Také vám je smutno po 90. letech?

Od: Datum: 25.07.13 16:45 odpovědí: 65 změna: 29.07.13 10:22
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 25.07.13 16:56
avatar

Již jste si sám odpověděl:DJinak,mně také*plac*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.13 17:02

upřímnou soustrast ...bůůů*plac*brečím*plac**plac*

Od: arwi®
Datum: 25.07.13 17:22

Byla to klidnější doba,každý měl práci,nebylo to plné stresu,lidé měli čas se navštěvovat i si navzájem pomáhat.Jo stýská se mi po té době,ale člověk musí koukat hlavně dopředu.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: daniell*
Datum: 25.07.13 17:35

Ne, těžce sem pracoval abych se dostal tam kde jsem teď.Žiji pro přítomnost a budoucnout, minulost byla a tak ji neřeším.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.13 17:37
avatar

Pro "milanp"

- no - senioři by jednohlasně "zařvali" - je nám smutno po mládí, zdraví. atd. Pokud (samozřejmě) myslíte 90--tá léta - tak mně je tedy smutno dost! - nikdo z nás (starých) si nemyslel, že ta svoboda a demokracie dopadne takhle! - všichni jsme se těšili a cinkali klíči - no - aby nám ty "ruce upadly".

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.07.13 17:59
avatar

Tenkrát jsme neměli svobodu, teď ji máme. Můžeme jezdit kam chceme, nemáme na to ale peníze. Nejsou fronty na banány ale fronty na práci atd, atd, Že by se mi stýskalo nemohu napsat. Každopádně to byl rozhodně spravedlivější systém. Znám mnoho lidí, kteří se k majetku dostali podvodem, korupcí a zlodějinou. Pár jich znám, kteří se k svému majetku dopracovali poctivě a zaslouženě. Znám mnoho lidí, kteří v současné době mají problémy a jsou to hlavně mladé rodiny s dětmi a důchodci. Dnešní sociologický průzkum uvádí jednoznačné vítězství levice. Není se čemu divit. Znáte ten vtip " Komunisté? vnoučku,ti nebyli červení, ti byli zlatí!"

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.13 18:06

Pozor, řešíme 90. léta, ne komunismus. Ten byl před 1989.

Datum: 25.07.13 22:48
avatar

komunismus? ten nikdy a nikde nebyl. možná socialismus...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.13 18:08
avatar

Zlatá šedesátá. Nejlepší filmy, nejlepší hudba.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.13 18:08
avatar

Co to tu melete o komunistech? Copak v 90. letech tu byli komunisti? Jinak, člověku se nestýská po dřívějších dobách, stýská se mu po vlastním mládí. A jak člověk stárne, tak vzpomínky na to "blbé" (např. špatné spojení do města, málo peněz, neustálé poruchy v domě, téměř žádné nebo špatně dostupné zájmové aktivity a možnosti - kina, pořady v televizi, cyklotrasy, muzea atd.) blednou, takže zůstávají vzpomínky na to "dobré" (dovádění v lese, zvířátka...). Není radno věřit vlastním vzpomínkám, protože je to jsou jako pokřivené zrcadlo minulosti - neúplný a změněný obraz toho, jak to dřív bylo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.13 19:15

kolikokoli *hej*.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.13 19:29
avatar
Aní tak po té době jako po té atmosféře. Věřili jsme že si svět zařídíme líp. Dneska i lidi kterým nic nechybí jen pesimisticky skuhrají že neví co bude dál, že není koho volit protože to je všechno stejná sebranka atd atd.
Chápu to u lidí kteří mají mizernou nebo žádnou práci, ale horší je že i taková střední třída, kde dají manželé dohromady víc jak 30000 měsíčně se už přizpůsobla době a všichni se tváří jako že jim nezbyde ani na chleba.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.13 20:02
avatar

Ale dřív to bylo úplně stejný! Akorát na to lidi zapomínají. Psala jsem si deník a když na mě přijde takové to "před deseti lety bylo líp, dneska je republika rozvrácená, děcka jsou strašná atd. atd.", tak se do něj podívám a překvapivě zjistím, že to dřív lepší nebylo. Taky to bylo na nic. Včetně politiky. Proč na to lidi zapomínají? Proč si myslí (a opravdu tomu věří a není to jejich chyba, je to prostě tak zařízené), že dřív bylo líp? Nebylo. A je to úplně stejné, jako když se vrátíte z dovolené a cca po měsíci si stýskáte, jak to bylo super. Ale přitom, kdybyste se mohli vrátit v čase, tak byste zjistili, že vlastně pořád pršelo a s nikým se nedalo pořádně domluvit a pláž byla špinavá a přeplněná. Jenže tohle si pamatovat nebudete. Budete si pamatovat to, že jste měli skvělou zmrzlinu za směšný peníz, a že v pátek byla skvělá tancovačka. A to stačí, aby vám zůstal pocit z povedené dovolené. A postupem času se to bude utvrzovat.

Pamatuju si na jeden pokus - ukazovali několika lidem jejich fotky z dětství. Mezi fotkami byla ale jedna upravená (např. dali to dítě doprostřed pláže nebo do Disneylandu atd.) a ti lidi... neřekli, že se to nestalo. Kdepak. Jejich mozek jim v hlavě po spatření fotografie vytvořil falešné vzpomínky z Disneylandu nebo od moře. Přestože tam ve skutečnosti nikdy nebyli.

Takže když tady čtu, jak dřív bylo líp atd., tak se jen směju. Je to jen v hlavách lidí. Ve skutečnosti líp nebylo. Nový stát, děsná organizace, spousta propuštěných vězňů, spousta lidí ze dne na den bezďákama, feťákama atd. V zahraničí nikoho nezajímáme a mohla bych pokračovat...

doplněno 25.07.13 20:05:

Pardon, blbě jsem si přečetla tu odpověď, a jak jsem byla v ráži, tak ze mě vypadlo tohle :D.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 25.07.13 20:09
avatar

"kolikoli", já to vidím také tak. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.07.13 10:55

Kolikokoli,

krásně jste to napsala. Ooo jak bych byl šťasten, kdyby to lidi konečně pochopili!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.13 22:42

amen...to samé říkám rodičům

doplněno 25.07.13 22:59:

chci říct: naprosto souhlasím s kolikoli

Od: bmbx®
Datum: 25.07.13 23:02

Když nic jiného, tak lidi nebyli vůči sobě tak lhostejní, teď jim na to nezbývá čas, mnoho jich má moc práce sami se sebou a taky se víc bojí do něčeho zaplést když jde o pomoc...

Doba je čím dál tím uspěchanější a kdo tvrdí, že to dřív bylo stejné tak lže ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 26.07.13 08:04
avatar

"bmbx", lidé byli lhostejní, obzvláště ti, co rozhodovali. Byla jsem z děcáku a naprosto lhostejná všem. Do dnes se nic nezměnilo. Pomáhají si vzájemně jen cikáni = romové a pomáhají si bývalí vedoucí pracovníci. Jo, jo, "Moc chutná moc" a to v každé době. V tom se nic nezměnilo. Jenže jste asi patřil do jiné skupiny než já.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 26.07.13 09:03

pt:

tak malý příklad - když vezmu jen náš dům, 12 bytů a jako sousedi jsme se navštěvovali starali se o společnou zahrádku před domem a všichni v dobrém vycházeli a teď? Navzajem se téměř nepotkáme, půlka zahrádky chátrá a druhou půlku si přivlastnila sousedka a pěstuje tam kde co, soused zase za zády bez vědomí ostatních se chová jakoby byl majitel celého domu a některé sousedy psychicky deptá. V zaměstnání měli lidi taky k sobě blíž, užila se legrace a práce se taky stihla všechna. Prostě doba je jiná, je uspěchaná a je jen o penězích. Zadarmo ani kuře nehrabe, ale dnes jen každý přemýšlí jak druhého ošulit.

Ano cikáni drží při sobě a pomáhají si bezkonkurenčně, ale byli doby kdy i my jsme měli k sobě blíž.

Uvádět příklad o lhostejnosti těch co rozhodují nebo vedoucích pracovníků? To je poněkud "mimo mísu" to bylo, je a bude.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.07.13 10:56

Bmbx,

to opravdu věříte tomu, že vaše sousedské vztahy vyřeší změna politického systému?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.13 23:30
avatar
Mě rozhodně není smutno při vzpomínce na jakoukoliv minulost. Záleží totiž na tom, co si z minulosti vybereš. A těším se vždy na budoucnost. Není sice vždy lepší, ale většinou alespoň v něčem ano. A to je na vzpomínkách to krásné.
Do odpovědi by každý měl vložit svůj věk, aby bylo jasnější na co vzpomíná. Mě je 68.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.13 23:52

Není.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.07.13 07:09
avatar

To mi bylo o 20 let méně! To jsem měla všechny zuby, všechny části těla, spoustu vlasů, 70kg na výšku 173 cm. Jooo, je mi smutno *plac*!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.07.13 13:07
avatar

Smutno mi není a nechtěla bych život žít znovu, užila jsem si, prožila krásný kus života a co přinese stáří, přijmu s pokorou. Lidi k sobě měli blíž, ano souhlasím ale není to v nás? Závidíme sousedovi i to, že má větší jabka. Nic přece nebrání pozvat přátele na grilovačku, zapnout starej magnetofon s kazetama co už ani nevíte co na nich je a vykašlat se na to jestli ten či onen je milionář a ten druhý je rád, že s penězma výjde. Včera jsme to udělali a myslím, že vesnice o tom bude ještě dlouho mluvit jelikož ráno v obchodě byla první otázka: Co to u vás bylo za sešlost, stála tam auta za miliony.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 26.07.13 14:21

lidus:

samozřejmě že je to v nás, jsou země kde jsou podstatně větší sociální rozdíly a lidi si nezávidí. Jsou ve větší pohodě protože právě lidská závist, vedle lidské hlouposti jsou původcem veškerého zla mezi lidmi.

Někdy mne napadá, že pro český národ který je pověstně závistivý byl asi nejlepší minulý režim, velká většina lidí měla stejné "PRD" a neměli si co závidět, proto měli k sobě blíž :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.07.13 16:22
avatar

Trochu odbočím: Kde se vzala ta pověst/pověra o tom, že jsou Češi závistiví?

Poznala jsem za svůj živost spoustu lidí, ale neznám jediného, který by někomu něco záviděl...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 26.07.13 21:50

ivzez:

to že jste za život nikoho nepoznala, nebo že jste to na nich nepoznala že jsou zavistiví neznamená že nejsou :D

Například v práskání a donášení jsou a byli taky bezkonkurenční za všech režimů a to nepramení z ničeho jiného než ze závisti.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.07.13 22:26
avatar

Ivzez v Brně to nepozoruji ale na chalupě kde každý, každého zná, opravdu závidí soused i to, že máte víc okurků, vaše brambory jsou větší, to, že máte nové auto ví celá dědina a špitají si kde jste na to vzala. Posledně jsem vyslechla v obchodě, že mám asi hoooodně velký důchod když tolik nakupuju.No to se nám z města žije, ne jak jim chudákům.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: iii
Datum: 26.07.13 16:31

Za komunismu se nesmělo na západ.Dnes se tam smí ale co tam?Mohlo se na východ a může se i dnes.Mohlo se i do Jugoslávie a může se i dnes a hojně.

Pro mě jako určitě jednho z mnoha byla změna možná i zbytečná.Byla práce a tak sem se měl i dobře.

Dnes to není zlé,ale z tohoto důvodu byla minulost o něco lepší.Život jde dál a doufejme,že to bude i lepší

Hodl ČR se stále vyvíjí,hledáme se.Snad to nebude navžvdy.

Ti kdo si myslí,že naše životy znění naši politici se mílí.

Je to na nás...:)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.07.13 17:59
avatar

Mně ne,spíše pom70a 80 -desátkách,částečně i šedesátá,V těch letech vznikly ty nejlepší skupiny a nejlepší hudba ,dle mého soudu.Teda alespon co se týká hudby,

doplněno 26.07.13 18:01:

To iii-kde jste to zjistila,že se za "komunismu "nesmělo na západ?Mohlo,ale nabylo na valuty,tak se stím šetřilo!

I dnes je ještě hoooodně lidí co tam nemůžou,protože na to holt nemají!

doplněno 27.07.13 14:20:

Nevím jak to kdo vidí,já to po zkušenostech -SVÝCH- vidím jak jsem napsal.

Jako mladas,VZP jsem 5x na měsíc v Bulharsku.,dnes bez ohledu na volnost pohybu může tak okorát do prdele.Už dva roky nemám na to,abych se jel podívat jen cca 200km k rodičům a příbuzným.Natož tak jet na týden k moři.

Ale prostě je to můj problém-neumím lhát a krást proto na to nemám jako minimálně 70% pracujících.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 26.07.13 19:20
avatar

"diesel", to přece nelze srovnávat...*sok*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 26.07.13 21:52

pt:

ale lze to srovnávat, neboť všechno souvisí se vším...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.07.13 01:50
avatar

diesel a bmbx: Co považuješ za srovnatelný? Tobě připadá stejný/podobný to, že za bolševiků jsi musel požádat o devizový příslib, povolení od státostrany, čekat jestli ti milostivě dají výjezdní doložku jednou za x let (teda pokud jsi na to měl), kdežto dnes se prostě sebereš a jedeš. A netvrď mi, že na to dneska lidi nemají. Jednodenní výlet třeba na bleší trh do Selbu mě stojí jen benzín. Nebo synek se jezdí s kamarády projet na inlinech někam do Německa a taky jsem neslyšel, že by ho to zruinovalo.

Současný stav je pokrok i proti 90tým létům. Rozhodně je mnohem jednodužší cestovat do ciziny než před 10 lety, kdy jsi musel mít pas, do některých států evropy i vízum a musel jsi překračovat hranice jen oficiálními přechody s celníky a pohraniční policií na obou stranách.

doplněno 27.07.13 14:07:

bmbx: Nesměnitelnost koruny měl na svědomí bolševik, protože ošklivé kapitalistické banky koruny většinou brali a kurz nebyl o moc horší než to, co se platilo socialistický bance. Samozřejmě, jako vždy záleží na tom kdy - já mám osobní zkušenost z roku 1969, cca 1981 a 1990.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 27.07.13 06:48
Rumicek:
Mezi srovnatelný a srovnávat vidím velký rozdíl
doplněno 27.07.13 07:04:

A dále to že si musel bolševika žádat o devizový příslib nebyl vynález bolševika, ale nesměnitelnost koruny což měl na svědomí západ ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.07.13 13:14
avatar

ježkovy brejle, co to meleš? Nesměnitelnost koruny měli na svědomí tvůj soudruh Tonda Zápotonta a antiekonomika tvé komunistické strany. Po jejich měnové reformě byla koruna vyhozená ze spolku volně směnitelných měn. Viz Rudé právo z těch dob. Číslo si už najdi sám.

http://archiv.ucl.cas.cz/index.php?path=RudePravo

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 27.07.13 07:03
avatar

A ne jen to, ale jen do NDR vycestovat bylo na hlavu. Jeli jsme ze zaměstnání autobusem, na hranicích nastoupili do autobusu ozbrojení celníci, jako když se jedná o autobus plný lotrů. Nic se nesmělo převážet obzvláště dětské boty a muselo se vypisovat, co si člověk veze domů. Já jednou vezla dcerce krásné kozačky a měla jsem nahnáno, abych o ně nepřišla. Nyní, když jezdíme ven, tak si člověka nikdo nevšimne a jedeme v klidu a v pohodě, jako normální lidé a ne jako lotři. Kdo toto nevidí, tak lže.

doplněno 27.07.13 07:24:

Buďte konkrétní s tím ňucháním. A nedělejte si pořád "bžundu", ještě by těm řečem mohl někdo uvěřit...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 27.07.13 07:09

Já s celníky neměl nikdy problém a procestoval jsem celý svět, když člověk do celního prohlášení napsal každou 3,14čovinu, kterou ani nemusel tak mu dali pokoj.

doplněno 27.07.13 07:11:

V rámci EU si vás nikdo dnes nevšimne, ale jinde si vás stejně vychutnají *smich*

doplněno 27.07.13 09:50:

pt:

Nevím co je lepší, uvěřit snad vaším řečem? *haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.07.13 11:05

Pt,

bojovníci za pravdu to nikdy neměli jednoduché. Jen tak dál ;).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 27.07.13 11:59

:D

V čem má pt pravdu? Že nikde na světě už si vás celníci nevšimnou? To snad ne...Ona má zkušenosti jenom s Belgií.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 27.07.13 12:24
avatar

"bmbx", už uhýbáte, nepsala jsem o celém světě, ale vážně nelze srovnávat, jelikož dříve jste bez kontroly neopustil vůbec republiku. To byli celníci na naší straně a hned za hranicemi ti druzí, což nyní nehrozí. Moje zkušenosti nechte stranou, mám i děti, které mají zkušenosti daleko větší než možná Vy. Ale je sobota, nuda, co? Proč se nepřít a nehádat, že?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 27.07.13 13:01

pt:

žádná nuda, já mám pořád co dělat, sobota-nesobota, "poraďte" mám tady bokem na notebooku pro občasné rozptýlení / odpočinek / relaxaci - věnuju se nějakým jemným náročným záležitostem na úrovni neurochirurga. :D

Udělejte si letecký výlet do Izraele, to vás svléknou do naha, prohrabou vám všechno a ještě s vámi vede rozhovor psycholog - kam se hrabe bolševický celník *haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 27.07.13 13:05
avatar

No, to jsem fakt nevěděla, že jsme kdysi měli za hranicemi za sousedy "Izrael". Já jela tenkrát do NDR. - To horko dělá své, že jo? ... *haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 27.07.13 13:13

ano dělá, protože už výše jsem psal, že v rámci EU je to v pohodě, ale jsou místa kde si vás vychutnají *haha* Už jsme zase u staré problematiky - prosím číst pořádně a ne obřádek :D

Já mám zde příjemných 21°C, jinak se opradu nemohl věnovat tomu co dělám...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 27.07.13 14:14
avatar

"bmbx", prostě si rád lžete do kapsy, až tomu sám věříte. Všechno překroutíte, jste jako Jájínek, jenom Já, Já, Já. Tak si to užijte, už Vás znám a nejsem sama, tak pa. *haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 27.07.13 14:22

Hmmmm, opět nejsete schopná přiznat, že vynecháváte a nečtete co se vám nehodí a do kapsy si nelžu, já to na rozdíl od vás zažil, jen tak pro zajímavost co jsem překroutil?

Vás bych chtěl mít doma v kredenci, aby mi děti nechodily na cukr *haha**haha**haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.07.13 18:05
avatar

Mi stačilo, když mi babička vyprávěla, jak jí prohledávali vložky při cestě do Ruska. V Izraeli se kontroluje, protože je tam válka, tak to holt musíme vydržet... Navíc - furt lepší volná omezení "jen v rámci EU" než nesmět jen na nákup 50 km za hranice ve strachu, jestli nás vůbec pustí...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: iskiii*
Datum: 27.07.13 08:22

smutno mi je začátek 90let byl slibný ale rok od roku se to zhoršuje a pokud srovnám životní uroven tenkrát a ted je to velký rozdíl

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.07.13 14:23
avatar

iskiii: ... rok od roku se to zhoršuje... tohle se mi strašně líbí. Zkusil jsem číst staré noviny - a podle novinářů se skutečně všechno kolem už 200 neustále zhoršuje.

Třeba taková mládež byla počátkem století (myšleno 19. :) ideální, od té doby je její chování neustále zhoršuje! Zloději jsou čím dál tím oprsklejší, představte si, že už kradou i nově položené telegrafní dráty! A ti politici, samej lump a vrah! Jen se podívejte co POSLANCI provedli ve Vídni, jak se podíleli na vraždě! A dotace - většinu peněz z Vídně od Císařepána rozkradli. A ty nemoci co jsou teď, to nikdy nebejvávalo, to maj na svědomí cizinci, co se tu roztahujou. Za chvíli se člověk ve vlastní zemi nedomluví mateřštinou.

Mimochodem, že se od roku 1900 neustále zhoršuje životní ŕoveň, to snad netvrdí ani bolševici.

doplněno 27.07.13 14:25:

Oprava: ... od roku 1900 neustále zhoršuje životní ŕoveň = od roku 1990 neustále zhoršuje životní úroveň

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 27.07.13 14:26
avatar

Jo, jo, život je smrtelná nemoc, která se přenáší pohlavním stykem. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 27.07.13 14:30

Další rozumbrada, co se snaží to co se u nás děje co se lidem nelíbí, přirovnat k normální mezigenerační nespokojenosti :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.07.13 14:45

Jsem rád, že ještě existují "rozumbradové", kteří mají objektivní pohled na věc.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 27.07.13 14:59

Takže "objektivně" všechno je naše, nemáme žádný dluh, nezaměstnaných je stále víc, životní úrověň roste, vše je kvalitní, v krámě koupím naše kvalitní brambory, česnek protože se nic nemusí dovážet, protože polí máme dost, neroste na nich řepka protože se nevyplatí, nejsou obsazena solárními panely protože to není výhodné, rodinné stříbro je v našich rukou, protože jen blázen by sejej zbavil, vietnamské děti nemají lepší prospěch, protože naše mládež je chytrá, to je jen takové to remcání, že dřív bylo líp, jako to dělá každá generace, přitom je minimálně stejně, spíš líp *haha**haha**haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 27.07.13 15:02
avatar

"bmbx", ježkovy oči, jak Vy si umíte vše otočit, podle toho, co Vám vyhovuje, buď je to z přepracování, nebo máte přeprogramovaný mozek. Běžte si odpočinout...*haha**haha**haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 27.07.13 15:14

pt:

neurážejte, nechte si ty smajlíky, ukazoval jsem vaše příspěvky své manželce a ta jen kroutí hlavou co jste to za člověka, že se pořád do každého navážíte, takový zakuklený brouk pytlík, všechno ví všechno zná, všude byla a všechno má minimálně dvakrát :D

Znovu se ptám co jsem překroutil? Pokud budete číst souvisle a vše popořádku tak vám to možná dojde, že jsem nic nepřekroutil, ale vy čtete na přeskáčku a pak vám to hlava nebere, což je pochopitelné *haha*

Jéééé, s váma je zase legrace :D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 27.07.13 15:19
avatar

Tak si běžte ježte požalovat mamince a tatínkovi... *haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 27.07.13 15:22

Jak je vidět, nechápete nic, dělal jsem si legraci z vás, vy takto běžně reagujete :D

Ale ani jsem nedoufal že vám to dojde...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 27.07.13 15:27
avatar

"bmbx", s mým chápáním si nedělejte žádnou starost, mně jste úplně fuk...*haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 27.07.13 15:42

A že se pořád namáháte reagovat? To mne baví :D

A vy si nedělejte starost s tím co píši a nad tím kdo překrucuje se pokuste malinko zamyslet, děláte to pro sebe :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 27.07.13 15:44
avatar

"bmbx", víte, že byste si mohl založit nové téma s otázkou: "Kdo z koho?", tam byste se mohl vyřádit, jéje...*haha**haha**haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 27.07.13 15:46

Proč? Vy mi stačíte, jste hodně laciná oběť *haha**haha**haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 27.07.13 15:49
avatar

Jistě? S Váma je totiž jen laciná zábava...*haha*

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: bmbx®
Datum: 27.07.13 15:59

Jak jsem předeslal, jen chvílemi relaxuji a na rozdíl od vás dělám něco užitečného a je to docela náročné, tak se nemohu nějak namáhat se zábavou, nehledě na to že s vámi to nikdy moc nešlo, bohužel. I když dnes máte nějakou výdrž, ještě jste se bezdůvodně neurazila, jak máte ve zvyku *ua*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 27.07.13 16:01
avatar

Tazateli "milanp", možná Vám už není tak není smutno. Když si přečtete to naše špičkování s "bmbx", tak se možná i zasmějete. *vtip*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.07.13 12:12
avatar

Pavlínko - dobrý! - v současné době se "peču" , jako to sele - a je mi úplně jedno co bylo v 90-tých letech - teď už s tím stejně nikdo nic neudělá - škoda. Tak ahoj -Marcela.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.07.13 10:22

jo:) Teď už se cítím skoro jak v 90.letech.

Připomíná mi to jednu nejmenovanou poradnu.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.