Orgasmus...jak to tedy je

Od: Datum: 02.10.15 00:09 odpovědí: 5 změna: 02.10.15 10:03

Chtěla bych se zeptat hlavně žen ...je mi přes 30..za celý svůj život jsem neprožila jediný vaginální orgasmus..pouze ty klitoriální..ne že by mi to jakkoliv vadilo..prostě jsem si s tím vystačila...je to normální? ..myslím že většina žen je na tom stejně..o divadýlkách pro partnery by jistě leckterá z nás mohla vyprávět..nejde mi ale o nějaké zpovědi., nebo lži..spíš by mě zajímalo, zda mi to někdy vůbec někdy půjde jinak..můj názor je že ne..a že to tak opravdu má 9 žen z 10...milování mě baví, miluju to už jen pro ty motýlky v břiše který mám, když koukám na partnera jak on to prožívá..bohužel ale ke společnému vyvrcholení dojít nelze...prostě mě jen zajímá, zda to tak máte holky taky nebo zda to s věkem nějak přijde...i když po třicítce už nějaké změny nečekám..ale jak říkám..stačí mi to, partner mi to vynahrazuje naprosto skvostně..ale pořád mi to nějak nedá) mimochodem , pokud tohle čte nějaký chlapeček...pokud si myslíte že nás ženy baví anální sex, nebo že se nám dokonce líbí...vězte, děláme to jen pro vás..nám se to opravdu nemá čím líbit...)

děkuji všem za rozumné diskutování...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: dam®
Datum: 02.10.15 02:45

Má milá, jsem věkově kousek dále, ale v mé paměti je jen opravdu málo žen ,/spočtěno - stačí jedna ruka/, jenž si pamatuji v rámci sexuálních radovánek za nej nej..., /ani jedna nebyla mou manželkou/ ženat jsem byl jedinkrát/. Tim chci jen naznačit, že nic není ideální. Jenom, že s mou Paní jsme se nebrali jen díky sexu nebo nutně, a věřte , že jsme si silně užívali těchto radůstek. Globálně, sex je ve dvou a pokud oba smýšlejí s sebou býti déle, nechť se spolu učí jak si navzájem vyjíti vstříci. Není nic blbějšího, než očekávat něco v mysli a ten druhý myslí kousek vedle, aby něco nezkazil a nebo aby pan Ranbo zůstal normální osůbkou a né steroidovým mágem, nebo eventuálně se z křehké ženy stane Vamp, jenž je schopná udusit rozkrokem pro lásku svého partnera protože dala najevo temperament. Jen tak si uvědomuji, že PRVNÍ mé šáhnutí do rozkroku dívky, byla svátost a to se nebavím o prvním políbení - ALE POLÍBENÍ...bez "aifela" Na věky věkoucí mi to zůstane v paměti, jako Vám. Každý člověk na tomto světě Vám řekne : "Běž dál a zkoušej!" Ale nikdo Vám neřekne jak a co máte udělat pro vaše vzájemné uspojení. Knížek je mnoho, ale Vy jste osobnost, on je osobnost, je Vám "30", tak se běžte bavit a vnímat okolí a pak si sedněte sama s sebou, popovídejte si s zrcadlem, čeho se bát? Hlavně se nepodceňujte! Určitě nejste gumítek s kterým se jen cvrnká. Jste osobnost...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.10.15 06:58
avatar

Marlen, možná, že byste si měla poklikat a třeba se tety Wikipedie na klitoris zeptat, jak klitoris vypadá. To, co vidíte, to je jen vršek ledovce. To, co nevidíme, to se může u každé ženy lišit. Může být větší a může být uložen blíže pochvy a v některých místech ještě jinak a z toho může být i objev bodu G. A podle toho i každá žena orgasmus cítí, prožívá. :-D Myslíte, že to je dostatečně rozumné diskutování.;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 02.10.15 07:28
avatar

Dobrý den, podle statistiky patříte mezi 80 procent žen, které to mají také takto. Pokud jde o to "divadýlko", tak s tím se počítá . No, ale je od Vás hezké, že se snažíte udělat něco pro partnera a Vy z toho nemáte žádný užitek. Myslíte, že muži nic takového pro ženu neudělají? Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.10.15 08:00
avatar

Ano. Je to tak, jak říkáte. Jsou ženy takzvaně "klitoriální" a "vaginální". Těch druhých je opravdu daleko méně. Podle mne k orgasmu tímto způsobem dojít můžete i Vy, na věku nezáleží, ale musel by partner opravdu vědět jak na to. A kdyby jste toho dosáhla, tak zážitek nebude tak silný, jako jste zvyklá jinou cestou. Pokud Vám a Vašemu partneru stávající stav vůbec nevadí, tak to tak nechte a nemyslete na to. Třeba to jednou z ničeho nic přijde a budete překvapena že to jde. Ale také budete překvapena tím, že to zase až takové blaho není. Co se týče těch žen, co se o nich může říci, že jsou "vaginální", tak ty pochopitelně také mají lepší a intenzivnější zážitek jiným způsobem, ale ty především milují právě to, že je muž "uvnitř". A kolikrát ani toho opravdového orgasmu nedosáhnou a přesto jsou spokojené. Odtud to divadélko, o kterém se zmiňujete. Ale těm ani tak o samotný osobní orgasmus nejde, a i když plného uspokojení nedojdou, nevzdaly by se tohoto způsobu milování. Mluvit o takové velice intimní záležitosti je velice složité, byť je to téměř anonymní.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ver®
Datum: 02.10.15 10:03

Mám to úplně stejně, ale manžel to ví, žádné divadýlko není třeba hrát. A právě proto, že to ví, se snaží, abych k orgasmu došla jinou cestou. A upřímně, i ke společnému vyvrcholení může dojít, když si to zařídíte :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.