Internetova seznamka - kde hledat?

Od: Datum: 10.06.13 12:21 odpovědí: 5 změna: 18.06.13 23:04

Ahoj,

Posledni dobou mi nějak chybi poznavani novych holek a jelikoz posledni dobou nemam moc cas nekam chodit a pod. tak me napadlo, ze napisu nakym holkam na seznamku. Ale znáte to jak to v dnešní době chodi. Na seznamce je 20,000 chlapu a 1000 holek a z tech 1000 holek je 500 ukrytych chlapu. Z 30ti holek odepise jen jedna a k tomu jeste suše dvě slova.

Neznáte někdo nějakou solidní stranku, kde to aspon trochu jde? Nějaký hezky system na seznameni a nejlepe bez poplatků? Je mi jasny, ze tam nesbalim holku hned prvni den a bude to chcit trochu trpelivosti, ale at je aspon mala sance.

Budu vdecny za nějake odkazy nebo rady.

Dik.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.06.13 06:43

Není lepší naživo? Seznámit se můžeš kdekoliv. V práci, ve škole, ve vlaku, na výletě, na dovolené, na koupališti, na dálkovém pochodu, na kole, v hospodě /i když...;)/, přes kamarády /mají zase třeba pěkné kamarádky.../

Internet - to je spíš kupování zajíce v pytli. Dívku naživo nevidíš. A ta fotka, kterou tam dala, nemusí být její. A ve skutečnosti se pak lekneš!

Také to psaní v inzerátu může být zavádějící. Někdo se pěkně ohodnotí - příjemná, milá, společenská, má ráda tanec, literaturu, přírodu, děti, zvířata, ráda vaří, má VŠ.

Ve finále to může být obtloustlá líná manda se zájmem o hospodu, chlast a cigarety.

To jsem kapku přehnala, ale často bývá lepší inzerát, než potom skutečnost. Vím to, kamarádka odpovídala kdysi před lety na inzeráty z Mladého světa a to bys koukal, jaký "materyjál" se jí nabízel!*smich*

Proto vybírej naživo, tím rozhodně nic nepokazíš. Jaga.

Od: jen*
Datum: 14.06.13 12:55

Není lepší zvednout prdel od compu a někam vyrazit? Nebo bys byl radši, kdyby ti ty holky k tomu compu někdo přivedl?..*smich*

Od: holinak
Datum: 18.06.13 14:30

Nebylo by lepší kdyby jste odpovídali na to na co se dotyčný ptá? Nevšiml jsem si, že by potřeboval radu ohledne chozeni za holkama venku. Ptal se na seznamovací server a at už k tomu má jakýkoliv důvod měli byste se držet tematu.

Od: jirbar*
Datum: 18.06.13 14:52

Máš pravdu. Ani tady nevíš jací psychopati na tvůj dotaz reagují. Zkus se mrknot a třeba zaregistrovat na www.rande.cz

doplněno 18.06.13 23:24:

Ani jsem si nevšiml, že holinak brání miruse, nebo-li sám sebe.

Od: pepr®
Datum: 18.06.13 23:04

Máš pravdu Mirusi, nedej se:D

Co třeba Lidé.cz?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.