Tip na dárek pro přítelkyni

Od: Datum: 16.07.13 20:10 odpovědí: 9 změna: 18.07.13 11:11

Zdravím místní ženy, holky, slečny.

Poradí mi některá z Vás co koupit své přítelkyni k výročí? Známe se rok. Předem říkám, že nechci žádné šperky, kosmetiku, poukazy, atd. Tyto dárky mi v dnešní době připadaj už trapné. Nějaký tip?

Díky Petr

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ferdamravenec
Datum: 16.07.13 20:19
Souhlasím s tebou, kosmetika, bižuterka jsou naprd. Stejně toho má každá ženská plnou koupelnu, je těžké se jí tím zavděčit.
Já té své koupil toto http://www.vinojakodar.cz/?code=item0015
A byla spokojená.
Datum: 16.07.13 20:39
A co vyzkouset nakou erotickou hracku pro oba?
Od: mickeymouse*
Datum: 16.07.13 20:54

Šperk jako dárek určitě trapný není (pokud to teda není nějaké laciné stříbro nebo bižu). Zkuste třeba zlatý náramek, takovým dárkem žádnou ženu nezklamete.

Datum: 16.07.13 21:04

Já sice netuším proč by se po roční známosti měli dávat jiné dárky než dobrá večeře a hezký večer a také nevím co je špatného na dárku jako je parfém nebo zlato. Zlatý šperk mě vždycky potěší, ve vašem případě i stříbro stačí.

Datum: 16.07.13 21:08

mně osobně by udělal radost prstýnek, řetízek s přívěškem... ale klidně i pěkná kytka v květináči, hezký obrázek v rámečku, knížka od oblíbeného autora... vy znáte svojí přítelkyni líp jak my, chce to něco osobního...

Datum: 16.07.13 21:21
Tak třeba jí zaplatit masáž v nějakém masážním salonu.
Od: monulinka10*
Datum: 16.07.13 22:05

Já bych třeba udělala polštář neho hrnek ,povlečení s Vaší společnou fotkou :)

Datum: 17.07.13 00:14

Trochu originality *hi*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.