Je Petr Nečas vinen?

Od: Datum: 12.07.13 16:37 odpovědí: 18 změna: 14.07.13 00:50

Jaký je Váš názor na kauzu kolem Petra Nečase?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.07.13 16:47

Vinen že si ho milenka omotala kolem prstu? Ano. O zbytku rozhodne soud.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.07.13 16:49
avatar

Nehlasovala jsem, nemám ráda unáhlené soudy ale všichni ti co seděli a sedí ve vládě jsou za něco odpovědni a nesou vinnu za to co se z naší vlastí děje.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.07.13 17:17
avatar

no, vinný je. Přinejmenším všechno pěkně zvoral, protože si měl dávat pozor.

Ale jinak si myslím, že jako přímo trestně vinný není. Skoro bych řekl, že naši prokurátoři a policajti se utrhli ze řetězu, akci trochu přepískli a teď si koledují o to, dostat ten řetěz zpátky na krk i s náhubkem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirbar*
Datum: 12.07.13 17:24

Já jen nechápu tu změnu. Obrat o 180° jak na obrtlíku. Kolik let má pořád plná hústa o všem jedině rozhoduje "Nezávislý soud" viz Rath a podobně.

A najednou se toho bojí. Ztráta odvahy, plné trénky. No a těch 101 pokud se sejdou ho nevydá, když sám nechce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.07.13 17:25
avatar

Veliký humbuk nad loužičkou. Nad mořem podvodů, korupce, "tunelování", "přesměrování", kmotrovství, poradců, lobistů, se jemně zčeřila hladina a vše se ukrylo pod hladinou, na které pluje Nečas se sekretářkou! Na břehu stojí media a jako bulvár křičí: Koukejte se sem. Ne jinam!*sok*A celý národ stojí v úžasu a kouká! To teda čumím!

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jajaji
Datum: 12.07.13 20:17

babkozov,mám stejný názor jako Vy už od začátku-touhle bublinou se skrývají věci podstatnější.Jája

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 12.07.13 20:38

babkazov:

tenhle účel měla kauza Rath a jiné, teď i kdyby to byla nějaká další zástěrka, tak to hlavně smetlo ty gaunery Nečase a Kalouska a dofám, že v příštích volbách už se nikde neobjeví (spolu s dalšími xichty). Konečně dostali ti arogantní škodiči přes prsty *haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: necas*
Datum: 12.07.13 21:01

Jestli tohle byla zasterka, tak je Necas zase jen figurka. Hlavni gauneri v klidu popijeji sampano. Potom nevim, proc bych se mel z toho divadla radovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jh*
Datum: 12.07.13 18:11

Nečas ohýbal demokracii pod obraz Kalouska. Teď všichni kvičí, aby nerozpustili sněmovnu a neztratili imunitu. Připomíná mi to prasata, která chcete odehnat od plného žlabu. To je kvikotu.

Poslanec slibuje, že bude konat v zájmu voličů. Podle toho by už sněmovna měla být dávno prázdná.

A ne abychom čekali, že prej maj hypoteky. Chaaa

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 12.07.13 18:18

Nečas už od pohledu vypadá jako křivák, nikdy jsem mu nevěřil a nemám důvod věřit teď, před chvilkou byl v TV rozhovor z Ištvánem a valstně řekl, že dali možnost Nečasovi se vypovídat a on jim něco řekl a šel, Nečas kecá že byl přerušen výslech a kdesi cosi, je to křivák, křivej, Kalouskova nepovedená loutka *haha*

doplněno 12.07.13 18:20:

Tím svým dnešním vystoupením to už víc podělat nemohl *bzum**bzum*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.07.13 20:04
avatar

Reagoval dosti řekněme eufemisticky suverénně, nicméně výslech přerušen byl, pokračovat bude nejlépe (z hlediska vyšetřovatelů) jako výslech obviněného. Takže v tomhle nelhal. Jiná věc je, jak kdo to přerušení hodnotí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.07.13 18:34
avatar

Totiž pohoršující je v této kauze,že dosud se přikrádání ze státních peněz pokládalo jako normální politická činnost.Vždyť obchod je vždy o tom,že jeden,který je šikovný,okrade toho hloupějšího.A když to trvá dlouho,a ten hloupější mu to prohlédne a nějakou mu vrazí,tak je to politická manipulace.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 12.07.13 21:08

Zda je či není vinen může rozhodnout jedině soud, bohužel i kdyby nakrásně něco spáchal. Jinak je vinen LID, co ho voill. A co si lid myslí je nepodstatné.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 12.07.13 21:42

Vinen je rozhodně tím,co dělala pí. Nagyová. A je úplně jedno, jestli o tom věděl nebo ne. Oboje je totiž špatně. Sice chvíli trvalo, než odstoupil, ale udělal to. Takže přestože jsem levičák, tohle kvituju s uznáním. To co předvádí dnes on, a jeho nohsledi, kdy ho odmítají vydat k trestnímu stíhání je odporné. A doufám, asi marně, že do voleb lidi na jednání ODS a TOP09 nezapomenou.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: bmbx®
Datum: 12.07.13 22:14

Do teď snad všichni co byli obviněni a co se jednalo o jejich vydání žádali sněmovnu ať to udělá, tenhle srab je první co takhle vyvádí *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: chrr
Datum: 13.07.13 07:33

dobrý den, od první chvile mi tato vláda ODS neseděla a nesedí je to banda lumpu která jenom hrabou pro sebe a na chudé lidi vůbec nemysli a hlavně že oni se mají dobře.O obyčejne lidi vůbec ODS nestojí jenom podporují podnikatele aby dělali jenom podvody a okrádali chudé lidi. To co se unás děje hlavně zato můžou ODS kdyby mohli, tak z nás stáhnou kůži lumpové. Pryč s nima. Chudý občan když pracuje tak se sotva uživi protože většinou putuje jeho plat na složenky a potom vám sotva zbyde na chleba. To ty lumpové jsou vysmáty jak se mají dobře bohatý se nikdy nemohou vžít do chudých protože bohatý chudobu neznáji.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.07.13 07:39
avatar

Všimli jste si co děláte? Přeně to, co policie ve spolupráci s medii chce. Všichni chápete, ale všichni hodnotíte Nečase a sekretářku. Nikdo se nezmiňujete např. o tom, jak policie naběhla do několika domácností, troufla si, protože pan domácí nebyl doma. Např. ten co pojezdil Vietnamku. Tam sebrali mamině nějakých 300 000 z peněženky a když přijel domů, šel se na policii zeptat o co šlo a policie řekla že o nic. Např.*blee* Tři vagony takových historek, které vyšly na světlo, ale ne už proč tam policie byla a zvláště pak, když on nebyl doma. Jen tak z plezíru: Všimli jste si, kolik akcí se odehrává, když hlavní aktér je na dovolené.*plac*Pročpak?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: magdalen435*
Datum: 14.07.13 00:50

Bůh suď, ale poctivej zcela jistě není.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.