Práce v Pardubicích

Od: Datum: 01.07.13 14:07 odpovědí: 2 změna: 01.07.13 17:57

Ahoj, hledám práci v Pardubicích a jsem čerstvý absolvent, proto hledám práci, rád bych se zeptal zda někdo má zkušenosti s firmou Foxconn na pozici Logistik ( http://www.foxconn.cz/index.php?page=pozice&rid=2354) nebo s firmou JTEKT Automotive Czech Pardubice s.r.o. pozice INSPEKTOR KVALITY? Jsou to dobré práce, dá se s nima vydělat hodně? Nebo doporučujute jinou firmu? případně jakou ;) děkujii


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 01.07.13 17:50
Mrkni na odpovedi k otazce "jaka prace vas urazi". Byt tebou, tak to vezmu a pripadne hledam pripadne dal. Hlavni je nekde zacit. Vydelek je relativni. 100 000 necekej, ale za minimalku tam tez asi nebudes.
Pod pojmem "logistik" se muzou skryvat ruzne cinnosti. Treba skladnik ktery zavazi jesterkou kamiony .
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.07.13 17:57
avatar

Je to všude stejné, ať je to Foxconn, KYB, Ronal, Panasonic či Jtekt. Všude poroučejí Japonci nebo Číňani a člověk je to poslední, co jim leží na srdci. Aby sami nebyli až tak špatní, mají kolem sebe všeho schopné Čechy, kteří jim dělají anální horolezce.

Snaží se jen vydělat, nehledí na lidi, normy jsou vysoké, za všechno se strhávají peníze. I když všechno šlo, jak mělo, důvod se najde vždycky. Dělala jsem ve dvou výše jmenovaných firmách na výstupní kontrole. Když jsem získala těžkou vyrážku z používaných olejů, z rukou mi tekla krev, boláky od prstů až do podpaží, co udělali? Propustili mě. Prý kvůli snižování stavů. Byly jsme 3, všechny okolo padesátky - a všechny bolavé.

Dcera dělá ve třetí firmě a taky zádná sláva. Rozjíždějí linku. Nejsou součástky. Pošlou proto lidi třeba v 9 hodin ráno domů. Nikoho nezajímá, že někteří bydlí třeba 20 km daleko a nemají vhodné spojení. Pak se za to dělá v sobotu, v neděli, prostě imrvére furt, aby se to dohnalo. A nikoho nezajímá, že se pracovníci v neděli do práce nedostanou.

Takže si moc nebudete vejskat. Výplata tak okolo 15 čistého, /na té výstupní kontrole/ pokud si uděláte nějakou sobotu či přesčas. Dovolenou Vám dají, kdy se to bude hodit jim, ale to je dneska už běžné, je to i v ZP. V jednom z výše uvedených podniků si musíte dovolovat i na záchod, jako ve škole.

Prostě, zkuste to, nechci Vás zrazovat, není nad vlastní zkušenost. Já si mohu říkat, co chci, ale musíte to zažít sám.

Snad jen to bylo pozitivní, že se tam na těch nižších pozicích sejdou i prima lidé a že mám odtamtud dodnes pár bezva kamarádů a kamarádek. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.