Všechno vím, všechno znám

Od: Datum: 07.05.13 16:49 odpovědí: 2 změna: 07.05.13 17:14

Ahoj - samozřejmě - zase blbá otázka - nenadávejte mi!

Jak si tady tak brouzdám po otázkách a odpovědích - vidím, že zdaleka nejsem jediná, kdo má nějaký "problém" , včetně mladých, kteří by problémy mít ještě vůbec neměli.

O rady mi vůbec nejde - sama si dovedu na všechny otázky nejlépe odpovědět - vím, co bych měla dělat - ale problém je, že nevím, jak se mám přinutit se podle svých rad řídit. Jen takový námět - máte to někdo taky tak?

Hlavně nepište, že bych měla být moudrá, laskavá a zkušená stařenka a měla bych mít rozum! - jako taková bych se do této rubriky vůbec ani nedívala. Původně jsem se sem dostala přes počítačový problém - a pak mne zaujaly i společenské otázky - někdy je to docela poučné. Tak ahoj a děkuju za případné odpovědi. Hlavně nenádávejte - bojím, bojím, bojím! Marcela

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pt®
Datum: 07.05.13 16:51

"culdabulda", *palec*, mám to někdy také tak, ahoj Pavla

Datum: 07.05.13 17:14

Marcelo. VŽDYCKY je lepší někomu radit, než si poradit sám *zed*. Cizímu radíš spíš rozumem i když s citem Ale když jde o sebe sama - zamotá se nám tam to srdce. A může být průšvih na světě. Takže i já všechno vím, všechno znám, ALE...Za život jsem toho zvorala ažaž *sok*. A kdyby se to stalo někomu jinému, tak řeknu, že je *bzum*;). Ale pravda je, že mě tyhle moje kopance naučily obrovské toleranci k chybám jiných *mala*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.