Proč se mi sekají hry?

Od: Datum: 26.05.13 11:58 odpovědí: 4 změna: 26.05.13 12:16

Dobrý den,

rád bych se zeptal, mám docela slušný notebook, ale poslední dobou se mi na něm sekají i ty hry, které rozjede i normální počítač. Notebook mám již přes půl roku a ze začátku se mi hry vůbec nesekaly.

Můj notebook:

Intel Pentium B950 processor (2,3GHz) + 2MB L3 Cache

NVIDIA GeForce GT520M s 2GB

RAM: 4 GB

HDD: 750 GB (volných 640 GB)

Operační systém Windows 7

Ze začátku jsem neměl problém s žádnou hrou, hrál jsem Mafia II, Far Cry 3, Prototype, GTA IV. Všechny tyto hry jsem hrál na nejmenší detaily, aby mi notebook vydržel, vždycky takto hraji.

Dnes už mám problém s GTA San Andreas, hra jde v pohodě, ale několikrát se mi seká a včera jsem si koupil COD Modern Warfare 2 a hra mi šla ze začátku v pořádku, ale po chvíli se mi sekala, až to nešlo hrát. (OPĚT JSEM HRÁL NA NEJMENŠÍ DETAILY!)

Objednal jsem si i větrák na notebook, který mi přijde v pondělí. Tak nevíte čím to je?

Prosím poraďte, co mám dělat?!

Děkuji za všechny dobré odpovědi...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bonie*
Datum: 26.05.13 12:12

já bych řešila spíš spuštěné aplikace na pozadí, Spousta lidí si doinstaluje různé lišty, pro jistotu dva antiviry, antikdeco - malware a spyware, nejrůzenější vifikundace na plochu... zdánlivě užitečné prográmky a jejich aktualizace...

tam bych hledala, když to za nového (rozuměj prázdného) stavu bylo ok.

doplněno 26.05.13 12:14:

stejně tak bych věnovala pozornost různé havěti...

Od: ben®
Datum: 26.05.13 12:16

Dobrý den, řekl bych, že může být problém v tom, že OS Windows si neustále něco ukládá a tím se zpomaluje. Nepíšete nic o údržbě a čištění PC. Zkuste projet PC a registr nějakým programem na údržbu PC. Možná by pomohla i defragmentace HDD. Můžete použít program viz odkaz. Zdravím!

http://www.slunecnice.cz/sw/ccleaner/

Od: vaclavcz
Datum: 26.05.13 12:04

+ Vím, že notebook není na hraní her, ale poraďte mi co mám za možnosti...

Od: vaclavcz
Datum: 26.05.13 12:14

To je dobrá odpověď, zkusím to, děkuji...

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.