarkasmus) tak si nevezmu koktejlky a do ruky šampíčko. Chodím sportovně (pohodlně) oblečená, abych měla šanci přijít bez puchýřů . A ano, mohla bych si nosit sexy či elegantní oblečení v batůžku a než potkám prvního chlapa, tak se někde v uličce převlíct... mohla. Taky bych si ho mohla hned v té uličce i vyžehlit...(konec sarkastického okecávání) *zed*

Někdy to prostě nejde. Někdy ten čas prostě věnujeme na něco, co je pro nás v tu chvíli důležitější. Někdy ten čas věnujeme někomu jinému. A někdy si prostě říkáme, že chlapi to stejně neocení. Ty, co si to nemyslí, pak běhají po kosmeťácích-plastika prsou, zadku, odsávání tuku...

A baculka v bikinách? Je jen na ní, jestli se bude pařit v nějakém hábitu, nebo riskne infarkt nějakého "founi". Teď už je jiná doba, a maminky třeba i kojí na veřejnosti - dřív, v dobách elegance, to bylo nemyslitelné.

A k těm fotkám. Myslíš, že v minulosti nebyly ženy neupravené a baculaté? Byly. Jen prostě nebyly středem zájmu a nelezly před objektiv..

Nelze všechny házet do jednoho pytle. Buď a nebo! Ne, jsou tu i jiné. Neupravené hubené nebo upravené baculky a spoustu mezi...

A slibuju: když vyrazím do společnosti, nebo třeba jen s kamarádkou na kafe, pěkně se učešu, namaluju, navoním, navléknu si minisukni (pokud mi to někdo odsouhlasí), push-up podprsenku, lesklou halenečku a boty na 10ti centimetrovém podpatku ( protože ten je zrovna moderní) a budu doufat, že tím někoho neurazím. UFFF...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 07.08.13 18:59
avatar

"phantomramonu", pokud nehledáte extrém, určitě ženu svých snů časem najdete, máte svou specifickou představu. Ještě se zeptám, myslíte, že dnešní mladíci a muži jsou podobni "gentlemanům", jako byl třeba Oldřich Nový? Myslím, že ne. Kdyby byli, tak by je ženy chtěly pro sebe a jistě by se takovým chtěli líbit. Co říkáte? - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.08.13 20:37
avatar

Pokud je žena ve vztahu spokojená, začně přibírat. To nás učili ve výchově ke zdraví. Proč, to se neví, ale prostě to tak je. A je hodně žen, co po náročné práci nemají náladu na nějaké poskakování a běhání. Není to o nějakých mouchách, ale jsou prostě i tací, co je sport nebaví. Pak fakt nevím, proč se do toho nutit.

Jen mi prozraďte, kdo Vám kde řekl, že se ženská i s pár kily navíc nemůže chlapům líbit? Znám dost kamarádů, co nemají rádi špejle potažené kůží a mají rádi třeba větší zadek. A světe div se, takové páry litují jen omezenci a jedinci příliš zabraní sami do sebe.

Stejně jako Vy pohrdáte kynoucími holkami, tak se Vám lehce může stát, že budou jiné holky pohrdat Vašimi názory a náhledem na ty, kdo se liší.

doplněno 06.08.13 20:39:

Jinak, Vaše názory, ačkoli jste stejně starý jako já, mi přijdou dosti povrchní. To holka s pár kily je něco fuj, změní se jí po přibrání povaha a pak už bude k ničemu?

Nevím, nevím, ale svoji přítelkyni budete asi prohánět jako závodního chrta, aby neměla deko navíc. Život je ale o něčem jiném, než jak být stále in, oslňovat okolí a řešit každé kilo.

doplněno 06.08.13 20:46:

Samozřejmě, abych nebyla jen negativní:), by se o sebe žena starat měla, i když je zadaná. I doma se upravovat, žádné vytahané tepláky a mastné vlasy. Což se sice hezky řekne, ale někdy se tomu člověk prostě nevyhne. Skorotchyně mě učí, že se mám i doma pěkně oblékat a líčit, abych se příteli líbila. Já se ale raději obléknu pohodlně (to hezké oblečeníještě chápu), ale nelíčím se, protože si pak nemůžu celý den ani protřít oči.

Rozteklá slečna, co se před telkou cpe brambůrkama ve vytahaném triku a teplácích, však nemůže být moc sexy, to je fakt.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.08.13 20:55
avatar

ježkovy brejle. Nemít rádi lidi je sociální defekt. Opravdu považujete za hloupou odpoveď, když vám nějaká baculka řekne, že přeci ji máte mít rád takovou jaká je, a že ji to vyhovuje?

Jestli s takovou odpovědí máte problém, pak je na vaší straně a ne na její.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 06.08.13 23:19

Panebože do koho jsi to duši vložil? *haha**haha**haha*

No, ještě možná má šanci, že z toho vyroste a dostane rozum, i když má asi tak 10 let skluz:D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.08.13 01:29
avatar

Otázce rozumím, ale mám pocit, že lze pouze konstatovat, že to tak prostě je. Hlavní roli bude asi hrát lenost jak fyzická tak duševní. Přejídání se, nulový pohyb, flákání se. Jenomže to prostě vyřešit nelze, je to dané dobou. Osobně nejvíc nesnáším vyžrané kuřačky které jsou ještě často pokérované a zmalované jako barová ku*va s 5 cm nalepovacími nehty. K tomu na sobě mají tolik voňavek, že jsou cítit i přes dveře. Takové ženské jsou naprosto k ničemu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 07.08.13 12:19
avatar

Megacruiser:*palec**palec**palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martin1965*
Datum: 08.08.13 02:33

Pro megacruisera- tak k tomuto názoru se zcela přidávám.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.08.13 03:29
avatar

Ony se přece nezanedbávají. Jenom volí tu nejschůdnější cestu, aby odradily "sportovce" s krátkozrakými názory a výroky ...

doplněno 07.08.13 21:55:

CuldoBuldo, proč se jich nezastat?

Víte kolik radosti daly/i a dávají lidem Helena Růžičková, Hana Ulrychová, Montserat Caballe, ale i Eva Urbanová, Luciano Pavarotti, Jan Libíček, a mnoho dalších?

V postavě to opravdu není!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 07.08.13 23:25
avatar

Ivzez, možná bych rozlišil vztah k okolnímu světu (viz Vaše příklady) a vztah partnerský, kde záleží na vkusu každého jedince. Někdo je prostě na hubenější a menší, jiný vyhledává trošku kredecióznější protějšky, a je to dobře, protože díky různému vkusu různých človíčků je tu místo i "uplatnění" pro každého z nás, ať jsme takoví či makoví...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.08.13 17:37
avatar

Zase mne asi všichni "seřvou" - ale proč se zde téměř všichni zastávají "tlusťošek"? - co je platné, že mají dobré srdce a hezké šaty, - jsou tlusté!

doplněno 08.08.13 15:27:

Já jsem byla celý život tzv. "plnoštíhlá" - ca 60-62 kg na 164 cm. V mládí to ještě šlo (teď už bych asi normy štíhlosti nesplnila) - ale když jsem odešla do důchodu v 62 letech, tak jsem během 2 let přibrala ca 18 kg - a taky se mi změnila postava - začala jsem přibírat kolem pasu a na břiše.

No - a bylo to strašné! - a zase zabrala léčba šokem! - jela jsem na sraz spolužáků ze základky - a tam byli většinou všichni hubení - holky i kluci! Děsně jsem se styděla a ihned po návratu jsem začala méně jíst - hodně zeleniny, netučná jídla - a nevečeřet - a začít chodit.

Během ca roku se mi podařila nabraná kila shodit - a už se zase nestydím vyjít mezi lidi. Je to dobrej pocit - i když dívčí postavu už mít nebudu - škoda - a proto by si měly mladé holky své postavy vážit, dokud to jde. - no jenom můj názor a zkušenost. Marcela.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.08.13 18:22
avatar

Marcelo, nikdo Vás tady "neseřve" za Váš názor. Každý na něj má právo. K tomu co píšete - platí to i obráceně - proč by se všichni měli zastávat hubeňourek? Co je platné, že jsou hubené, když jsou třeba zlé, nesnesitelné, hloupé, arogantní a dobré srdce nemají? Jsou hubené, ale pro někoho to kladem být nemusí. Jak jsem psala výše, je to vše o prioritách a o tom, jak na druhé lidi kdo působí. Nezastávám se ani hubených, ani tlustých, ale já osobně lidi poznám dle charakteru a udělám si úsudek dle toho, jak vystupují, jak se chovají. Ne, dle toho, jestli jsou tlustí, hubení, zdraví, nemocní atd...Ono záleží také na tom, jak kdo umí svoji postavu nosit...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: olaf71*
Datum: 07.08.13 19:10

hubená tlusťoška také není k zahození *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janaa*
Datum: 07.08.13 20:24

Já Vám teda nevím, ale mám pocit, že to s tou nekonečně dobrou duší silných žen tak žhavé nebude. Moje zkušenost je, že většina silných žen je i pěkně zlá, a zákeřná a dohání si svoje mindráky na jiných. Např moje učitelka na základce, kvůli který jsem díky jejímu psychickýmu teroru skončila s tikama na neurologii, a stala se ze mě stydlivá troska. Sestra musela měnit střední, protože byla jediná štíhlá ve třídě tlusťošek, a mít denně poplivanou bundu jí docela štvalo, naše silná sousedka dělá takový záludnosti, že to snad ani není možný. Prostě jak tady píšete, že lepší mít baculku, než vyšperkovanou hubeňouru, tak věřte, že ta hubeňora bude mnohdy mnohem víc vpohodě, než ta tlustá.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.08.13 20:36
avatar

Myslím, že takhle doslova to tady nikdo nepíše ani nemyslí. Domnívám se, že obsahem většiny odpovědí není vychvalování oblejších žen, ale spíš konstatování, že štíhlá linie není v životě až tak důležitá jako spokojenost ženy samé se sebou. Zlé a hnusné megery se najdou i mezi misskami - viz děsné historky z přehlídek *bzum*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martin1965*
Datum: 08.08.13 02:27

Sám jsem dost tlustej (97 kg 175 v) ale je fakt, že za našich časů byla tlustá tak každá dvacátá dívka, dnes je to každá třetí, nevím, jestli to není nějaká epidemie. Je to jako v počasí, samý extrémy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: davidp*
Datum: 08.08.13 03:26

Je samozřejmě sympatické, když žena o sebe pečuje a chce se líbit, ale všeho s mírou. Až vyrostete, pochopíte, že člověk s věkem posouvá priority. S dětmi přicházejí starosti a staří, případně genetické předpoklady taky porazit nelze.

Většině žen samozřejmě vadí každé kilo navíc, ale není důvod se z toho hroutit. Pokud se nejedná o nějak závratné nebo nezdravé ztloustnutí, tak to rozumnému vztahu neublíží. A že se to Vám nelíbí? V tom případě budete muset měnit partnerku cca. každých 10 let, abyste měl celý život stále po ruce tu sexy kočku z fitka. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: babiva
Datum: 08.08.13 06:42

Dovolte abych přidala postřeh ze svého okolí.Mám kamarádku,37 let,dvě děti.Vždy byla zvyklá o sebe "dbát",sportovní typ.Po svatbě " neusnula na vavřínech" naopak, snažila se i po dětech být "fit",jezdila na kole,cvičila,udržovala se i po vizuální stránce.Vždy chtěla být pro svého manžela stále atraktivní a přitažlivá.Nechtěla aby se z ní stala, taková ta domácí buchta,která má sto kilo a tepláky, protože " přece už chlapa má,takže není potřeba o sebe dbát",tak jak to některé ženy mají zakódované.Bohužel to se za čas obrátilo proti ní.Manželovi zpočátku dělalo dobře ,když jeho okolí,hlavně kamarádi,mu chválili manželku, protože vypadala dobře.Později jí začal vyčítat a podezřívat ji, že se dělá krásná pro jiného.Začal neúnosně žárlit,a začal jí předhazovat,že ať dělá co dělá, pro jiného to nebude dost dobré...Bohužel časem manželství dospělo k rozvodu,protože se problém stupňoval až do domácího násilí...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: illju
Datum: 08.08.13 12:59

Hochu,ty máš možná svaly,ale jinak vymaštěnej machr.IQ tykve,měl bys čas místo ve fitku trávit mezi lidma ve skutečným světě. Ale jedna rada na závěr: Tyhle kecy ale budou zajímat jen tobě podobným..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jandullka
Datum: 08.08.13 13:03

takovou jiste hrave sezenes...jenze tem nestaci jen tvoje svaly,ale hlave pristup k tucnymu kontu.to ty jiste mas.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janaa*
Datum: 08.08.13 15:34

Tak si to shrňme..

Štíhlé ženy, co o sebe dbají jsou do sebe zahleděné, penězochtivé mrchy, co mají rády jen samy sebe, jsou líné, jejich jediný koníček je chodit pro botox, na plastiky a nakupovat, a jejich maželé je po čase opouštějí, poněvadž na ně začnou žárlit, což je ovšem jejich chyba, protože o sebe příliš dbají.

Tlusté ženy jsou dobré skromné duše, co by se pro ostatní rozkrájely, jejich manželé obdivují jejich krásnou dušičku, při třetí večeři projednávají, kde se ušpiní zítra, pokud se potkají s ženou výše uvedenou, nadávají, jaká je to povrchní mrcha, a ani - a to za žádných okolností, se nepodívají!

*smich* pěkný*slunce* den!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.08.13 17:30
avatar

Pro "phantommramonu"

- a taky moc nechápu, proč se zde všichni posmívají tazateli! - v těchto letech je přece normální cvičit a dbát na sebe! - můj partner cvičí celý život a nepřežírá se - a nikdo mu 70 let nehádá - kam já se na něj hrabu. Opravdu vůbec nechápu, proč mu zde nadávají do "namachrovaných" svalovců bez mozku. Přeju Ti hodně úspěchů. Marcela.

doplněno 09.08.13 15:36:

- a už vůbec nechápu, proč by se mladá, štíhlá mamina neuměla starat o děti, manžela a domácnost. Takových žen je naštěstí pořád ještě dost. O nafoukaných fiflenách zde přece vůbec nebyla řeč! - anebo jsem to zase špatně pochopila? Zdravím, Marcela.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 08.08.13 17:36
avatar

Marcelko, zřejmě mají s takovými nabouchanými svalovci zkušenost. Svalovci tenkrát a dnes, to může být možná rozdíl.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lili*
Datum: 09.08.13 13:38

V podstatě s tebou souhlasím. Taky zjištuji, že spousta mladých slečen třeba i kolem 20 let, tzn ve většině případech ještě nerodily, jsou hodně oplácané. Kdy ž jsem chodila na střední nebo na ZŠ, tak byla ve třída baculka 1 nejvíce 2. Je jasné čím to je, měly jsme holky daleko více pohybu. Neexistovaly PC u kterých naši mladí sedí ani fastfoody. Tak že slečny byly štíhlé a většinou přibraly až po dětech. Nyní na koupálku koukáte jak mladé kočky do 20 jsou oplácané, mají celulitidu, ale cpou se hambáčema. Ať mě nikdo netvrdí, že mají všechny zdravotní problémy..A tu nesoudnost v oblékaní vidím též, 18-, nacpaná to mrnavého topu a bokovek a špeky ji lezou na všechny strany + k tomu nezbytné tlusté černé linky na očich. Náhodou se zakladatelem souhlasím. OPno je jednoušší, že to nejde, než jezdit na kole, nebo bruslích, plavat, nebo doma cvičit, není to o penězích jenom se přinutit..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vivinas
Datum: 09.08.13 19:45

Usmívám se, stejně jako když někde sedíme a vedle sedí banda obtloustlej zpocenejch bezzubejch štamgastů a říkaj, že jejich "stará" je ošklivá, tlustá atd... Váš dotaz či výkřik mi přijde jako že to berete, že ženy jsou tu kvůli tomu, aby Vy jste se měl na co dívat... ony ale nežijí Váš život a nejsou to předměty, abyste je tak bral

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zpevanka
Datum: 24.08.13 18:27

Ahoj,jsem moc rada,ze jsi to napsal a mas skutecne pravdu,jenom kynou a kynou. Mam 2 deti, jsem vdana,ale neminim vypadat,jako ty tloustici kolem me,svou vahu si hlidam a chci se mooocinky libit stale.Tloustiku je stale vic a to se tyka i muzu,kteri se docista zblaznili a jen kynou a sedej u piva.Je to des.Zpevanka

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.08.13 19:01
avatar

No jo no:) Pro každého je děs něco jiného... pro mě jsou to třeba paničky, případně pubertální slípky nebo i zralé dámy, co honí dávno odjíždějící vlak, a co řeší jen sebe, svůj vzhled, svoji váhu a to, jak ohromit okolí.

Nepodlehnout módnímu diktátu, který nařizuje, že oplácaní jsou hnusní a tlustí a kdo chce být oblíbený a šťastný, musí být hubený, je fuška, jak jsem si poslední dobou všimla. Také si se svými kily navíc připadám jako šváb plazící se někde u nohou těch hubených a skvělých, co námi oplácanými pohrdají.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mirka1
Datum: 27.08.13 15:42

Máš úplně pravdu, v dnešní době přitloustlá dívka, nemluvě o tom tlustá, nemá vůbec šanci. Má, ale musí zapomenout na frajera, který by se líbil jí, ale vzít z toho co zbylo. Každá, která chce alespon získat slušného partnera by měla být alespon štíhlá a to za cenu odříkání. Vidím to kolem sebe v práci, všichni muži, kteří za něco stojí, mají štíhlé partnerky, nemusí být ani krásné, ale to aby byla štíhlá je nutnost. Kdyby měl ženu tlustošku, tak by se před ostatními znemožnil. Já když jsem byla mladá, jsem hodně pracovala, takže jsem nepřibírala, chodila ještě cvičit, shánět věci na sebe poslední modu, všechno muselo sladěno být tip top a to i doma. Moc jsem nejedla, jen snídani a něco malého k obědu, večeři už ne. Celé odpoledne a večer jsem tancovala, tanec byla moje záliba. Jak jdou léta a stáří s nimi také nemoci, tak to postupně upouštíš a nějaká kila navíc by se našla. Když ted vidím svoji krásnou vnučku, štíhlounkou jak proutek, dlouhé vlasy do půli zad, jak se za ní muži otáčejí, tak mi to hřeje u srdce a vzpomenu si na sebe. Kolikrát ani modelka ani miss není tak hezká jako ona.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.13 15:55
avatar

Z Vašeho příspěvku tak nějak cítím, že celý život řešíte hlavně sebe, jak vypadat a jak zapůsobit. Samozřejmě nic proti, moje máma se poslední roky chová úplně stejně, ale brát to jako bernou minci, natobene tu ještě prezentovat naprosto nedostačující jídelníček jako normální, to není dobrý příklad.

Normální člověk se zajímá především o to, zda má partner něco v hlavě, ne jak je sladěný a zda nemá dvě kila nad "ideální" váhu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ifkali*
Datum: 27.08.13 15:59

Zdravím,

na rozdíl od chlapů žena menstruuje, rodí, prochází těhotenstvím, kojí, bere horm. antikoncepci no a taky jako třešínka na dortu má klimakterium, tak si do prčic tohle všechno sečtete a podtrhněte a dojdete k závěru, že určitě nabírá rychleji, páč jsou u ní fyzické změny vácekrát za život , než u chlapa, ten jenom splešatí a nabere defycto taky.

JHak to kdysi řekla paní režisérka Chytilová

"No jo. Mužský. Ti nestárnou.
Šediny je zdobí, brýle jim svědčí, vrásky jsou sexy.
Žádné křečové žíly. Žádná celulitida. Žádné klimakterium.
Ale pak najednou ... zdechnou. "

Věra Chytilová
doplněno 27.08.13 15:59:

oprava de facto*frajer*

doplněno 27.08.13 16:04:

Ještě doplním, že se o sebe starám)) a ráno mi neupadnou umělé řasy a umělé něhty, nesplasknou nafouklé rty a silikonové kozy a večer nepotřebuji liposukci-tyhle ty výdobytky moderní doby mně naopak baví jako vtipy.

Ale starám se o sebe a ráda a dělám to kvůli sobě, ale přifouklá dilina s umělýma řasama nebudu))

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janci*
Datum: 27.08.13 16:31

Dobrý den,

myslím, že ale tak přesně to tazatel myslel, nejde o lítat po plastikách, plácat na sebe umělotiny, ale deně se upravit, schutí si zacvičit, jíst tak akorát a zdravě - ne tak jak dneska ty mladý holky, chodí s mastnými vlasy, místo rajčete si vezmou chipsy, a místo knihy koukaj na vyvolený. Ale to jak tlusté tak hubené. Prostě je jednoduší říct, měj mě rád takovou jaká jsem, než trochu na sobě máknout, sebezdokonalovat se (jak psychicky, tak fyzicky) chodit upravená, líbit se sama sobě i okolí. Nemusí to být přece úprava přes plastiky i baculky a ženy všeho věku můžou vypadat přirozeně a nádherně, hlavně to nevzdat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ifkali*
Datum: 27.08.13 16:40

Tak v tom případě platí to před doplněno))

Nemyslím si, že se holky nějak více zanedbávájí oproti minulosti, ba právě naopak, , když jsou mladé a děcka ještě nemají, tak dnešní doba jim nabízí o hodně větší možnosti se parádit-třeba jernom výběrem vhodných hadrů, když nemám postavu zrovna jako celebrita))pouze tazatel asi narazil na ten měnší počet dívek, tak pak vystává otázka

Pokud´ chci holku jako lusk, mám ji já sám co nabídnout?

Hmmm

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ifkali*
Datum: 27.08.13 16:56

Tolik pěkných ženských se motá po tom našem krásném kraji a všechny kynou... proč!?

Jste povrchní, nebo si myslíte, že hubenost je základ všeho... viz pochcaná , ale hubená Nikol Trojanová ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 28.08.13 20:09
avatar

Já také dnes viděla ženskou, upravenou, no hrála všemi barvami. Věk asi 70, obličej, jako struhadlo, samá vráska, ale byla odbarvená na blond, měla černou tužkou namalované obočí a oči, růžový lak na nehtech a růžovou rtěnku na rtech a v "hubě" cigáro. Mluvila, jako dlaždič a hlas měla hrubý, jako vychlastaný opilec, až jsem se jí lekla. Žádná milá babička s úsměvem a s dobrotou v očích. Kdepak jsou ty upravené ženy, čisté, bez barviček, ale milé s dobrým srdcem. Takové mi nějak dnes chybí. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.13 20:54

Pt,

to je na vás ženách obdivuhodné. Jak si dokážete tak podrobně pamatovat člověka, kterého jen krátce potkáte? Klobouk dolů...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.08.13 09:50
avatar

noviny - já mám paměť pěkně děravou, a přesto můžu říct: v pondělí jsem potkala jednu "vyčouhlinu", co se kymácela na asi 10ti centimetrových podpatcích, měla zářivě růžovou sukýnku s volánky a neuvěřitelně "napudlené" černé vlasy s příčeskem. I vy si jistě pamatujete to, co prostě bije do očí.

Chtěla bych to vymazat z paměti, ale vidím to znovu a znovu... eeeee...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.13 19:57
avatar

pro "phantomramonu"

- je fajn, že máte sportovní postavu a cvičíte! - jen tak dál.!

- ale, když se Vám nelíbí holky na seznamce, proč tam ve svém věku máte potřebu chodít?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fram
Datum: 29.08.13 14:18

Opravdu za první republiky, byly úpravy...super.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uu
Datum: 29.08.13 19:47

Kvalitu ženy určuje krása a mládí, kvalitu muže jeho konto. Takže phantomramonu, nejspíš na tom budeš finančně dost špatně, jestli se kolem tebe motají jenom samé ošklivky. Pro samé cvičení asi nemáš čas na práci. Kvalitní samičky vyhledávají pouze úspěšné, zajištěné muže, a jestli sportuješ, je jim úplně jedno, stejně ženu do porodnice na kole neodvezeš.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.08.13 21:31

Všichni mu nadáváte. Ale já sním naopak souhlasím.

Copak nevidíte vykrmené maminy, co sednou do vlaku s kočárem, ve kterém mají kupu blafů z Kauflandu? Svému synovi šoupnou do ruky křupky a Coca Colu. Proč mu vařit, že? Stačej křupky a limča. Hlavně že ona denně vykouří krabičku cigaret. Myslím si, že obecně vzato, je lepší máma a případně přítelkyně, která si uvědomí, že život není o tom se přežrat svinstvem, sednout k TV, dítěti pustit pohádky. Dnešní společnosti chybí seberevolta. Jsme líní jak prasata. Líní uvařit, líní jít do obchodu pěšky. Podle toho to taky vypadá.

Ano, možná soudím podle vzhledu, ale kdybych musel svoje dítě dát k adopci, tak ženě, která o sebe pečuje. To je pro mě signál, že bude o díte dobře postaráno.

Uvědomte si, jak se chová máma k sobě, tak se bude chovat i k dítěti. U nás v severních Čechách je to fenomén.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.