Máte zkušenosti se zahraničními eshopy?

Od: Datum: 30.05.13 10:53 odpovědí: 4 změna: 01.06.13 06:56

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli neznáte nějaké zahraniční eshopy? Našla jsem tenhle http://www.taobao.com/index_g…al.php?spm=2013.1.0.26.2y2ZAw a líbí se mi tam jedna bundička pro malého ale nějak mi tam nesedí ty ceny. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Nebo s podobnými stránkami?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 30.05.13 12:41

Rozdílné ceny jsou zcela běžné, proč se divíte? Pokud by byl znám výrobce, pojmenování zboží tak hledat jinde.

Datum: 30.05.13 13:40

Já mám zkušenost s Aliexpress.com - čínský eshop a mohu ho doporučit. Dá se tam nakupovat po jednotlivých kusech a také s poštovným v řadě případů zdarma. Ale nečekejte za ty ceny žádný zázrak A pokud hledáte třeba konkrétní bundu, tak si obrázek stáhněte do svého počítače. Pak si dejte google - tam obrázky a je tam ikonka (v řádku vyhledávání) foťáku, na tu klikněte, obrázek tam nahrajte a ono vám to tu bundu najde, kde se dá ještě koupit (tedy pokud je to taková ta univerzální fotka od výrobce)

Datum: 01.06.13 05:15

zatim dobre, vcetne viagry :)

Datum: 01.06.13 06:56
Oblečení nenakupuju ale můžu doporučit buyincoins.com a tomtop.com do nedávna bych ještě automaticky přidal i DX.com ale poslední zasilka nějak drhne takže s jejich propagací budu opatrnější. Doporučuju prostudovat stránky zbozizciny.hys.cz je tam seznam vyzkoušených e.shopů a podrobně rozebraná problematika cla a dovozní DPH.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.