Spálené maso - tipy co s ním

Od: Datum: 09.05.13 10:40 odpovědí: 6 změna: 09.05.13 13:46

Dobrý den, když se mi stala malá nehoda s masem respektive..spálila jsem maso jen ze spodu .. odkrojila jsem to spálené ale maso porád smrdí spáleninou nevím co mám udělat. Prosím o radu.Děkuji mockrát

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 09.05.13 10:46

Dobrý den,.

Rada našich babiček: připálené části odkrájejte, maso dejte do jiné nádoby, přidejte špetku jedlé sody a maso dopečte.

Datum: 09.05.13 11:09

Je toho masa velký kus? *hej* Já bych ho, když už je spálenina odkrojená, namlela a našlehala se sádlem nebo máslem s drobně nakrájenou cibulkou, lžičkou hořčice, přisolila a připepřila bych. namazala na chleba, obložila zeleninou (rajčata, okurky) a vydávala bych to za moc dobrý nápad. :D

Od: zab
Datum: 09.05.13 11:31

No je toho docela velký kus ... a je to bůček ... takže se snažím zbavit se zápachu spíše ...

Datum: 09.05.13 12:06

A co to dopéct na česneku?:

JB

Datum: 09.05.13 12:27

Hoď to venku na gril...

Datum: 09.05.13 13:46

Nejjednodušší by bylo maso vyhodit. Opravdu. Bůček zase není až tak drahý a ten spálený přiboudlý zápach už nic z toho masa nedostane. Ani česnek, ani cibule, ani různé marinády. Pořád je to prostě v tom mase.

Kdysi jsem takto hodně přichytila hrnec guláše, I když jsem ho přelila do jiného hrnce a různě dochucovala, nemělo to stejně cenu.

Tak co naděláte, za život se něco stane a kdo nic nikdy nespálil, ať hodí kamenem!

Horší by to bylo, kdyby to byla třeba pravá svíčková, kilo za 600 Kč, to by bylo vážně na oběšení! ;)Jaga.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.