FACEBOOK nemám - kdo jsem?

Od: Datum: 06.03.13 00:16 odpovědí: 17 změna: 01.04.16 19:57

Nemám facebook. Ke své hanbě musím přiznat, že jsem ho měl, když jsem chodil na střední (cca před 2 roky jsem ho smazal, ale jen kvůli střední škole a maturitě- jinak to nešlo. Chci jen vědět co si myslí lidi o člověku co facebook nemá :) . A co vy máte facebook?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.03.13 01:56
Jsi moudrý člověk *placni*
Já ho sice mám, ale jen tam jen na pár minut týdně, kvůli komunikaci s lidmi na jiném kontinentu :)
Datum: 06.03.13 07:55

Já taky a nevidím na tom nic špatného.

Od: ladaadal*
Datum: 06.03.13 06:02

Jsem na tom ještě hůř než dawidecek. Mám ho, ale lezu tam vlastně jen, když si mě někdo najde a přidá do přátel a přijde mi to na mail, jinak ho skoro nepoužívám. A co by si lidi měli myslet? Čepici taky někdo nosí a někdo ne a nikoho ani nenapadne nad tím přemýšlet. To samé s FB. Někdo ho má, někdo ne, to je každého věc. K životu je potřeba jen voda, vzduch a jídlo, vše ostatní je na výběru každého jedince.

Datum: 06.03.13 06:22

někdo má FB, někdo má icq, někdo má skype, někdo má mobil a někteří mají vše :D ono ten FB je k ničemu pokud ho nepoužíváte ke komunikaci s přáteli.. taky je vyhoda že je při tom můžete očumovat :D... ale jinak bych si vystačil i s tím mobilem..

Od: nofb
Datum: 06.03.13 07:19
co si myslí lidi o člověku co facebook nemá
Ja si o takovem cloveku myslim, ze to neni 12 leta pubertacka :) Jinak me nenapada, proc by nekdo s minimem zavitu v mozku mel Fejsbuk mit.
Datum: 06.03.13 07:40

Fejsbůk též nemám! Musím se přiznat že jsem ho měl asi 1 den, hned mě odradilo to že mi tam začali psát lidi co jsem X let neviděl a ani vidět nechtěl :D Ihned dle návodu zde na poradně zrušen :-D Pro ty lidi co chci vidět a chci s nima komunikovat nepotřebuju FB ani jinou "socíální síť" na to stačí mail, mobil, max. Skype... Ale hlavně osobní stekání ! Na což většina pubescentů s FB absolutně zapomíná... Což je velké minus a u nevyzrálých dospělých je to zase jeden z nástrojů pro rozvracení rodinny (častá komunikace s opačným pohlavým, v horším případě s EXpartnerem apod.)... Takže výhody FB nesheldávám v ničem a zásadních nevýhod poměrně hodně...

Datum: 06.03.13 07:51

Facebook... Co to je? To se jí syrový? Maže se to na chleba, nebo to můžu přikusovat k ovaru?
Od: renatalangrova
Datum: 01.04.16 19:57

Jestli Vás zajímá, co je Facebook, tak je to taková sociální síť, která slouží ke komunikaci mezi přáteli, sdílení příspěvků (např.: fotek) a zábavě.

Od: buss®
Datum: 06.03.13 08:24

Božíčku, je to nutné k životu? Kdysi nebyla TV, nebyly mobily a j. a přesto jsme šťastně žili. Proč bych si měl o tom něco myslet?
Je to soukromá věc člověka. Má mně vadit, že někdo nemá auto, dovolenou u moře ...? Nemám, nepotřebuji, netoužím.

Datum: 06.03.13 08:32

Sice ho nemas, ale porad na nej v hlave myslis a premyslis o nem, proto takova otazka.

Ja ho mam, chtel bych si ho zrusit, jenze tam mam par pratel se kteryma bych se jinak nestykal.

doplněno 06.03.13 10:38:

S tim kontaktem je to fakt. Ahoj, a nakonec mas facebook? *smich* jenze jen jestli to neni zase nejaky sberatel "pratel" do seznamu pratel. Nebo se chce skutecne seznamit? Jo, je to tezky.

Od: tydlifuk
Datum: 06.03.13 09:16
Kdyby to bylo jen na me, ja bych na nej nemyslel uz ani vterinu, ale to je tezky kdyz ho maji vsichni kolem me (krome rodiny nastesti) - pratele, spolupracovnici... kdyz nekoho novyho poznate, tak se vas nezepta kde bydlis, jaky mas cislo, kde makas, ale jestli mas facebook. A kdyz reknu ze ne, tak se divi jak vubec muzu zit :D
Od: duke*
Datum: 06.03.13 09:35

Kašlete na ně, když ho nechcete a nepotřebujete, tak si ho nezakládejte.

Datum: 06.03.13 21:44

Jen počkejte, až se za pár let tyhle kontaktní dotazy přesunou směr LinkedIn :)

Od: duke*
Datum: 06.03.13 08:58

Facebook nemám a absolutně nevím, k čemu by mi byl. A taky ho nechci z principu. Je to takový moderní mor.

A jinak správný překlad není kniha obličejů, ale "atlas hub" :-D

Datum: 06.03.13 12:59

Před časem to tady někdo přeložil jako "XISTOKNIHA" *smich*

Datum: 06.03.13 19:50

Magdon: Lepší překlad je "Atlas hub". *haha*

Datum: 06.03.13 10:07

Registraci sice mám, ale lezu tam tak 2x do roka, když tam příbuzný dá fotky. Z tohoto důvodu jsem se taky registroval, Takže v anketě mi jaksi chybí kolonka.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.