Pepsi vs CocaCola

Od: Datum: 23.05.13 12:09 odpovědí: 21 změna: 25.05.13 08:50

Dobrý den, ať už přijdu kamkoliv (non stop, hospoda či řadoví pajzl, ale i nóbl restaurace) a objednám si COCA COLU a oni jí nemají, donesou mně automaticky PEPSI. Ne, že by řekli nemáme, omlouváme se apod... Postaví jí přede mně a myslí si že hotovo. Přičemž PEPSI je úplně něco jiného. Chutí, složením, NÁZVEM, zkrátka vším! A já PEPSI nesnáším! Vždy se s obsluhou zhádám, že nebudu platit za něco, co jsem si neobjednal. A jejich reakce? Vždyť jste si objednal COLU a tady jí máte. A ukážou na PEPSI. Zabít!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vlasatec*
Datum: 23.05.13 12:17
To samé se mi děje s kofolou, jen to tak smrtelně neprožívám.
Datum: 23.05.13 12:21

A proč neřekneš, aby si to zase odnesli? A objednáváš si Coca Colu, nebo kolu? I pepsi má totiž v názvu "cola". Nikdo tě nenutí pít pepsi, když ji nechceš, jen ať si ji hezky odnesou. Ale na druhou stranu chrání tvé zdraví, protože Coca je pěkná břečka plná cukru a éček:)

doplněno 23.05.13 19:58:

Je fakt, že chuť se malinko liší, jinak o rozdílech nevím;) Nejlepší je prostě Kofola, případně ovocný Gambáč nebo Frisco*smich*

doplněno 23.05.13 19:59:

A nejsem si jistá, zda ta voda je zdravá*smich*, v dnešní době*blee*

Datum: 23.05.13 19:56

To Martina-a pepsi-cola je něco jiného? Je to jen jinak namíchaná stejně přeslazená břečka .

Jste češi tak si kuwa dejte český nápoj (teda aspoň ti zletilí)-PIVO,nebo pkd chcete udělat něco pro svoje zdraví,tak jen a jen čistou vodu!

Datum: 23.05.13 12:24

holt tak to chodí. Holt si budete muset všechny hospodské vychovat. Budete muset při objednávce pořád dokola opakovat, že chcete Coca colu, ale pouze a jedině Coca colu. Asi vás budou mít za blázna.

No a to že Pepsi je něco úplně jiného než Coca, to je myslím taky spíš váš předsudek než realita.

Rozdíl Pepsi a Coca? Pro mě skoro nula. Ty dvě jsou skoro úplně stejné žbrndy. :)

Tak na zdraví. *pivo*

Datum: 23.05.13 12:31

Občas se mi to samé stane u točené kofoly, kdy aniž by cokoliv řekli, natočí nějakou Kolču, občas Koalu od Černé Hory, někdy ani nepoznám co to je...

Ale tak řeknu si pro sebe že to jsou blbci a vypiju to, ono to není že by se to nedalo pít, jen to chutná jinak.

Ale v místních hospodách kam občas chodím mají všude originál Kofolu, takže tam nic nemusím řešit, když ji miluju :)

Datum: 23.05.13 12:33

mno vidis a ja to mam obracene, kam prijdu maj jen Coca Colu a ja radsi Pepsi ... si nevyberes

Datum: 23.05.13 12:47

Tak si neobjednávej colu, ale CocaColu nebo se nejdřív zeptej, jestli tě to tak trápí...*bzum*

Od: pppeeetttrrr
Datum: 23.05.13 15:57

A co asi dělám? Přečti si pořádně mojí otázku s důrazem na to, co si objednávám.

Datum: 23.05.13 13:50

aha resit coca cola , nebo pepsi , je uz dost drsny fail , neprozivej to , jinak te v zivote klepne pepka *bzum*

Datum: 23.05.13 14:03

obavam se, že takovy znalec nejsi kdyz ti prinese coca colu nebo pepsi a nerekne ti co to je,tak aby jsi ochutnal a rekl to je pepsi to je coca cola.

kolega v praci kuřák jedině camel jinak to je seno a v zivote bych to nevzal do huby. tak jsme mu na noční vyměnili obsah krabičky za viceroy a ejhle poznal úplné ho... . a pak jakej je znalec.

Od: pppeeetttrrr
Datum: 23.05.13 15:55

Tak to si piš, že teda poznám i o půlnoci! Jsou to úplně odlišné chutě. Kdybych nepoznal rozdíl, tak tohle neřeším. Takže se obávat nemusíš. Zkus si to sám doma. A jestli nemáš vypálený chuťoví pohárky, tak to poznáš taky. Jestli v tom neucítíš rozdíl, tak můžeš s prominutím žrát h... a může ti to být jedno.

Datum: 23.05.13 19:00

Ja v tom rozdil poznam. Ale, kdyz nemaji cocacolu, v 99% mi reknou ze maji Pepsi, jestli muze byt. No muze.

Nejhorsi je to v okoli Praze, kdyz si objednam pivo a dostanu Gambace, to je uplny vrchol.*zed*

doplněno 23.05.13 20:11:

diesel:

Pred nejakyma desiti lety u nas jezdila soutezni dodavka. ukolem souteze bylo z kelimku poznat jestli se jedna o Pepsi nebo Coca-colu. Vyhravalo dost lidi. Pro nekoho kdo to pije to opravdu neni problem poznat. Tak chut rozdilna je.

Datum: 23.05.13 20:02

Pkd to poznáš tak se můžeš živit ochutnáváním,protože odhadem tak 75 %,spíše ještě více lidí tyto rozdíly nepozná,a důvěřují obalu!Takže když se přeleje do jiného,nic nepoznají!

Datum: 23.05.13 18:28

Pro odlehčení: Američané na měsíci, hlásí základně: Blíží se sovětská raketa, co máme dělat? Boy´s, klid, vyčkat! % Základno, základno, oni vyndávají z rakety plechovky s barvou a štětce! Boy´s, klid, vyčkat! % Základno, natírají měsíc narudo! Co máme dělat? Boy´s až to natřou celé, příjde vaše chvíle a přes ten rudý měsíc žlutě napíšete Coca Cola! :D

Od: hop®
Datum: 23.05.13 21:40

Pokud opravdu objednáváte COCAcolu, měli by upozornit, že mají jinou variantu coly. Možná svoji objednávku zvýrazněte tím, že budete žádat "pravou CocaColu", personál tím bude snad více ve střehu. Já věřím, že rozdíl poznáte, i když pro mne je to všechno jedna tmavá přeslazená bublinková limča...

Datum: 24.05.13 10:25

Prostě se hned obsluhy zeptejte jestli mají coca colu, že nechcete pepsi. A bude po problému. Mně to taky štve, říkám že chci Birrela a oni klidně přinesou nějaké Frííčko...hnus. A taky divně hledí, když povím, že jem nechtěla toto. Stejně se to stává s Mattonkou...přinesou bonaqu, to je na palici.

Datum: 24.05.13 10:38

Tak já mám taky ráda Colu. Ale nestane se mi, že by mi místo ní přinesli Pepsi. Už při objednávce mě upozorní na to, že Colu nemají. A s těmi minarálkami to samé. Když si řeknu o konkrétní značku, tak ji buď donesou, nebo mi rovnou nabídnou něco jiného.

doplněno 25.05.13 09:34:

Hopíku. Já naprosto souhlasím. Asi jsem se špatně vyjádřila. Jen jsem napsala, že tam kam chodím já, pod názvem Cola, dostunu tu opravdickou (;) kdeže ty loňské sněhy jsou) Colu. A souhlasím s tím, že zrovna tak, jak se obsluha zeptá, zda chci džus jablečný nebo pomerančový, tak by se měla zeptat, zda budu cucatcocacolu nebo pepsi *smich*

Od: hop®
Datum: 25.05.13 00:23

Sebodko, máte ráda Colu. Ale je Coca, Pepsi, dříve bývala Aro, Citro, Prago - všechno "cola"...

Jde o to jak si objednám. Buď chci pivo, anebo chci dvanáctku Prazdroj. Buď mám specifikovanou objednávku anebo je mi to trošku "buřt".

Proto souhlasím s tazatelem, pokud si neobjednává Colu ale jednoznačně Coca-Colu, má dostat Coca-Colu a néé jinou Colu...

Datum: 25.05.13 00:14
Bože, vždyť je to všechno stejnej kentus, ať se to jmenuje jak chce. Směs chemikálií a umělých sladidel ve vodě. A Kofola? To je všech colových kentusů královna, točená netočená... To tak možná původní kofosirup na její výrobu byl s přírodních látek, dnes už ne.
Datum: 25.05.13 07:54

dej si pivko

Od: mea8
Datum: 25.05.13 08:50
Největší průser je, když si objednám Tonic a Fernet na Bavoráka a oni mi to přinesou ve sklence už smícháno.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.