Rasizmus v čr

Od: Datum: 19.05.13 09:44 odpovědí: 28 změna: 20.05.13 09:43

ZDravím proč češi jsou taci rasisti proč každeho cigána házi do jednoho pytle?

já osobně znám hodně ROMU co jsou slušně vychováni jako že jsou slušní,pracují,chodí do školy...

Ale jakmile jdou po mněstě hned čumí lidi a co si asi tak říkaj?

Nesnáším za to česko uplně ho nesnáším!

těším se jak dodělám školu a vypadnu odsud...někám pryč odsud pryč evropy!


avatar
administrátor uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 19.05.13 09:48
 
avatar

Nejsou všichni češi takoví rasisiti. A nejsou všichni cikáni takoví průseráři. Ovšem v obou případech je vidět ta převažující většina, která podstatně kazí průměr, vlastně je to spravedlivé...

 
Od: neznamy
Datum: 19.05.13 09:51
 

Ale kdyby se normálni lidi nebáli dát romovi práci bylo by to jinny...mamka moje je romka a do práce ji nikde nchtěji vzít protože je romka...vyuční list má...pracovala ve sklarnach a pak v tesle do tej doby než zkrachovala! a od tej doby nic...znám romy co by šli do práce ale nikdo jim nedá...jenom kvuli tomu že maj jinnou barvu kaže!

Od: zabu
Datum: 19.05.13 09:51
 

Na celou otázku položím jinou. Píšete: "jakmile jdou po mněstě hned čumí lidi a co si asi tak říkaj?". Proč tahle otázka? Připadá vám v pořádku? Proč má každý cikán pocit, že každý pohled je zlý a okamžitě útočí? Mám snad chodit kolem cikána se sklopenou hlavou? Proč? Proč? Proč? Proč? Proč? Není právě v té útočnosti a zákeřnosti ten pravý důvod nesnášenlivosti?

 
Od: neznamy
Datum: 19.05.13 09:52
 

Se divíš...když nenávist k romum se projevu velice lehce a často a hodně! tak co maj potom dělat to se maj nechat dodělat Rasistama?

Datum: 19.05.13 09:58
 

já zase někde slyšel od typka co se přiženil k cikánům, že největší rasisti jsou právě ti chudáčci cikáni... ostatně se to docela projevuje všude okolo.. i ve zprávách... já bych je zas tak moc nebránil...

 
Od: neznamy
Datum: 19.05.13 10:00
 

Já je nebráním...ja to fakt jo?

aha já zas znám jednu romku ke ktere se přivtěřil jeden bilej typek vojak byvalý...jo pohada ale pak jí začal mlatit! a od tej doby je nemá ráda taky...je to tak vyrovnaný...

Ale prostě mně to štve!

Datum: 19.05.13 10:24
 
avatar
Tak za prvé. Menšina se musí podrobit většině!
A s tim rasismem to je to vaše ubližování od těch světlejch .
Když cikáni zmlatěj pankače tak je to podle vás vpořádku a když pankači zbijou cikána tak je to rasismus?
Udělejte si ve svejch řadách pořádek a naučte se žít v civilazici .
Dostanete nový byt. Za dva roky je to vybydlený zničený a chcete nový. K tomu tam neplatíte eletriku vodu a poplatky. Pomahal jsem kamošovi vyklízet byt po cikánech eletriku jim odstříhli před rokem ... Lednička byla plna se kazicich potravin neskutečnej smrad a dalśi nábytek a pod... Na bytě zustal dluh 56000 kč za eletriku 6 000 za vodu
Plus naklady na novou eletriku , revizi a připojení. To je 100 000 jen to lupne . Zaplatíš to snad za něj?Má tě mít za to rád?
 
Datum: 19.05.13 22:24
 
avatar

Podle vás jako podle tazatele?

 
Od: zabu
Datum: 19.05.13 10:12
 

neznámy: To jsou kecy. Oni jsou ochotni zaútočit, aniž by jim člověk cokoliv udělal. Teda pokud jsou v přesile. Když jde cikán sám, tak je to většinou úplně normální člověk. Ale jak jich jde víc. "Co čumíš p..čo.", je to nejmírnější, čeho se člověku dostane. A běda se ohradit, že nejsem to čím mě nazval. To stačí cikánovi na to, aby napadl člověka, a zle ho domlátil. Dokud se budou takhle chovat k ostatním, do té doby je nebudou lidi mít rádi. Kolektivní vina je sice špatná věc, ale to neznamená, že neexistuje.

 
Datum: 19.05.13 10:10
 

V Česku je každy druhy rasista , at si cikán nebo Ital v Česku je Ital cikán.. Ja sem z Arménie přítel je cech a kam přijdeme tak sme oba čekání ..mezi cechama jsou taky zloději i mezi romaky taky..je jedno co člověk je ale jak se chova ..přítel ma zname romaky co maji stavební firmy, a dokonce maji kontakty i ve sněmovně ..ale to uz záleží jaky člověk je..ale co se tyče rasismu je to katastrofa. Tady v Česku ...

 
Od: neznamy
Datum: 19.05.13 10:21
 

Ano to je katastrofa...těším se až dodělám školu a vypadnu odsud z čr a vubec pryč z EU! :)

Od: hatsan12*
Datum: 20.05.13 07:33
 

Až budeš odjíždět, tak nezapomeň vzít sebou spoustu svých kamarádů.

Nebaví mne živit ze svých daní menšinu, která ve dne spí a v noci dělá bordel (takže ti co na ně vydělávají nemají ani možnost se vyspat).

 
Od: abc123
Datum: 20.05.13 09:19
 

Však on se vrátí, až zjistí, že jinde se musí makat, jen v Čechách maj všechno zadarmo.*zed* Voni tam určitě čekaj, až jim tam přijedou rabovat krámy, krást a parazitovat.

 
Datum: 19.05.13 10:40
 
avatar

A ty se divíš? Všude jinde, kde dělali cigáni bordel, tak si na došlápli, musí makat (Německo apod.), musí dodržovat pravidla. Tady v Česku nemusí nic, a jen je živíme. Dostanou barák, ve kterém nic neplatí, všechno si tam rozkradou, rozbijí a pak zase čekají, co jim kdo dá. Na postižená děcka berou takové peníze, že si o nich bílý člověk s taktéž postiženým děckem může necha zdát. Policajti se jich bojí, tak se raději dívají jinam, když cigáni kradou a ve městě dělají bordel.

Máma dělá na pracáku, kdo myslíš, že jí vyhrožuje vyškrábáním očí, že si na ni počká? Jedině cigáni, kteří si na pracák nosí za pasem nože. Když zmlátí cigán bílýho, nic se neděje, ale opačně je to rasismus a bílej se táhá po soudech.

Takže se nediv - o není chyba lidí, ale systému, který hájí tyto příživníky, nemakačenka a zloděje. Proto jsou tak nenávidění.

 
Datum: 19.05.13 10:48
 
avatar

Jasně. V Anglii, USA, Kanadě nebo Austrálii na vás čekají s otevřenou náručí, pečení holubi vám budou lítat až do huby, nebudete muset dělat, nikdo se na vás nebude křivě dívat, stačí brát sociální příspěvky a občas si zajít na nějaký tamější úřad práce.

Do Antarktidy nejezdi, tučňáci a rypouši tě neuživí. Do Střední nebo Jižní Ameriky nejezdi, skončil bys ve slumu. Do Afriky nejezdi, skončil bys ve slumu. Do Asie nejezdi, skončil bys ve slumu. A jestli chceš do Japonska? Tak to raději zůstaň tady.

Takže zbývá jen Oceánie. Šťastný let. :)

 
Datum: 19.05.13 11:14
 
avatar

Milý neznámý a kam půjdeš? On rasismus nikde ve světě není, že?

 
Datum: 19.05.13 11:15
 
avatar

Já bych řekl, že za to můžeš poděkovat svým spoluobčanům stejné rasy, kteří dělají bordel (a ne, že ne) a také těm debilům ze sdělovacích médií (TV, ...), kteří vždycky i sebemenší incident rozmáznou tak, že prostě lidem zaryjou do mysli tu nenávist.

 
Datum: 19.05.13 12:21
 
avatar

Cikán se narodí se lží a vyrůstá v ovzduší zlodějny a nenávisti k práci.Vyjímky potvrzují jen pravidlo.Pokud by to někdo chtěl dokázat,mám ty důkazy k dispozici v dostatečném množství.

JABRAKA

 
Od: hop®
Datum: 19.05.13 12:33
 
avatar

Nedávno mi přišla mailem citace z idnes:

Milí přátelé, lidé konečně odkládají strach a nazývají správnými výrazy věci i události ...Panu přednostovi z Bardějova patři velký obdiv, že konečně popsal problematiku a problematické, jinými slovy řečeno nepřizpůsobivých občanů Slovenska a myslím si, ženejen Slovenska, tak jakto bylo potřebné popsat a pojmenovat už dávno. Doufám, že to už není opožděné!

1/ Nejprve k pojmu Cikán či Róm...My říkáme sousedům Rakušané, přestože sioni říkají Ostereicheri či Austrianeri...My říkáme obyvatelům Německa Němci, přestože si oni říkají Deutschlanderi či Germaneri... Maďaři říkajíBratislavě Poszonyi, my říkáme Vídeň a ne Wien... Z toho plyne, že každý si může ty druhé pojmenovat po svém a naši předci po několik staletí říkali Cikáni, proto neobstojí fakt, že příslušníci tohoto etnika v sedmdesátých letech minulého stoletíse nazvali Rómové... Oni si tak mohouříkat , ale my zachováváme tradiční označení, což přeci není nic špatného, není ani pejorativní, vždyť Němci jim říkají Zigeuner a jiní - Francouzi či Španělé - Gypsis...
2/ Cikáni jsou v Evropě cca 700 let, dost dlouhá doba, aby pochopili, že vEvropě je třeba o sebe se postarat prací, jen prací a zase jen prací...a neparazitovat. Mohli poznat všechna evropská etnika, národy a mohli odkoukat, jak to dělají jini. Ale oni nám tu hrají nekonečné divadlo a my jim naletíme s našim falešným soucitem nad jejich stavem - ale v přírodě je to tak - kdo se o sebe neumí postarat, ten zahyne...Kdybychomtu nebyli, kdo by živil Cikány, kdo by jim dával sociální dávky,koho by okrádali, kdo by jim stavěl basy, kdo by je léčil jen proto, že jsou špinaví, leniví a neumí se o sebe postarat...?
3/ Kategorickým požadavkem všeho živého na teto planetě je - přežít za každou cenu! Život na této planetě je řízen dravci. Také mezi rostlinami je boj o vláhu, o světlo, o živiny v půdě - mezi zvířaty je vztah býložravců a masožravců - a mezi lidmi je odvěký boj o půdu, o vliv, je tosouboj etnik.., a proto byly, jsou a budou války...

4/ Možná znáte ty, co na pracovištích od kolegů neustále požadují cigaretu, no sami si jí nekoupí... Takových je mnoho! A právě tak se chovají Cikáni - my jim dávámena cigarety, na alkohol, na jídlo, na šaty,na televizory, na všechno... Lidé práce jsou trestáni tím, že jim strhávají daně a tyto peníze se rozdávají Cikánům... Ale normální lidi touž nebaví, proč by je měli stále podporovat, proč by měli živit jejich početné rodiny? Co to přináší naší společnosti? - Jen to vytv&aacut e;ří další a další problémy!
5/ Sedm set let nestačilo! - Kdy se dokážou konečně postavit na nohy? ..Naši předci v minulém století _ přestože byli i negramotní _ jeli za prací do Ameriky, konali odpovědně, posílali domů dolary, aby jejich rodiny, jejich děti přežily! To je recept i pro líné Cikány, musí jít za prací až na kraj světa, je nutnojim to takto říci, nebo to není pravda? a jsou v bídě kvůli nám? Za komunistů byla povinnost pracovat a přesto byli mezi nimi tací, co v životě nepracovali, jiní byli fluktuanti, vtipy o jejich pracovní morálce jsou opravdu pravdivé...
6/ Kdysi dávno stát vznikl způsobem, že lidé se skládali na "společný servis" - platili si armádu, policii, lékaře, učitele... Lidé nejdříve museli pracovat, výsledky jejich práce si vyměňovali, později, když byly peníze, tak si všechno platili... Také nyníje tomu tak. Ale Cikáni neplatí ani armádu, ani policii, ani zdravotníky ani učitele _ přesto ještě chtějí i byty jen proto, že mají mnoho dětí..!?!
7/ Viděl jsem přírodopisný film - ptáci - samec a samička si postavilihnízdo, potom kroužili po okolí, zda je dost potravy, červů, ponrav,housenek _ posléze bylo v hnízdě jen jedno vajíčko...Proč asi? No, i ti ptáci se chovají odpovědně, usoudili, že sezona není bohatá na potravu, takže více než jedno ptáče by neuživili... Ale Cikánka z osady v televizi křičí: "Dejte mi byt, mámdeset dětí!" Vám se zdá taková neodpovědnost normální, vy to nevidíte, nebo nechcete vidět, vy nevíte,proč jsou lidé na Cikány nasráni...? Vždyť lidé by z daní mohli mít pro sebe lepší armádu, lepší policii, lep ší zdravotnictví, lepší školství, vyšší důchody...
8/ Jsem pro sociální stát s důrazem na solidaritu - ale pro nevyléčitelně nemocné, pro starce, co jsou v důchodu, ale před tím si své už odpracovali v podobě odvedených daní za 40ti letou práci!
9/ Cikánům bylo špatně, když je komunisté hnali do práce a každý mohl mít práci, zle jim je i teď, neboť jim prý práci nedávají, nebo je odmítají...Vždyť to je Kocourkov - když musí, tak nechtějí, když nemusí, tak jim práci nedají?...Pane Beblavý, divím se, že neumíte pochopit jejich divadelníkreace, díky takovým, jako jste vy, budou neustále prodlužovat stav totálních parazitů...!
10/ Na sklonku Federace, v roce 1992, dávala STV 2 večer z Košic diskusnípořad o Cikánské otazce - byl tam i právník - Rom _ co se vymanil vlastnímpřičiněním z osady a vystudoval. Utkvěla mi jeho jednoznačná odpověď "ja jsem Rom, znám jejich mentalitu a poznám, kdy hrají divadlo, neboť na to mají talent, ale, aby se změnili, na to je třeba jediné - ekonomický tlak...
Pane Beblavý, dešifrujme to - až když budou úplně hladoví, až když nebudoumít nic, tak budu dělat cokoliv. Jen aby přežili...
11/ Sociální dávky je nezmění, oni si za peníze koupí nejprve pití, cigarety, až potom jídlo a věci, co potřebují jejich děti...Namísto penězté hodnoty jim dávejme v osadě potraviny pod dohledem a přesně nahlavu, tři ženy z nich by denně vařili, šatstvo by měli ze second handu _ čistě no použití, no a za to všechno by museli přistoupit ke změnám. Ráno by začalo uklízením / osada může být chudá, ale musí být pořádek, relativní čistota, každý by semusel umýt, i zuby, odpady by třídili, mužiby chodili na brigády do lesa, každá desátá fúra dř íví by byla pro potřebyosady...Peníze je nepřevychovají _ je třeba od nich požadovat změnu živ ota a říci jim, že se všichni skládáme na jejich přežití... Nechť to konečně pochopí, že státní peníze,to jsou peníze lidi práce, co jsou trestáni tím, že jim stát zdaňuje příjmy...A tyto peníze stát rozdává líným Cikánům. Což je paradox!.
12/ Na Slovensku žije v osadách cca 160 000 Cikánů a na náš úkor, vMaďarsku je 52 % dětí do 8 let cikánského původu... To chceme i my?- To je občanská společnost, když jiná etnika musí pracovat na jedno líné, co se během 700 let nedokázalo postavit na nohy a žít za vlastní... Vám byvyhovovalo, kdybyste celý život musel živit líného souseda, kdybyste se mumusel postarat o byt, o jídlo, o jeho děti, platit jim nemocenskou, také i
basu mu postavit...?

Zničí parazit hostitele?
Mistr Jan Hus napsal už v roce 1409:
"Cikáni jsou plémě nečisté, mravů hanebných, práce se štítící, druh druha okrádající a Boha neuznávající!"
V geniální zkratce tak shrnul celý cikánský problém, jehož podstata se za uplynulých 600 let nijak nezměnila. To jen pan Kocáb, Uhl a podobní "vědci" se nás snaží přesvědčit, že Cikáni až do roku 1948 hlavně malovali džbánky, vyšívali košilky, hráli na housličky a zkazilo je až 40 let bolševické totality! Nejhorší je fakt, že tu vyrůstá generace dvacetiletých Romů, co nikdy neviděli nikohokolem sebe pracovat! Plně souhlasím se zněním toho, co napsal v roce 1409 Mistr Jan Hus, doufám jen,že některé ty naše novodobé "vědce", kteř&iac ute; překrucují dějiny, nenapadne tvrdit, že před 600 lety, už tu byli komunisté, kteří je zkazili.
Byl Mistr Jan Hus rasista?
doplněno 19.05.13 12:34:

... o panu Josefu Ladovi snad mluvit netřeba...

 
Datum: 19.05.13 23:35
 
avatar

To jelež. Maďaříi říkají Bratislavě Pozsony.

 
Od: knopka*
Datum: 19.05.13 14:30
 

Český národ je národ bez hrdosti a ucty k sobě samým-to je první.Druhá věc je to že přistěhovalci(menšina) se musí přizpůsobit tam kam se přistěhovali a ctít původní národ a jeho zvyky a zákony.Česká republika holt umožnuje všem možným menšinám chovat se neuctivě jak k sobě tak i ke svému lidu a lidem se to nelíbí zvlášt když původnímu vlastnímu národu ubírá a přidává přistěhovalcům.Doporučuji přečíst řeč ruského prezidenta o menšinách a tak by to mělo být i u nás : http://www.prerovskenoviny.eu…a-jejich-rvani-o-diskriminaci .

doplněno 19.05.13 14:35:

Tímto nechci urazit žádné národy ani rasy,ale je dobré se nad tím zamyslet :) .Osobně mám sousedy cigány ale jsou slušné a čistotné,pán chodí do práce a nikdo tady proti nim nikdy neřekl ani slovo ale to je ještě stará generace to co vidím ted tak je mi k blití *bum*.

 
Datum: 20.05.13 09:26
 

Knopka, co to tady plácáš o hrdosti národa? to ho soudíš asi podle sebe, co? Co jsi v životě udělala pro to, abys ten národ ve světě proslavila? Prd, jenom blbě kecáš.

 
Datum: 19.05.13 15:05
 
avatar
V poradku. Az teda budes moct, tak se moc nezrdzuj ... rychle se seber a vypadni. Diky :)
 
Datum: 19.05.13 15:50
 
avatar

Neznamy, jsi mlady a neumis si to predstavit. Myslim, ze vetsina lidi se rasistou stane, kdyz veskere vetsi neprijemnosti, co se jim za zivot nebo dospivani staly jsou na vrub cigosu. A pokud se opakuji od ruznych takovych, clovek na ne zanevre. Zacne to v prvni tride, kdy vas sexualne sikanuji(nebudu to rozebirat abych nebyl nechutny), pak vam kradou veci, posleze vas i biji, mezitim se clovek dostane do 4. tridy (to uz do zvlastni skoly odpadli i ti co aspon neco zvladli se naucit), a pak vam vykradou sklep s 1. kolem...(a na tom kole vidite jednoho spokojene jezdit) Pak se presune skolni jidelna k detskemu domovu, kde opet zacina biti okradani a podobne... Pak vam opet vykradou sklep, kde mate tentokrat noveho horaka... A to uz jste pubertak, zacinate chodit na disky a podobne (tam je nastesti nepousteli) no a pak takhle z te disky jdete domu vecer a s pohledem na strenku noze, odevzdavate penezenku a schytavate bombu do tvare od jednoho z nich a podobne... A to nekteri se s nimi setkavaji az do dospelosti, pac musi s nema nebo vedle nich bydlet dosud.

Tady, kde ted bydlim ja, jsem nevidel cigana ani v jedne vesnici okolo, takze moje deti budou vyrustat jako lidi mezi slusnymi lidmi, a budou to mutlikulti deti, ktere je budou hajit stejne jako ty, do te doby, az jim oni na oplatku ukazou svou pravou tvar...

Jeste se divite, ze je nekdo dava do jednoho pytle se vsema? Ze si hlidam penize pokazde, co kolem prochazi cigan? Ze jsem chodil nekolik let do Taekwon-da, abych se mohl branit? Nenechte se vysmat. (Kdyby pokazde, co chcete pohladit jakehokoli psa v zivote(odmalicka do dospelosti), vas ten pes pokazde do krve pokousal, tak holt zanevrete na psy bez rozdilu)
Cili odpoved na tvou otazku je jasna, vetsina lidi nesnasi cigany, protoze ma sve zivotni zkusenosti, a ne proto, ze jim to nekdo nabulikoval.

Ty mas evidentne zkusenosti dobre (taky znam 2 slusne, ale k cemu mi to je, kdyz ti ostatni nejen me znicili poklidne detstvi)

 

 

Datum: 19.05.13 17:32
 
avatar

Kuwa co je to za rasismus vůči cigánům.Znal jsem samoživitelku,normální bílá holka co holt naletěla blobovi co ji poté zbouchnul a vypařil se-na UP ji vyhodili když s malým 3 letým dítětem odmítla práci na dvě směny!Znám cigošku,která již alespoň 16 let nedělá-žije z podpora a dalších příspěvků (nwn jak se to vše jemenuje),protože nemůže do práce!musí se starat o dítě!Tomu je,respektive tý děv... je už 15 roků!

Cigán přijde na úřad zabrečí (v lepším případě) a má,přijde bílý čech a dostane odpo máte auto,máte bare)vnou telku ,máte MVT? tak je prodejte a budete mát peníze!

Jo v česku je rasismus ,ale opačně!Tímto se omlouvám cigánům,jako je kolega Štefan co dělal u stejné firmy jako já nebo další známá Kamila-Takový být všichni cigáni,tak s nima (Jako celou jejich národností )nejsou žádné problémy!

 
Od: pt®
Datum: 19.05.13 17:50
 
avatar

Dobrý nápad, odstěhovat se do někam do Evropy. Ale musíš umět cizí jazyk, jinak práci těžko seženeš a nebo podřadnou a málo placenou, nebo také žádnou. Ono se nikde na nikoho nečeká s otevřenou náručí, jedině by ses musel přiženit, to by ti trochu ulehčilo situaci. - pt

 
Od: buss
Datum: 20.05.13 09:43
 

A on chce odjet za prací?

 
Datum: 19.05.13 21:24
 

Proč všichni hlupáci hází čechy do jednoho pytle? Nesnáším takové lidi. Už se těším, až dodělají školu (pokud se jim to podaří) a vypadnou odsud někam do Evropy... určitě jsou na ně všude zvědaví.

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.