Tip na nudný víkend

Od: Datum: 12.05.13 10:42 odpovědí: 24 změna: 29.09.13 11:10

Nudnej víkend. Venku prší, nikdo neví co dělat, jak zaplnit nudnej víkend? *bzum*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kardlicekf
Datum: 12.05.13 10:43

Jdi uklidit byt :D

Od: pecalka*
Datum: 15.05.13 20:17

já mám doma pořád čisto taže není potřeba pořád uklízet :D chtělo to ten ted spíš něco akčnějšího...

Od: hop®
Datum: 12.05.13 10:45

Vyměním s Vámi! ;)

Venku svítí sluníčko a já jsem pracovně zavřený uvnitř baráku... ;)

Datum: 12.05.13 10:53

Počítat kapky

Datum: 12.05.13 11:18

Zahrát si karty, trochu se opít s kamarády, kouknout na nějaký dobrý film z netu, přečíst si knížku, naplánovat věci na příští týden-měsíc, navštívit příbuzné,...

doplněno 12.05.13 11:19:

Samozřejmě né v tomto pořadí *smich*

Datum: 15.05.13 20:29

Jít do divadla?*nevi*;)

Datum: 15.05.13 20:31

Vidíš, Anzi, máte pěkný tablo:) Sice je to úplně mimo téma, ale teď jsem si na to vzpomněla:)

doplněno 15.05.13 20:34:

No to si piš:) A už jsem tě ukázala mamce, příteli, kamarádům...*smich*

doplněno 15.05.13 20:36:

No jo, celebrita;)*smich*

Datum: 15.05.13 20:33

Jé, díky. *hi* A našla sis mě tam?

doplněno 15.05.13 20:35:

Tak to jsem slavná, skoro jako ti herci v MdB. ;)*smich*

Datum: 15.05.13 20:30

Filmy, seriály:) Když je hnusně a jsem doma, krom posilovny je to nejlepší řešení:)

doplněno 15.05.13 20:30:

Anebo nějaká dobrá knížka...

Od: claudie*
Datum: 19.05.13 13:32

tolik typů na zabavení jsem snad nikdy neviděla. To divadlo vypadá dobře, ale jak už bylo řečelo, přijde mi, že když prší tak je nejlepší se někam prostě sbalit a jet dělat něco akčnějšího.. lákalo by mě laser game, to jsem v životě neště nezkusila. Nebo třeba někdy zkusit tenis, něco u čeho se člověk aktivně hýbe. Jelikož mi pohyb mi chybí.. :-/

Datum: 19.05.13 13:42

Já se dneska taky nudila, takže. Ráno jsem zašla se psíky až k obchodu, koupila jsem si vínko. Po příchodu domů jsem vyluxovala, utřela prach, nalila si vínko, zasadila petrželku - ta půjde za okno do kuchyně, vymýšlela co uvařím, vyklidila klec andulákovi. Nakonec navařila i na zítra, teď piju kávičku a zas vyrazím venčit. ;)

Od: claudie*
Datum: 10.06.13 18:30

jo tak s vínkem to mám někdy stejný,akorát, že ho raději popíjím ve dvou.. Psíky? Jaký rasy? Já miluju stafbulky <3 každopádně o srandu mám asi už postaráno, v práci jsem potkala čupr chlapa, tak jsem ho pozvala na lazer game ;) snad se neztrapním jak malá holka :D

Datum: 10.06.13 21:23

Já mám mopsíky, takové dva lenochy, hodinová procházka je pro ně ohromný vyčerpávající výkon, takže chodíme na kratší, ale častěji. Vínko radši sama, já si naliju dvě decky a upíjím je třeba celý den, to by ve dvou nešlo. *smich*

Datum: 12.06.13 20:21

Já nechápu jak se může člověk a mladý zvláště nudit. Bože já bych se tak moc chtěla nudit apoň půl dne.

Od: misdula*
Datum: 13.06.13 19:34

jak říkáš :D já volné chvíle zaplnila tím, že jsem začala chodit na pole dance a létající jógu, mám to ve stejným studiu takže jsem ráda, že po Praze nelítám na pole dance tam a ja jógu zase tam. Ale abych se přiznala tak jsem si víc zamilovala tu jógu.

Datum: 24.06.13 20:54

ahoj a kam chodíš na tu jógu? Chci taky začít chodit, přemýšlela jsem i o tom pole dance, ale na to jsem asi trošku víc nemotorná :D

Od: misdula*
Datum: 27.09.13 19:05

Jéé sorry, že píšu až teď.. chodím na to semkom poledance-praha.cz. Jestli o tom přemýšlíš, ale nejsi se jistá tak zkus jít třeba jen na jednu lekci. Mě osobně to dost chytilo.. :)

Od: hop®
Datum: 15.06.13 18:06

Co je to nuda? Něco, co si nepamatuji, třeba jako dovolená? :D

Od: svetlus*
Datum: 29.09.13 11:10

přeeesně, taky už neznám pojem nuda :D ale když už bude tak tu máme hodně tipů :D laser game, pole dance, psi.. :D psa mií ale přítel asi nepovolí :D ale je pravda, že bych se sebou mohla už něco dělat a zkusit třeba jógu... :-/ na pole dance nemám koule, jsem silná jak kafčo bez kofeinu..

Datum: 11.07.13 17:22

krásně zabita nuda :) o víkendu jsme se s kamarády vybrali do lazerfunpraha a bylo úžasně. Každý kdo se nudí ať to určitě vyzkouší :)

Datum: 16.07.13 09:42

My tam také rádi chodíme. Mají tam super typy her. Který máš nejraději? My nejčastěji hrajeme buď zombíky nebo agenty. Skvělé u nich je že se tam dají využít i sodexo dárkové či flexi passy.

Datum: 19.07.13 13:51

jeee vážně se tam dají uplatnit? to je supr protože kámoška je minule neměla kde utratit tak nakoupila různe krémy v lékárně... tak to se potěší, že má další možnost jak je utratit. Přiznám se že jsem tam byla první krat tehdy a hráli jsme na začátek deathmatch :) a určitě půjdeme ještě vyzkoušet další typy

Od: laurama*
Datum: 22.07.13 09:47

Ahojte, zajímalo by mě kolik typů her tam mají... jak tak počítám už vidím 3 :P ... na lazer game jsem ještě nebyla, dosud jsem preferovala paintball ale už modřin stačilo, tak bych ráda vyzkoušela něco nového :) třeba se tam předem nějak ohlásit? Nebo stačí přijít? Kolik je minimálně potřebných lidí? Dík za info

Od: kociannova
Datum: 27.07.13 14:57

Pro "claudie"

- můžete taky ležet, popíjet, a třeba si hromadně předčítat nějakou zajímavou knížku Svého času jsme si předčítali Tristana a Isoldu, nebo Já Francois Villon. - no a tak - třeba i staré řecké pověsti a filosofy. Není to tak "špatná nuda" - pokud ještě vaše generace ovšem nezapomněla číst. Zdravím.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.